prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

B.P.T. Consult, spol. s r.o.

identifikačné číslo organizácie 35945354aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
13. 07. 200521 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
B.P.T. Consult, spol. s r.o.
identifikačné číslo organizácie
35945354
daňové identifikačné číslo
2022041505
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Trebišovská 148/9, 82102 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
13. 07. 2005
V registri
21 rokov 3 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 142412/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
841640
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba26. 03. 2013—
kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti13. 07. 2005—
Výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z dreva26. 03. 2013—
kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti13. 07. 2005—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby a služieb rozsahu voľnej živnosti13. 07. 2005—
Výroba plastov v primárnej forme26. 03. 2013—
Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov26. 03. 2013—
prípravné práce pre stavby13. 07. 2005—
Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu26. 03. 2013—
inžinierska činnosť a súvisiace technické poradenstvo13. 07. 2005—
Výroba a montáž tieniacej techniky26. 03. 2013—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien26. 03. 2013—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov26. 03. 2013—
Faktoring a forfaiting26. 03. 2013—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov26. 03. 2013—
Vedenie účtovníctva26. 03. 2013—
Skladovanie26. 03. 2013—
Baliace činnosti, manipulácia s tovarom26. 03. 2013—
Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí26. 03. 2013—
Čistiace a upratovacie služby26. 03. 2013—
Reklamné a marketingové služby26. 03. 2013—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla26. 03. 2013—
Sťahovacie služby26. 03. 2013—
Prenájom hnuteľných vecí26. 03. 2013—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom26. 03. 2013—
Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky26. 03. 2013—
Administratívne služby26. 03. 2013—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti26. 03. 2013—
Dopravná zdravotná služba26. 03. 2013—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu26. 03. 2013—
Prevádzkovanie jaslí26. 03. 2013—
Poskytovanie sociálnych služieb26. 03. 2013—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022041505: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022041505Obdobia daňových registráciíDIČ 2022041505: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022041505Obdobia daňových registráciíDIČ 2022041505: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022041505
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202204150510. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 prepadlo do straty −128 € a bez tržieb.

