prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

ELIAS s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 35943726aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
01. 07. 200521 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
99 241 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
ELIAS s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
35943726
daňové identifikačné číslo
2022134686
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
nám. Gen.Klapku 3, 94501 Komárno, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
01. 07. 2005
V registri
21 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 16839/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
290464
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
- prenájom stavebných, poľnohospodárskych strojov, pozemných a vodných dopravných prostriedkov01. 07. 2005—
- prenájom strojov, prístrojov, zariadení a športových potrieb01. 07. 2005—
- požičovňa dopravných prostriedkov01. 07. 2005—
- prípravné práce pre stavbu, demolácia, búracie a zemné práce01. 07. 2005—
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti01. 07. 2005—
- sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti01. 07. 2005—
- reklamná a propagačná činnosť01. 07. 2005—
- sekretárske práce01. 07. 2005—
- podnikateľské poradenstvo01. 07. 2005—
- organizovanie spoločenských, reklamných a kultúrnych podujatí01. 07. 2005—
- prieskum trhu a verejnej mienky01. 07. 2005—
- automatizované spracovanie dát01. 07. 2005—
- služby súvisiace s databázami01. 07. 2005—
- poskytovanie služieb mechanizmami01. 07. 2005—
- služby súvisiace s rastlinnou výrobou01. 07. 2005—
- prenájom nehnuteľností s poskytovaním iných než základných služieb01. 07. 2005—
- ubytovacie služby bez prevádzkovania pohostinských činností01. 07. 2005—
- prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu s poskytovaním činností týkajúcich sa telesnej pohody01. 07. 2005—
- predaj nápojov na priamu konzumáciu01. 07. 2005—
- predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov ich obvyklých príloh a bezmäsitých jedál01. 07. 2005—
- zabezpečovanie služieb potrebných na prevádzku zariadení a budov, objektov01. 07. 2005—
- montáž sadrokartónu, omietkárske práce, obkladanie stien, kladenie dlážkových krytín, maliarske, sklenárske a natieračské práce, inštalácia elektrických rozvodov a zariadení na bezpečné napätie01. 07. 2005—
- osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktorých celková obsaditeľnosť nepresahuje 9 osôb vrátane vodiča s výnimkou vozidiel taxislužby01. 07. 2005—
- nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami, ktorých celková hmotnosť vrátane prípojného vozidla nepresahuje 3,5 t01. 07. 2005—
- výroba betónu01. 07. 2005—
- výroba stavebných prvkov z betónu01. 07. 2005—
- výroba kovových konštrukcií a kovových výrobkov01. 07. 2005—
poskytovanie zdravotnej starostlivosti29. 05. 2008—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022134686: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022134686Obdobia daňových registráciíDIČ 2022134686: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022134686Obdobia daňových registráciíDIČ 2022134686: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022134686
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202213468610. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osVšeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Všeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osVšeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Všeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osVšeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Všeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 zvýšila zisk o ▲43 % na 4 132 € a zvýšila tržby o ▲8 % na 99,2 tisíc eur.

