prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

CHATEAU-VIN s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 35946768aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
21. 07. 200521 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 16. 09. 2026
Tržby
474 492 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
CHATEAU-VIN s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
35946768
daňové identifikačné číslo
2022034069
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022034069
Sídlo
Vajnorská cesta 2, 90026 Slovenský Grob, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
21. 07. 2005
V registri
21 rokov 3 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 36910/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
518311
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účel jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností,21. 07. 2005—
kúpa tovaru na účel jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností,21. 07. 2005—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby a služieb v rozsahu voľnej živnosti,21. 07. 2005—
organizovanie kultúrnych, športových, spoločenských a vzdelávacích podujatí, školení a seminárov,21. 07. 2005—
reklamná, propagačná a výstavnícka činnosť,21. 07. 2005—
predaj na priamu konzumáciu nealkoholických nápojov, priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov vrátane degustácie a ochutnávky vín,21. 07. 2005—
predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh, ako aj bezmäsitých jedál,21. 07. 2005—
prenájom hnuteľného majetku v rozsahu voľnej živnosti,21. 07. 2005—
organizovanie kultúrnych podujatí súvisiacich s agroturistikou,21. 07. 2005—
nákup a predaj poľnohospodárskych produktov,21. 07. 2005—
sprostredkovanie dopravy okrem vykonávania dopravy,21. 07. 2005—
prenájom reklamných plôch,21. 07. 2005—
skladovanie a uskladňovanie s výnimkou verejných skladov,21. 07. 2005—
baliace činnosti,21. 07. 2005—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022034069: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022034069: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022034069IČ DPH SK2022034069Obdobia daňových registráciíDIČ 2022034069: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022034069: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022034069IČ DPH SK2022034069Obdobia daňových registráciíDIČ 2022034069: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022034069: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022034069IČ DPH SK2022034069
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202203406911. 09. 2026—07. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 08. 2005
daňové identifikačné číslo202203406910. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 31. 08. 2026, naposledy v zozname 31. 07. 2026; od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Finančná správa SRPohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 31. 08. 2026, naposledy v zozname 31. 07. 2026; od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Finančná správa SRPohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 31. 08. 2026, naposledy v zozname 31. 07. 2026; od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Finančná správa SRPohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 30. 09. 2026 otvorený30. 09. 2026
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026
Finančná správa SR31. 07. 2026 – 31. 08. 2026 ukončené31. 07. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prepadlo do straty −4 074 € a znížila tržby o ▼29 % na 474,5 tisíc eur.