Tržby

0 €

Výsledok hospodárenia

−128 €

▼ 100,3 %

Aktíva

189 019 €

▼ 0,1 %

Vlastné imanie

141 785 €

▼ 0,1 %

Zadlženosť

25,0 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 0 €. 2019: tržby 10 057 €. 2020: tržby 28 688 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €.50 tis.25 tis.0010,1 tis.28,7 tis.0020182019202020212022Tržby2018: tržby 0 €. 2019: tržby 10 057 €. 2020: tržby 28 688 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €.50 tis.25 tis.0010,1 tis.28,7 tis.0020182019202020212022Tržby2018: tržby 0 €. 2019: tržby 10 057 €. 2020: tržby 28 688 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €.50 tis.25 tis.000201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −148 €. 2019: výsledok hospodárenia 18 035 €. 2020: výsledok hospodárenia 78 651 €. 2021: výsledok hospodárenia 36 651 €. 2022: výsledok hospodárenia −128 €.100 tis.0−200−148+18 tis.+78,7 tis.+36,7 tis.−12820182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −148 €. 2019: výsledok hospodárenia 18 035 €. 2020: výsledok hospodárenia 78 651 €. 2021: výsledok hospodárenia 36 651 €. 2022: výsledok hospodárenia −128 €.100 tis.0−200−148+18 tis.+78,7 tis.+36,7 tis.−12820182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −148 €. 2019: výsledok hospodárenia 18 035 €. 2020: výsledok hospodárenia 78 651 €. 2021: výsledok hospodárenia 36 651 €. 2022: výsledok hospodárenia −128 €.100 tis.0−200−148−128201820202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 10 210 €, vlastné imanie 8 575 €. 2019: aktíva 32 860 €, vlastné imanie 26 610 €. 2020: aktíva 120 861 €, vlastné imanie 105 261 €. 2021: aktíva 189 147 €, vlastné imanie 141 913 €. 2022: aktíva 189 019 €, vlastné imanie 141 785 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 10 210 €, vlastné imanie 8 575 €. 2019: aktíva 32 860 €, vlastné imanie 26 610 €. 2020: aktíva 120 861 €, vlastné imanie 105 261 €. 2021: aktíva 189 147 €, vlastné imanie 141 913 €. 2022: aktíva 189 019 €, vlastné imanie 141 785 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 10 210 €, vlastné imanie 8 575 €. 2019: aktíva 32 860 €, vlastné imanie 26 610 €. 2020: aktíva 120 861 €, vlastné imanie 105 261 €. 2021: aktíva 189 147 €, vlastné imanie 141 913 €. 2022: aktíva 189 019 €, vlastné imanie 141 785 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 000 €, finančné účty 210 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 119 €, finančné účty 18 741 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 100 544 €, finančné účty 20 317 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 184 013 €, finančné účty 5 134 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 184 013 €, finančné účty 5 006 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 000 €, finančné účty 210 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 119 €, finančné účty 18 741 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 100 544 €, finančné účty 20 317 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 184 013 €, finančné účty 5 134 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 184 013 €, finančné účty 5 006 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 000 €, finančné účty 210 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 119 €, finančné účty 18 741 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 100 544 €, finančné účty 20 317 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 184 013 €, finančné účty 5 134 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 184 013 €, finančné účty 5 006 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 8 575 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 635 €. 2019: vlastné imanie 26 610 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 250 €. 2020: vlastné imanie 105 261 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 15 600 €. 2021: vlastné imanie 141 913 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 47 234 €. 2022: vlastné imanie 141 785 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 47 234 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 8 575 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 635 €. 2019: vlastné imanie 26 610 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 250 €. 2020: vlastné imanie 105 261 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 15 600 €. 2021: vlastné imanie 141 913 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 47 234 €. 2022: vlastné imanie 141 785 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 47 234 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 8 575 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 635 €. 2019: vlastné imanie 26 610 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 250 €. 2020: vlastné imanie 105 261 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 15 600 €. 2021: vlastné imanie 141 913 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 47 234 €. 2022: vlastné imanie 141 785 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 47 234 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 4 810 €. 2020: daň z príjmu 13 880 €. 2021: daň z príjmu 6 468 €. 2022: daň z príjmu 0 €.20 tis.10 tis.004,8 tis.13,9 tis.6,5 tis.020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 4 810 €. 2020: daň z príjmu 13 880 €. 2021: daň z príjmu 6 468 €. 2022: daň z príjmu 0 €.20 tis.10 tis.004,8 tis.13,9 tis.6,5 tis.020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 4 810 €. 2020: daň z príjmu 13 880 €. 2021: daň z príjmu 6 468 €. 2022: daň z príjmu 0 €.20 tis.10 tis.000201820202022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby010,1 tis.28,7 tis.00
Výsledok hospodárenia−14818 tis.78,7 tis.36,7 tis.−128
Aktíva10,2 tis.32,9 tis.120,9 tis.189,1 tis.189 tis.
Vlastné imanie8,6 tis.26,6 tis.105,3 tis.141,9 tis.141,8 tis.
Daň z príjmu04,8 tis.13,9 tis.6,5 tis.0
Zadlženosť16,0 %19,0 %12,9 %25,0 %25,0 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−128
Aktíva
189 tis.
Vlastné imanie
141,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
25,0 %

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
36,7 tis.
Aktíva
189,1 tis.
Vlastné imanie
141,9 tis.
Daň z príjmu
6,5 tis.
Zadlženosť
25,0 %

2020

Tržby
28,7 tis.
Výsledok hospodárenia
78,7 tis.
Aktíva
120,9 tis.
Vlastné imanie
105,3 tis.
Daň z príjmu
13,9 tis.
Zadlženosť
12,9 %

2019

Tržby
10,1 tis.
Výsledok hospodárenia
18 tis.
Aktíva
32,9 tis.
Vlastné imanie
26,6 tis.
Daň z príjmu
4,8 tis.
Zadlženosť
19,0 %

2018

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−148
Aktíva
10,2 tis.
Vlastné imanie
8,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
16,0 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API