prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

Advokátska kancelária JURIKA & KELTOŠ, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 35951087aktívny záznambez dlhu v zoznamoch

Súhrn

Vznik
19. 08. 200521 rokov 2 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
niebez záznamu v zoznamoch
Tržby
369 431 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Advokátska kancelária JURIKA & KELTOŠ, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
35951087
daňové identifikačné číslo
2022047819
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022047819
Sídlo
Mickiewiczova 2, 81107 Bratislava, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
19. 08. 2005
V registri
21 rokov 2 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 37251/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
1046322
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
poskytovanie právnych služieb podľa zákona o advokácii,19. 08. 2005—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022047819: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022047819: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022047819IČ DPH SK2022047819Obdobia daňových registráciíDIČ 2022047819: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022047819: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022047819IČ DPH SK2022047819Obdobia daňových registráciíDIČ 2022047819: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022047819: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022047819IČ DPH SK2022047819
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202204781911. 09. 2026—08. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 09. 2005
daňové identifikačné číslo202204781910. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Subjekt sa nenachádza v žiadnom zo sledovaných zoznamov dlžníkov.Sledované sú Finančná správa SR, Sociálna poisťovňa, Všeobecná zdravotná poisťovňa, Union zdravotná poisťovňa a Centrálny register pohľadávok štátu.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼36 % na 26 136 € a znížila tržby o ▼18 % na 369,4 tisíc eur.