Tržby

474 492 €

▼ 29,4 %

Výsledok hospodárenia

−4 074 €

▼ 121,2 %

Aktíva

2 176 022 €

▼ 1,4 %

Vlastné imanie

282 186 €

▼ 1,4 %

Zadlženosť

87,0 %

Hrubá marža

−0,4 %

Čistá marža

−0,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 697 466 €. 2022: tržby 808 293 €. 2023: tržby 839 802 €. 2024: tržby 672 097 €. 2025: tržby 474 492 €.1 mil.500 tis.0697,5 tis.808,3 tis.839,8 tis.672,1 tis.474,5 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 697 466 €. 2022: tržby 808 293 €. 2023: tržby 839 802 €. 2024: tržby 672 097 €. 2025: tržby 474 492 €.1 mil.500 tis.0697,5 tis.808,3 tis.839,8 tis.672,1 tis.474,5 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 697 466 €. 2022: tržby 808 293 €. 2023: tržby 839 802 €. 2024: tržby 672 097 €. 2025: tržby 474 492 €.1 mil.500 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 59 106 €. 2022: výsledok hospodárenia 19 592 €. 2023: výsledok hospodárenia 14 048 €. 2024: výsledok hospodárenia 19 230 €. 2025: výsledok hospodárenia −4 074 €.100 tis.0−5 tis.+59,1 tis.+19,6 tis.+14 tis.+19,2 tis.−4,1 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 59 106 €. 2022: výsledok hospodárenia 19 592 €. 2023: výsledok hospodárenia 14 048 €. 2024: výsledok hospodárenia 19 230 €. 2025: výsledok hospodárenia −4 074 €.100 tis.0−5 tis.+59,1 tis.+19,6 tis.+14 tis.+19,2 tis.−4,1 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 59 106 €. 2022: výsledok hospodárenia 19 592 €. 2023: výsledok hospodárenia 14 048 €. 2024: výsledok hospodárenia 19 230 €. 2025: výsledok hospodárenia −4 074 €.100 tis.0−5 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 787 096 €, vlastné imanie 233 390 €. 2022: aktíva 2 021 921 €, vlastné imanie 252 982 €. 2023: aktíva 2 071 130 €, vlastné imanie 267 030 €. 2024: aktíva 2 206 543 €, vlastné imanie 286 260 €. 2025: aktíva 2 176 022 €, vlastné imanie 282 186 €.2,5 mil.1,25 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 787 096 €, vlastné imanie 233 390 €. 2022: aktíva 2 021 921 €, vlastné imanie 252 982 €. 2023: aktíva 2 071 130 €, vlastné imanie 267 030 €. 2024: aktíva 2 206 543 €, vlastné imanie 286 260 €. 2025: aktíva 2 176 022 €, vlastné imanie 282 186 €.2,5 mil.1,25 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 787 096 €, vlastné imanie 233 390 €. 2022: aktíva 2 021 921 €, vlastné imanie 252 982 €. 2023: aktíva 2 071 130 €, vlastné imanie 267 030 €. 2024: aktíva 2 206 543 €, vlastné imanie 286 260 €. 2025: aktíva 2 176 022 €, vlastné imanie 282 186 €.2,5 mil.1,25 mil.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 154 218 €, zásoby 1 082 647 €, pohľadávky 494 397 €, finančné účty 49 835 €. 2022: dlhodobý majetok 173 936 €, zásoby 1 235 491 €, pohľadávky 590 490 €, finančné účty 14 770 €. 2023: dlhodobý majetok 162 675 €, zásoby 1 334 050 €, pohľadávky 533 183 €, finančné účty 34 704 €. 2024: dlhodobý majetok 151 057 €, zásoby 1 494 144 €, pohľadávky 528 612 €, finančné účty 25 750 €. 2025: dlhodobý majetok 139 440 €, zásoby 1 765 368 €, pohľadávky 215 472 €, finančné účty 49 395 €.2,5 mil.1,25 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 154 218 €, zásoby 1 082 647 €, pohľadávky 494 397 €, finančné účty 49 835 €. 2022: dlhodobý majetok 173 936 €, zásoby 1 235 491 €, pohľadávky 590 490 €, finančné účty 14 770 €. 2023: dlhodobý majetok 162 675 €, zásoby 1 334 050 €, pohľadávky 533 183 €, finančné účty 34 704 €. 2024: dlhodobý majetok 151 057 €, zásoby 1 494 144 €, pohľadávky 528 612 €, finančné účty 25 750 €. 2025: dlhodobý majetok 139 440 €, zásoby 1 765 368 €, pohľadávky 215 472 €, finančné účty 49 395 €.2,5 mil.1,25 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 154 218 €, zásoby 1 082 647 €, pohľadávky 494 397 €, finančné účty 49 835 €. 