Súhrn
- Vznik
- 08. 06. 200519 rokov 11 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
- Tržby
- 0 €2023
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Transportliška, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 35939583
- daňové identifikačné číslo
- —
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Školská 267, 05991 Veľký Slavkov, Slovenská republika
- Územie
- Veľký Slavkovokres PopradPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 08. 06. 2005
- Zánik
- 15. 05. 2025
- V registri
- 19 rokov 11 mesiacov
- Stav
- zaniknutý 15. 05. 2025
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 16801/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 671070
02
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
03
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2023 prehĺbila stratu na −1 900 € a bez tržieb.
Tržby
0 €
Výsledok hospodárenia
−1 900 €
▼ 13,1 %Aktíva
27 123 €
▼ 0,3 %Vlastné imanie
−414 573 €
▼ 0,5 %Zadlženosť
1 628,5 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia | −2,3 tis. | −340,5 tis. | −3,6 tis. | −1,7 tis. | −1,9 tis. |
| Aktíva | 44,4 tis. | 28,1 tis. | 27,3 tis. | 27,2 tis. | 27,1 tis. |
| Vlastné imanie | −66,8 tis. | −407,4 tis. | −411 tis. | −412,7 tis. | −414,6 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 337,1 tis. | 0 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 250,5 % | 1 551,5 % | 1 607,6 % | 1 617,5 % | 1 628,5 % |
aj 2014–2018 — v pláne Štandard
2023
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −1,9 tis.
- Aktíva
- 27,1 tis.
- Vlastné imanie
- −414,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 1 628,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −1,7 tis.
- Aktíva
- 27,2 tis.
- Vlastné imanie
- −412,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 1 617,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −3,6 tis.
- Aktíva
- 27,3 tis.
- Vlastné imanie
- −411 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 1 607,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −340,5 tis.
- Aktíva
- 28,1 tis.
- Vlastné imanie
- −407,4 tis.
- Daň z príjmu
- 337,1 tis.
- Zadlženosť
- 1 551,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −2,3 tis.
- Aktíva
- 44,4 tis.
- Vlastné imanie
- −66,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 250,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2018 — v pláne Štandard
04
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
05
Prepojenia
06
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
07
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.