Súhrn
- Vznik
- 31. 05. 200521 rokov 5 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 451 €2017
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Dopravná agentúra DA.SK, s.r.o. v likvidácii
- identifikačné číslo organizácie
- 35938307
- daňové identifikačné číslo
- 2022008769
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Peterská 15199/20, 82103 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Ružinovokres Bratislava IIBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 31. 05. 2005
- V registri
- 21 rokov 5 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 36274/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 641660
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod), | 31. 05. 2005 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod), | 31. 05. 2005 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti, | 31. 05. 2005 | — |
| podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti, | 31. 05. 2005 | — |
| organizovanie kurzov, školení, seminárov a výstav, | 31. 05. 2005 | — |
| organizovanie a sprostredkovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí, | 31. 05. 2005 | — |
| prieskum trhu, | 31. 05. 2005 | — |
| reklamná a propagačná činnosť, | 31. 05. 2005 | — |
| vydávanie periodických a neperiodických publikácií v rozsahu voľnej živnosti, | 31. 05. 2005 | — |
| prevádzkovanie skladových priestorov s výnimkou prevádzkovania verejných skladov, | 31. 05. 2005 | — |
| prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu, | 31. 05. 2005 | — |
| nákup, prenájom a predaj motorových vozidiel, | 31. 05. 2005 | — |
| nákup, prenájom a predaj strojov, prístrojov, dopravných prostreidkov a mechanizmov bez obsluhujúceho personálu, | 31. 05. 2005 | — |
| vyvažovanie a opravovanie pneumatík, | 31. 05. 2005 | — |
| nákladná cestná doprava vozidlami do celkovej hmotnosti do 3,5 t vrátane prípojného vozidla, | 31. 05. 2005 | — |
| vnútroštátna nepravidelná autobusová doprava, | 31. 05. 2005 | — |
| vnútroštátna taxislužba, | 31. 05. 2005 | — |
| poskytovanie software – predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom, | 31. 05. 2005 | — |
| automatizované spracovanie dát, | 31. 05. 2005 | — |
| nákup a predaj výpočtovej techniky, | 31. 05. 2005 | — |
| poradenstvo v oblasti výpočtovej techniky, vrátane systému údržby software, | 31. 05. 2005 | — |
| inštalácia programového vybavenia PC, | 31. 05. 2005 | — |
| poskytovanie ubytovania v súkromí v rozsahu voľnej živnosti, | 31. 05. 2005 | — |
| čistenie exteriérov a interiérov, | 31. 05. 2005 | — |
| medzinárodná taxislužba, | 13. 09. 2005 | — |
| medzinárodná nepravidelná autobusová doprava, | 13. 09. 2005 | — |
| osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktorých celková obsaditeľnosť nepresahuje 9 osôb vrátane vodiča s výnimkou vozidiel taxislužby, | 13. 09. 2005 | — |
| obsluha cudzieho motorového vozidla, | 13. 09. 2005 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022008769 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 25. 02. 2021 (rok porušenia 2012).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 06. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2017 prehĺbila stratu na −9 286 € a znížila tržby o ▼48 % na 451 €.
Tržby
451 €
▼ 48,2 %Výsledok hospodárenia
−9 286 €
▼ 58,4 %Aktíva
338 654 €
▼ 36,2 %Vlastné imanie
27 357 €
▼ 25,3 %Zadlženosť
91,9 %
Hrubá marža
−1 846,1 %
Čistá marža
−2 059,0 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|
| Tržby | 113,5 tis. | 871 | 451 |
| Výsledok hospodárenia | 3,1 tis. | −5,9 tis. | −9,3 tis. |
| Aktíva | 543,7 tis. | 531 tis. | 338,7 tis. |
| Vlastné imanie | 12,5 tis. | 36,6 tis. | 27,4 tis. |
| Daň z príjmu | 960 | 960 | 960 |
| Zadlženosť | 97,7 % | 93,1 % | 91,9 % |
2017
- Tržby
- 451
- Výsledok hospodárenia
- −9,3 tis.
- Aktíva
- 338,7 tis.
- Vlastné imanie
- 27,4 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 91,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 871
- Výsledok hospodárenia
- −5,9 tis.
- Aktíva
- 531 tis.
- Vlastné imanie
- 36,6 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 93,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 113,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,1 tis.
- Aktíva
- 543,7 tis.
- Vlastné imanie
- 12,5 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 97,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 06. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.