2022: dlhodobý majetok 173 936 €, zásoby 1 235 491 €, pohľadávky 590 490 €, finančné účty 14 770 €. 2023: dlhodobý majetok 162 675 €, zásoby 1 334 050 €, pohľadávky 533 183 €, finančné účty 34 704 €. 2024: dlhodobý majetok 151 057 €, zásoby 1 494 144 €, pohľadávky 528 612 €, finančné účty 25 750 €. 2025: dlhodobý majetok 139 440 €, zásoby 1 765 368 €, pohľadávky 215 472 €, finančné účty 49 395 €.2,5 mil.1,25 mil.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 233 390 €, dlhodobé záväzky 75 882 €, krátkodobé záväzky 1 473 972 €. 2022: vlastné imanie 252 982 €, dlhodobé záväzky 221 675 €, krátkodobé záväzky 1 547 264 €. 2023: vlastné imanie 267 030 €, dlhodobé záväzky 161 647 €, krátkodobé záväzky 1 642 453 €. 2024: vlastné imanie 286 260 €, dlhodobé záväzky 101 621 €, krátkodobé záväzky 1 818 662 €. 2025: vlastné imanie 282 186 €, dlhodobé záväzky 41 760 €, krátkodobé záväzky 1 852 052 €.2,5 mil.1,25 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 233 390 €, dlhodobé záväzky 75 882 €, krátkodobé záväzky 1 473 972 €. 2022: vlastné imanie 252 982 €, dlhodobé záväzky 221 675 €, krátkodobé záväzky 1 547 264 €. 2023: vlastné imanie 267 030 €, dlhodobé záväzky 161 647 €, krátkodobé záväzky 1 642 453 €. 2024: vlastné imanie 286 260 €, dlhodobé záväzky 101 621 €, krátkodobé záväzky 1 818 662 €. 2025: vlastné imanie 282 186 €, dlhodobé záväzky 41 760 €, krátkodobé záväzky 1 852 052 €.2,5 mil.1,25 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 233 390 €, dlhodobé záväzky 75 882 €, krátkodobé záväzky 1 473 972 €. 2022: vlastné imanie 252 982 €, dlhodobé záväzky 221 675 €, krátkodobé záväzky 1 547 264 €. 2023: vlastné imanie 267 030 €, dlhodobé záväzky 161 647 €, krátkodobé záväzky 1 642 453 €. 2024: vlastné imanie 286 260 €, dlhodobé záväzky 101 621 €, krátkodobé záväzky 1 818 662 €. 2025: vlastné imanie 282 186 €, dlhodobé záväzky 41 760 €, krátkodobé záväzky 1 852 052 €.2,5 mil.1,25 mil.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 10 769 €. 2022: daň z príjmu 8 453 €. 2023: daň z príjmu 6 295 €. 2024: daň z príjmu 7 706 €. 2025: daň z príjmu 2 175 €.20 tis.10 tis.010,8 tis.8,5 tis.6,3 tis.7,7 tis.2,2 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 10 769 €. 2022: daň z príjmu 8 453 €. 2023: daň z príjmu 6 295 €. 2024: daň z príjmu 7 706 €. 2025: daň z príjmu 2 175 €.20 tis.10 tis.010,8 tis.8,5 tis.6,3 tis.7,7 tis.2,2 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 10 769 €. 2022: daň z príjmu 8 453 €. 2023: daň z príjmu 6 295 €. 2024: daň z príjmu 7 706 €. 2025: daň z príjmu 2 175 €.20 tis.10 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby697,5 tis.808,3 tis.839,8 tis.672,1 tis.474,5 tis.
Výsledok hospodárenia59,1 tis.19,6 tis.14 tis.19,2 tis.−4,1 tis.
Aktíva1,79 mil.2,02 mil.2,07 mil.2,21 mil.2,18 mil.
Vlastné imanie233,4 tis.253 tis.267 tis.286,3 tis.282,2 tis.
Daň z príjmu10,8 tis.8,5 tis.6,3 tis.7,7 tis.2,2 tis.
Zadlženosť86,7 %87,5 %87,1 %87,0 %87,0 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
474,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−4,1 tis.
Aktíva
2,18 mil.
Vlastné imanie
282,2 tis.
Daň z príjmu
2,2 tis.
Zadlženosť
87,0 %

2024

Tržby
672,1 tis.
Výsledok hospodárenia
19,2 tis.
Aktíva
2,21 mil.
Vlastné imanie
286,3 tis.
Daň z príjmu
7,7 tis.
Zadlženosť
87,0 %

2023

Tržby
839,8 tis.
Výsledok hospodárenia
14 tis.
Aktíva
2,07 mil.
Vlastné imanie
267 tis.
Daň z príjmu
6,3 tis.
Zadlženosť
87,1 %

2022

Tržby
808,3 tis.
Výsledok hospodárenia
19,6 tis.
Aktíva
2,02 mil.
Vlastné imanie
253 tis.
Daň z príjmu
8,5 tis.
Zadlženosť
87,5 %

2021

Tržby
697,5 tis.
Výsledok hospodárenia
59,1 tis.
Aktíva
1,79 mil.
Vlastné imanie
233,4 tis.
Daň z príjmu
10,8 tis.
Zadlženosť
86,7 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API