Súhrn
- Vznik
- 19. 07. 200521 rokov 3 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 83 230 €2016
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- MK18, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 35946300
- daňové identifikačné číslo
- 2022037644
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Rastislavova 12, 94901 Nitra, Slovenská republika
- Územie
- Nitraokres NitraNitriansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 19. 07. 2005
- V registri
- 21 rokov 3 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 16904/N - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 286342
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| geodetické a kartografické činnosti | 19. 07. 2005 | — |
| sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť) | 19. 07. 2005 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 19. 07. 2005 | — |
| reštauračná činnosť | 19. 07. 2005 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností | 19. 07. 2005 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností | 19. 07. 2005 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti | 19. 07. 2005 | — |
| prenájom motorových vozidiel, strojov a strojných zariadení | 19. 07. 2005 | — |
| realizácia a údržba sadových úprav, údržba zelene, terénne úpravy | 19. 07. 2005 | — |
| prevádzka benzínových staníc a umývačiek | 19. 07. 2005 | — |
| prevádzkovanie garáží a odstavných plôch v rozsahu voľnej živnosti | 19. 07. 2005 | — |
| organizovanie vedeckých a spoločenských podujatí | 19. 07. 2005 | — |
| reklamná, propagačná a výstavnícka činnosť | 19. 07. 2005 | — |
| inžinierska činnosť | 19. 07. 2005 | — |
| prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení | 14. 01. 2015 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- už nie je partnerom · bol zapísaný od 01. 02. 2017 do 25. 09. 2017 · z úradnej moci
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022037644 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 28. 06. 2018 (rok porušenia 2018).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Union zdravotná poisťovňa Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Union zdravotná poisťovňa | od 25. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 26. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2016 prepadlo do straty −47 068 € a znížila tržby o ▼24 % na 83,2 tisíc eur.
Tržby
83 230 €
▼ 24,3 %Výsledok hospodárenia
−47 068 €
▼ 2 367,2 %Aktíva
77 966 €
▼ 26,7 %Vlastné imanie
1 248 €
▼ 97,4 %Zadlženosť
98,4 %
Hrubá marža
−55,4 %
Čistá marža
−56,6 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|
| Tržby | 68,6 tis. | 109,9 tis. | 83,2 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 1,6 tis. | 2,1 tis. | −47,1 tis. |
| Aktíva | 77,1 tis. | 106,3 tis. | 78 tis. |
| Vlastné imanie | 17,3 tis. | 48,3 tis. | 1,2 tis. |
| Daň z príjmu | 1,3 tis. | 1,4 tis. | 960 |
| Zadlženosť | 77,5 % | 54,6 % | 98,4 % |
2016
- Tržby
- 83,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −47,1 tis.
- Aktíva
- 78 tis.
- Vlastné imanie
- 1,2 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 98,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 109,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,1 tis.
- Aktíva
- 106,3 tis.
- Vlastné imanie
- 48,3 tis.
- Daň z príjmu
- 1,4 tis.
- Zadlženosť
- 54,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 68,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,6 tis.
- Aktíva
- 77,1 tis.
- Vlastné imanie
- 17,3 tis.
- Daň z príjmu
- 1,3 tis.
- Zadlženosť
- 77,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Union zdravotná poisťovňa | Dlhy | § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúcia | union.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.