Tržby

369 431 €

▼ 18,3 %

Výsledok hospodárenia

26 136 €

▼ 36,0 %

Aktíva

297 736 €

▼ 32,6 %

Vlastné imanie

201 868 €

▼ 10,9 %

Zadlženosť

32,2 %

Hrubá marža

9,9 %

Čistá marža

7,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 359 065 €. 2022: tržby 350 844 €. 2023: tržby 465 519 €. 2024: tržby 451 919 €. 2025: tržby 369 431 €.500 tis.250 tis.0359,1 tis.350,8 tis.465,5 tis.451,9 tis.369,4 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 359 065 €. 2022: tržby 350 844 €. 2023: tržby 465 519 €. 2024: tržby 451 919 €. 2025: tržby 369 431 €.500 tis.250 tis.0359,1 tis.350,8 tis.465,5 tis.451,9 tis.369,4 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 359 065 €. 2022: tržby 350 844 €. 2023: tržby 465 519 €. 2024: tržby 451 919 €. 2025: tržby 369 431 €.500 tis.250 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 10 608 €. 2022: výsledok hospodárenia −7 314 €. 2023: výsledok hospodárenia 90 141 €. 2024: výsledok hospodárenia 40 823 €. 2025: výsledok hospodárenia 26 136 €.100 tis.0−10 tis.+10,6 tis.−7,3 tis.+90,1 tis.+40,8 tis.+26,1 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 10 608 €. 2022: výsledok hospodárenia −7 314 €. 2023: výsledok hospodárenia 90 141 €. 2024: výsledok hospodárenia 40 823 €. 2025: výsledok hospodárenia 26 136 €.100 tis.0−10 tis.+10,6 tis.−7,3 tis.+90,1 tis.+40,8 tis.+26,1 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 10 608 €. 2022: výsledok hospodárenia −7 314 €. 2023: výsledok hospodárenia 90 141 €. 2024: výsledok hospodárenia 40 823 €. 2025: výsledok hospodárenia 26 136 €.100 tis.0−10 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 701 876 €, vlastné imanie 511 601 €. 2022: aktíva 600 333 €, vlastné imanie 504 287 €. 2023: aktíva 578 488 €, vlastné imanie 400 879 €. 2024: aktíva 441 543 €, vlastné imanie 226 648 €. 2025: aktíva 297 736 €, vlastné imanie 201 868 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 701 876 €, vlastné imanie 511 601 €. 2022: aktíva 600 333 €, vlastné imanie 504 287 €. 2023: aktíva 578 488 €, vlastné imanie 400 879 €. 2024: aktíva 441 543 €, vlastné imanie 226 648 €. 2025: aktíva 297 736 €, vlastné imanie 201 868 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 701 876 €, vlastné imanie 511 601 €. 2022: aktíva 600 333 €, vlastné imanie 504 287 €. 2023: aktíva 578 488 €, vlastné imanie 400 879 €. 2024: aktíva 441 543 €, vlastné imanie 226 648 €. 2025: aktíva 297 736 €, vlastné imanie 201 868 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 270 931 €, zásoby 0 €, pohľadávky 330 235 €, finančné účty 100 710 €. 2022: dlhodobý majetok 224 361 €, zásoby 0 €, pohľadávky 265 714 €, finančné účty 110 258 €. 2023: dlhodobý majetok 245 029 €, zásoby 0 €, pohľadávky 250 254 €, finančné účty 83 205 €. 2024: dlhodobý majetok 197 972 €, zásoby 0 €, pohľadávky 121 510 €, finančné účty 122 061 €. 2025: dlhodobý majetok 164 471 €, zásoby 0 €, pohľadávky 97 017 €, finančné účty 36 248 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 270 931 €, zásoby 0 €, pohľadávky 330 235 €, finančné účty 100 710 €. 2022: dlhodobý majetok 224 361 €, zásoby 0 €, pohľadávky 265 714 €, finančné účty 110 258 €. 2023: dlhodobý majetok 245 029 €, zásoby 0 €, pohľadávky 250 254 €, finančné účty 83 205 €. 2024: dlhodobý majetok 197 972 €, zásoby 0 €, pohľadávky 121 510 €, finančné účty 122 061 €. 2025: dlhodobý majetok 164 471 €, zásoby 0 €, pohľadávky 97 017 €, finančné účty 36 248 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 270 931 €, zásoby 0 €, pohľadávky 330 235 €, finančné účty 100 710 €. 2022: dlhodobý majetok 224 361 €, zásoby 0 €, pohľadávky 265 714 €, finančné účty 110 258 €. 2023: dlhodobý majetok 245 029 €, zásoby 0 €, pohľadávky 250 254 €, finančné účty 83 205 €. 2024: dlhodobý majetok 197 972 €, zásoby 0 €, pohľadávky 121 510 €, finančné účty 122 061 €. 2025: dlhodobý majetok 164 471 €, zásoby 0 €, pohľadávky 97 017 €, finančné účty 36 248 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 511 601 €, dlhodobé záväzky 108 155 €, krátkodobé záväzky 82 120 €. 2022: vlastné imanie 504 287 €, dlhodobé záväzky 74 370 €, krátkodobé záväzky 21 676 €. 2023: vlastné imanie 400 879 €, dlhodobé záväzky 90 867 €, krátkodobé záväzky 86 742 €. 2024: vlastné imanie 226 648 €, dlhodobé záväzky 48 724 €, krátkodobé záväzky 166 171 €. 2025: vlastné imanie 201 868 €, dlhodobé záväzky 24 100 €, krátkodobé záväzky 71 768 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 511 601 €, dlhodobé záväzky 108 155 €, krátkodobé záväzky 82 120 €. 2022: vlastné imanie 504 287 €, dlhodobé záväzky 74 370 €, krátkodobé záväzky 21 676 €. 2023: vlastné imanie 400 879 €, dlhodobé záväzky 90 867 €, krátkodobé záväzky 86 742 €. 2024: vlastné imanie 226 648 €, dlhodobé záväzky 48 724 €, krátkodobé záväzky 166 171 €. 2025: vlastné imanie 201 868 €, dlhodobé záväzky 24 100 €, krátkodobé záväzky 71 768 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 511 601 €, dlhodobé záväzky 108 155 €, krátkodobé záväzky 82 120 €. 2022: vlastné imanie 504 287 €, dlhodobé záväzky 74 370 €, krátkodobé záväzky 21 676 €. 2023: vlastné imanie 400 879 €, dlhodobé záväzky 90 867 €, krátkodobé záväzky 86 742 €. 2024: vlastné imanie 226 648 €, dlhodobé záväzky 48 724 €, krátkodobé záväzky 166 171 €. 2025: vlastné imanie 201 868 €, dlhodobé záväzky 24 100 €, krátkodobé záväzky 71 768 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 7 021 €. 2022: daň z príjmu 2 081 €. 2023: daň z príjmu 24 315 €. 2024: daň z príjmu 11 751 €. 2025: daň z príjmu 10 415 €.25 tis.12,5 tis.07 tis.2,1 tis.24,3 tis.11,8 tis.10,4 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 7 021 €. 2022: daň z príjmu 2 081 €. 2023: daň z príjmu 24 315 €. 2024: daň z príjmu 11 751 €. 2025: daň z príjmu 10 415 €.25 tis.12,5 tis.07 tis.2,1 tis.24,3 tis.11,8 tis.10,4 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 7 021 €. 2022: daň z príjmu 2 081 €. 2023: daň z príjmu 24 315 €. 2024: daň z príjmu 11 751 €. 2025: daň z príjmu 10 415 €.25 tis.12,5 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby359,1 tis.350,8 tis.465,5 tis.451,9 tis.369,4 tis.
Výsledok hospodárenia10,6 tis.−7,3 tis.90,1 tis.40,8 tis.26,1 tis.
Aktíva701,9 tis.600,3 tis.578,5 tis.441,5 tis.297,7 tis.
Vlastné imanie511,6 tis.504,3 tis.400,9 tis.226,6 tis.201,9 tis.
Daň z príjmu7 tis.2,1 tis.24,3 tis.11,8 tis.10,4 tis.
Zadlženosť27,1 %16,0 %30,7 %48,7 %32,2 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
369,4 tis.
Výsledok hospodárenia
26,1 tis.
Aktíva
297,7 tis.
Vlastné imanie
201,9 tis.
Daň z príjmu
10,4 tis.
Zadlženosť
32,2 %

2024

Tržby
451,9 tis.
Výsledok hospodárenia
40,8 tis.
Aktíva
441,5 tis.
Vlastné imanie
226,6 tis.
Daň z príjmu
11,8 tis.
Zadlženosť
48,7 %

2023

Tržby
465,5 tis.
Výsledok hospodárenia
90,1 tis.
Aktíva
578,5 tis.
Vlastné imanie
400,9 tis.
Daň z príjmu
24,3 tis.
Zadlženosť
30,7 %

2022

Tržby
350,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−7,3 tis.
Aktíva
600,3 tis.
Vlastné imanie
504,3 tis.
Daň z príjmu
2,1 tis.
Zadlženosť
16,0 %

2021

Tržby
359,1 tis.
Výsledok hospodárenia
10,6 tis.
Aktíva
701,9 tis.
Vlastné imanie
511,6 tis.
Daň z príjmu
7 tis.
Zadlženosť
27,1 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API