Tržby

99 241 €

▲ 7,8 %

Výsledok hospodárenia

4 132 €

▲ 43,1 %

Aktíva

59 056 €

▼ 3,8 %

Vlastné imanie

48 871 €

▲ 9,2 %

Zadlženosť

17,2 %

Hrubá marža

5,3 %

Čistá marža

4,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 74 705 €. 2018: tržby 85 253 €. 2019: tržby 111 866 €. 2020: tržby 92 079 €. 2021: tržby 99 241 €.200 tis.100 tis.074,7 tis.85,3 tis.111,9 tis.92,1 tis.99,2 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 74 705 €. 2018: tržby 85 253 €. 2019: tržby 111 866 €. 2020: tržby 92 079 €. 2021: tržby 99 241 €.200 tis.100 tis.074,7 tis.85,3 tis.111,9 tis.92,1 tis.99,2 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 74 705 €. 2018: tržby 85 253 €. 2019: tržby 111 866 €. 2020: tržby 92 079 €. 2021: tržby 99 241 €.200 tis.100 tis.0201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 2 833 €. 2018: výsledok hospodárenia 2 743 €. 2019: výsledok hospodárenia 3 215 €. 2020: výsledok hospodárenia 2 887 €. 2021: výsledok hospodárenia 4 132 €.5 tis.2,5 tis.0+2,8 tis.+2,7 tis.+3,2 tis.+2,9 tis.+4,1 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 2 833 €. 2018: výsledok hospodárenia 2 743 €. 2019: výsledok hospodárenia 3 215 €. 2020: výsledok hospodárenia 2 887 €. 2021: výsledok hospodárenia 4 132 €.5 tis.2,5 tis.0+2,8 tis.+2,7 tis.+3,2 tis.+2,9 tis.+4,1 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 2 833 €. 2018: výsledok hospodárenia 2 743 €. 2019: výsledok hospodárenia 3 215 €. 2020: výsledok hospodárenia 2 887 €. 2021: výsledok hospodárenia 4 132 €.5 tis.2,5 tis.0201720192021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 73 562 €, vlastné imanie 35 894 €. 2018: aktíva 60 691 €, vlastné imanie 38 637 €. 2019: aktíva 66 257 €, vlastné imanie 41 852 €. 2020: aktíva 61 394 €, vlastné imanie 44 739 €. 2021: aktíva 59 056 €, vlastné imanie 48 871 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 73 562 €, vlastné imanie 35 894 €. 2018: aktíva 60 691 €, vlastné imanie 38 637 €. 2019: aktíva 66 257 €, vlastné imanie 41 852 €. 2020: aktíva 61 394 €, vlastné imanie 44 739 €. 2021: aktíva 59 056 €, vlastné imanie 48 871 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 73 562 €, vlastné imanie 35 894 €. 2018: aktíva 60 691 €, vlastné imanie 38 637 €. 2019: aktíva 66 257 €, vlastné imanie 41 852 €. 2020: aktíva 61 394 €, vlastné imanie 44 739 €. 2021: aktíva 59 056 €, vlastné imanie 48 871 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 2 305 €, zásoby 0 €, pohľadávky 50 111 €, finančné účty 21 146 €. 2018: dlhodobý majetok 2 305 €, zásoby 0 €, pohľadávky 56 200 €, finančné účty 2 186 €. 2019: dlhodobý majetok 2 305 €, zásoby 0 €, pohľadávky 44 608 €, finančné účty 19 344 €. 2020: dlhodobý majetok 2 132 €, zásoby 0 €, pohľadávky 53 222 €, finančné účty 6 040 €. 2021: dlhodobý majetok 2 132 €, zásoby 0 €, pohľadávky 41 888 €, finančné účty 15 036 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 2 305 €, zásoby 0 €, pohľadávky 50 111 €, finančné účty 21 146 €. 2018: dlhodobý majetok 2 305 €, zásoby 0 €, pohľadávky 56 200 €, finančné účty 2 186 €. 2019: dlhodobý majetok 2 305 €, zásoby 0 €, pohľadávky 44 608 €, finančné účty 19 344 €. 2020: dlhodobý majetok 2 132 €, zásoby 0 €, pohľadávky 53 222 €, finančné účty 6 040 €. 2021: dlhodobý majetok 2 132 €, zásoby 0 €, pohľadávky 41 888 €, finančné účty 15 036 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 2 305 €, zásoby 0 €, pohľadávky 50 111 €, finančné účty 21 146 €. 