Súhrn
- Vznik
- 14. 10. 200521 rokov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 543 601 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Vince s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 35958961
- daňové identifikačné číslo
- 2022073097
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022073097
- Sídlo
- Dolný Jatov 312, 94109 Jatov, Slovenská republika
- Územie
- Jatovokres Nové ZámkyNitriansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 14. 10. 2005
- V registri
- 21 rokov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 17183/N - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 421952
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| vnútroštátna nákladná cestná doprava | 14. 10. 2005 | — |
| zasielateľstvo | 14. 10. 2005 | — |
| oprava cestných motorových vozidiel | 07. 12. 2007 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 03. 10. 2009 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 30. 01. 2014 | — |
| údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 30. 01. 2014 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 30. 01. 2014 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 30. 01. 2014 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 30. 01. 2014 | — |
| prenájom nehnuteľností bez poskytovania iných než základných služieb spojených s prenájmom | 30. 01. 2014 | — |
| medzinárodná preprava tovaru po ceste v prenájme alebo za úhradu | 13. 10. 2022 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022073097 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 02. 11. 2005 |
| daňové identifikačné číslo | 2022073097 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 02. 11. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | 11. 09. 2026 – 26. 10. 2026 ukončené | 22. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prepadlo do straty −3 574 € a zvýšila tržby o ▲16 % na 543,6 tisíc eur.
Tržby
543 601 €
▲ 16,2 %Výsledok hospodárenia
−3 574 €
▼ 153,9 %Aktíva
390 939 €
▲ 11,1 %Vlastné imanie
151 168 €
▼ 2,3 %Zadlženosť
61,3 %
Hrubá marža
0,0 %
Čistá marža
−0,7 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 755,8 tis. | 702,1 tis. | 651,3 tis. | 468 tis. | 543,6 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 19,3 tis. | 13 tis. | −12,3 tis. | 6,6 tis. | −3,6 tis. |
| Aktíva | 315,3 tis. | 357,8 tis. | 326,1 tis. | 352 tis. | 390,9 tis. |
| Vlastné imanie | 147,4 tis. | 160,4 tis. | 148,1 tis. | 154,7 tis. | 151,2 tis. |
| Daň z príjmu | 2,9 tis. | 1,1 tis. | 0 | 3,8 tis. | 3,8 tis. |
| Zadlženosť | 53,2 % | 55,2 % | 54,6 % | 56,0 % | 61,3 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 543,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −3,6 tis.
- Aktíva
- 390,9 tis.
- Vlastné imanie
- 151,2 tis.
- Daň z príjmu
- 3,8 tis.
- Zadlženosť
- 61,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 468 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 6,6 tis.
- Aktíva
- 352 tis.
- Vlastné imanie
- 154,7 tis.
- Daň z príjmu
- 3,8 tis.
- Zadlženosť
- 56,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 651,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −12,3 tis.
- Aktíva
- 326,1 tis.
- Vlastné imanie
- 148,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 54,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 702,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 13 tis.
- Aktíva
- 357,8 tis.
- Vlastné imanie
- 160,4 tis.
- Daň z príjmu
- 1,1 tis.
- Zadlženosť
- 55,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 755,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 19,3 tis.
- Aktíva
- 315,3 tis.
- Vlastné imanie
- 147,4 tis.
- Daň z príjmu
- 2,9 tis.
- Zadlženosť
- 53,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.