Súhrn
- Vznik
- 19. 10. 200521 rokov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 3 890 €2018
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- RMT Consulting s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 35959797
- daňové identifikačné číslo
- 2022071777
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022071777
- Sídlo
- 181, 013 42 Horný Hričov, Slovenská republika
- Územie
- Horný Hričovokres ŽilinaŽilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 19. 10. 2005
- V registri
- 21 rokov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 62760/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 656626
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod), | 19. 10. 2005 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod), | 19. 10. 2005 | — |
| sprostredkovateľská a poradenská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby v rozsahu voľnej živnosti, | 19. 10. 2005 | — |
| reklamná a propagačná činnosť, | 19. 10. 2005 | — |
| prenájom motorových vozidiel, | 19. 10. 2005 | — |
| organizovanie kurzov, školení a seminárov, | 19. 10. 2005 | — |
| prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu, | 19. 10. 2005 | — |
| prevádzkovanie solárií a sauny, | 19. 10. 2005 | — |
| prevádzkovanie športových zariadení, | 19. 10. 2005 | — |
| predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov, | 19. 10. 2005 | — |
| predaj na priamu konzumáciu zmrzliny, ak sa na jej prípravu použijú priemyselne vyrábané koncentráty a mrazené krémy, | 19. 10. 2005 | — |
| predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál, | 19. 10. 2005 | — |
| výkon špecializovaných činností v oblasti telesnej kultúry okrem horskej vodcovskej činnosti - tréner aerobicu, | 08. 05. 2007 | — |
| vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti, | 10. 07. 2014 | — |
| poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt, | 10. 07. 2014 | — |
| sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt, | 10. 07. 2014 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien, | 10. 07. 2014 | — |
| vedenie účtovníctva, | 10. 07. 2014 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov, | 10. 07. 2014 | — |
| oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky, | 10. 07. 2014 | — |
| počítačové služby, | 10. 07. 2014 | — |
| výroba komunikačných zariadení, spotrebnej elektroniky, počítačov a kancelárskych strojov, | 10. 07. 2014 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom, | 10. 07. 2014 | — |
| prenájom hnuteľných vecí, | 10. 07. 2014 | — |
| fotografické služby, | 10. 07. 2014 | — |
| poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve, | 10. 07. 2014 | — |
| vydavateľská činnosť, | 10. 07. 2014 | — |
| sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností - realitná činnosť, | 10. 07. 2014 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022071777 | 11. 09. 2026 | — | 07. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 24. 10. 2005 |
| daňové identifikačné číslo | 2022071777 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 06. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2018 prehĺbila stratu na −14 799 € a znížila tržby o ▼94 % na 3,9 tisíc eur.
Tržby
3 890 €
▼ 94,3 %Výsledok hospodárenia
−14 799 €
▼ 7 899,5 %Aktíva
17 026 €
▼ 27,6 %Vlastné imanie
−8 160 €
▲ 54,4 %Zadlženosť
147,9 %
Hrubá marža
−380,4 %
Čistá marža
−380,4 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 3 tis. | 600 | 214 tis. | 68,8 tis. | 3,9 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −7,1 tis. | −13,2 tis. | 2,4 tis. | −185 | −14,8 tis. |
| Aktíva | 17,2 tis. | 10,1 tis. | 76,8 tis. | 23,5 tis. | 17 tis. |
| Vlastné imanie | −7 tis. | −20,2 tis. | −17,7 tis. | −17,9 tis. | −8,2 tis. |
| Daň z príjmu | 960 | 960 | 960 | 960 | 0 |
| Zadlženosť | 140,4 % | 299,8 % | 123,1 % | 176,1 % | 147,9 % |
2018
- Tržby
- 3,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −14,8 tis.
- Aktíva
- 17 tis.
- Vlastné imanie
- −8,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 147,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 68,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −185
- Aktíva
- 23,5 tis.
- Vlastné imanie
- −17,9 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 176,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 214 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,4 tis.
- Aktíva
- 76,8 tis.
- Vlastné imanie
- −17,7 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 123,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 600
- Výsledok hospodárenia
- −13,2 tis.
- Aktíva
- 10,1 tis.
- Vlastné imanie
- −20,2 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 299,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −7,1 tis.
- Aktíva
- 17,2 tis.
- Vlastné imanie
- −7 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 140,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 07. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.