Súhrn
- Vznik
- 23. 07. 200521 rokov 3 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 426 500 €2018
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- F and F Slovensko, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 35947136
- daňové identifikačné číslo
- 2022051735
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Majerská 13494, 82107 Bratislava - Vrakuňa, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Vrakuňaokres Bratislava IIBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 23. 07. 2005
- V registri
- 21 rokov 3 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 36938/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 303485
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod), | 23. 07. 2005 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod), | 23. 07. 2005 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti, | 23. 07. 2005 | — |
| podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti, | 23. 07. 2005 | — |
| automatizované spracovanie dát, | 23. 07. 2005 | — |
| faktoring a forfaiting v rozsahu voľnej živnosti, | 23. 07. 2005 | — |
| vedenie účtovníctva, | 23. 07. 2005 | — |
| činnosť organizačných, ekonomických a účtovných poradcov, | 23. 07. 2005 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky, | 23. 07. 2005 | — |
| reklamná a propagačná činnosť, | 23. 07. 2005 | — |
| organizovanie školení, kurzov, seminárov a výstav, | 23. 07. 2005 | — |
| organizovanie kultúrnych, spoločenských, športových a iných verejných podujatí, | 23. 07. 2005 | — |
| vydavateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti, | 23. 07. 2005 | — |
| administratívna činnosť, | 23. 07. 2005 | — |
| prenájom motorových vozidiel, | 23. 07. 2005 | — |
| prenájom strojov, zariadení, spotrebného a priemyselného tovaru, | 23. 07. 2005 | — |
| nakladanie s výsledkami duševnej činnosti so súhlasom autora, | 23. 07. 2005 | — |
| vydávanie periodických a neperiodických publikácií v rozsahu voľnej živnosti, | 23. 07. 2005 | — |
| obstarávanie služieb spojených so správou nehnuteľností, | 23. 07. 2005 | — |
| grafické práce na počítači, | 23. 07. 2005 | — |
| kresličské práce, | 23. 07. 2005 | — |
| upratovacie práce, | 23. 07. 2005 | — |
| inžinierska činnosť - obstarávacia činnosť v stavebníctve, | 23. 07. 2005 | — |
| pohostinská činnosť, | 26. 03. 2008 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022051735 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 02. 03. 2020 (rok porušenia 2019).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2018 zvýšila zisk o ▲82 % na 9 049 € a zvýšila tržby o ▲112 % na 426,5 tisíc eur.
Tržby
426 500 €
▲ 111,7 %Výsledok hospodárenia
9 049 €
▲ 82,4 %Aktíva
61 405 €
▼ 58,7 %Vlastné imanie
−182 €
▲ 98,0 %Zadlženosť
100,3 %
Hrubá marža
2,3 %
Čistá marža
2,1 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 5,9 tis. | 5,5 tis. | 39,9 tis. | 201,4 tis. | 426,5 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −275 | −638 | −19,7 tis. | 5 tis. | 9 tis. |
| Aktíva | 7,3 tis. | 7 tis. | 152,6 tis. | 148,7 tis. | 61,4 tis. |
| Vlastné imanie | 6,2 tis. | 5,5 tis. | −14,2 tis. | −9,2 tis. | −182 |
| Daň z príjmu | 960 | 960 | 960 | 960 | 960 |
| Zadlženosť | 15,7 % | 20,3 % | 109,3 % | 106,2 % | 100,3 % |
2018
- Tržby
- 426,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 9 tis.
- Aktíva
- 61,4 tis.
- Vlastné imanie
- −182
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 100,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 201,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 5 tis.
- Aktíva
- 148,7 tis.
- Vlastné imanie
- −9,2 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 106,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 39,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −19,7 tis.
- Aktíva
- 152,6 tis.
- Vlastné imanie
- −14,2 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 109,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 5,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −638
- Aktíva
- 7 tis.
- Vlastné imanie
- 5,5 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 20,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 5,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −275
- Aktíva
- 7,3 tis.
- Vlastné imanie
- 6,2 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 15,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.