2018: dlhodobý majetok 2 305 €, zásoby 0 €, pohľadávky 56 200 €, finančné účty 2 186 €. 2019: dlhodobý majetok 2 305 €, zásoby 0 €, pohľadávky 44 608 €, finančné účty 19 344 €. 2020: dlhodobý majetok 2 132 €, zásoby 0 €, pohľadávky 53 222 €, finančné účty 6 040 €. 2021: dlhodobý majetok 2 132 €, zásoby 0 €, pohľadávky 41 888 €, finančné účty 15 036 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 35 894 €, dlhodobé záväzky 18 906 €, krátkodobé záväzky 18 762 €. 2018: vlastné imanie 38 637 €, dlhodobé záväzky 3 491 €, krátkodobé záväzky 18 563 €. 2019: vlastné imanie 41 852 €, dlhodobé záväzky 3 721 €, krátkodobé záväzky 20 684 €. 2020: vlastné imanie 44 739 €, dlhodobé záväzky 4 388 €, krátkodobé záväzky 12 267 €. 2021: vlastné imanie 48 871 €, dlhodobé záväzky 667 €, krátkodobé záväzky 9 518 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 35 894 €, dlhodobé záväzky 18 906 €, krátkodobé záväzky 18 762 €. 2018: vlastné imanie 38 637 €, dlhodobé záväzky 3 491 €, krátkodobé záväzky 18 563 €. 2019: vlastné imanie 41 852 €, dlhodobé záväzky 3 721 €, krátkodobé záväzky 20 684 €. 2020: vlastné imanie 44 739 €, dlhodobé záväzky 4 388 €, krátkodobé záväzky 12 267 €. 2021: vlastné imanie 48 871 €, dlhodobé záväzky 667 €, krátkodobé záväzky 9 518 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 35 894 €, dlhodobé záväzky 18 906 €, krátkodobé záväzky 18 762 €. 2018: vlastné imanie 38 637 €, dlhodobé záväzky 3 491 €, krátkodobé záväzky 18 563 €. 2019: vlastné imanie 41 852 €, dlhodobé záväzky 3 721 €, krátkodobé záväzky 20 684 €. 2020: vlastné imanie 44 739 €, dlhodobé záväzky 4 388 €, krátkodobé záväzky 12 267 €. 2021: vlastné imanie 48 871 €, dlhodobé záväzky 667 €, krátkodobé záväzky 9 518 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 753 €. 2018: daň z príjmu 729 €. 2019: daň z príjmu 861 €. 2020: daň z príjmu 512 €. 2021: daň z príjmu 1 099 €.2 tis.1 tis.07537298615121,1 tis.20172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 753 €. 2018: daň z príjmu 729 €. 2019: daň z príjmu 861 €. 2020: daň z príjmu 512 €. 2021: daň z príjmu 1 099 €.2 tis.1 tis.07537298615121,1 tis.20172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 753 €. 2018: daň z príjmu 729 €. 2019: daň z príjmu 861 €. 2020: daň z príjmu 512 €. 2021: daň z príjmu 1 099 €.2 tis.1 tis.0753861201720192021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby74,7 tis.85,3 tis.111,9 tis.92,1 tis.99,2 tis.
Výsledok hospodárenia2,8 tis.2,7 tis.3,2 tis.2,9 tis.4,1 tis.
Aktíva73,6 tis.60,7 tis.66,3 tis.61,4 tis.59,1 tis.
Vlastné imanie35,9 tis.38,6 tis.41,9 tis.44,7 tis.48,9 tis.
Daň z príjmu7537298615121,1 tis.
Zadlženosť51,2 %36,3 %36,8 %27,1 %17,2 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
99,2 tis.
Výsledok hospodárenia
4,1 tis.
Aktíva
59,1 tis.
Vlastné imanie
48,9 tis.
Daň z príjmu
1,1 tis.
Zadlženosť
17,2 %

2020

Tržby
92,1 tis.
Výsledok hospodárenia
2,9 tis.
Aktíva
61,4 tis.
Vlastné imanie
44,7 tis.
Daň z príjmu
512
Zadlženosť
27,1 %

2019

Tržby
111,9 tis.
Výsledok hospodárenia
3,2 tis.
Aktíva
66,3 tis.
Vlastné imanie
41,9 tis.
Daň z príjmu
861
Zadlženosť
36,8 %

2018

Tržby
85,3 tis.
Výsledok hospodárenia
2,7 tis.
Aktíva
60,7 tis.
Vlastné imanie
38,6 tis.
Daň z príjmu
729
Zadlženosť
36,3 %

2017

Tržby
74,7 tis.
Výsledok hospodárenia
2,8 tis.
Aktíva
73,6 tis.
Vlastné imanie
35,9 tis.
Daň z príjmu
753
Zadlženosť
51,2 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

Tento profil cez API