Súhrn
- Vznik
- 28. 05. 200521 rokov 5 mesiacov v registri
- Právna forma
- Akciová spoločnosťkód 121
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 223 265 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- FORESTIAL a.s.
- identifikačné číslo organizácie
- 35938242
- daňové identifikačné číslo
- 2022028162
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022028162
- Sídlo
- Tekovská Breznica 283/1, 96652 Tekovská Breznica, Slovenská republika
- Územie
- Tekovská Breznicaokres ŽarnovicaBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Akciová spoločnosť (121)
- Vznik
- 28. 05. 2005
- V registri
- 21 rokov 5 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sa, vložka č. 868/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 590619
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod), | 28. 05. 2005 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod), | 28. 05. 2005 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby a služieb v rozsahu voľnej živnosti, | 28. 05. 2005 | — |
| Činnosť organizačných, ekonomických a obchodných poradcov v rozsahu voľnej živnosti, | 28. 05. 2005 | — |
| Vedenie účtovníctva, | 28. 05. 2005 | — |
| Administratívne a kancelárske práce, | 28. 05. 2005 | — |
| Automatizované spracovanie údajov, | 28. 05. 2005 | — |
| Reklamná a propagačná činnosť v rozsahu voľnej živnosti, | 28. 05. 2005 | — |
| Marketingová činnosť, | 28. 05. 2005 | — |
| Prieskum trhu a verejnej mienky, | 28. 05. 2005 | — |
| Vydávanie periodických a neperiodických publikácií v rozsahu voľnej živnosti, | 28. 05. 2005 | — |
| Organizovanie kultúrnych a spoločenských podujatí, | 28. 05. 2005 | — |
| Organizovanie kurzov a školení, | 28. 05. 2005 | — |
| Faktoring a forfaiting v rozsahu voľnej živnosti, | 28. 05. 2005 | — |
| Obstarávateľská činnosť spojená so správou a údržbou nehnuteľností, | 28. 05. 2005 | — |
| Prenájom nehnuteľností s poskytovaním doplnkových služieb - obstarávateľské služby spojené s prenájmom, | 28. 05. 2005 | — |
| Prenájom motorových vozidiel, | 28. 05. 2005 | — |
| Prenájom strojov a prístrojov bez obsluhujúceho personálu, | 28. 05. 2005 | — |
| Leasingová činnosť v rozsahu voľnej živnosti, | 28. 05. 2005 | — |
| Skladovanie (okrem prevádzkovania verejných skladov), | 28. 05. 2005 | — |
| Poradenstvo v oblasti výpočtovej techniky a software vrátane systémovej údržby software, | 28. 05. 2005 | — |
| Prenájom základného a aplikačného programového vybavenia, | 28. 05. 2005 | — |
| Kompletizácia počítačových sietí a hardvéru s výnimkou zásahu do vyhradených technických zariadení, | 28. 05. 2005 | — |
| Návrh a optimalizácia informačných technológií a ich realizácia, | 28. 05. 2005 | — |
| Poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom, | 28. 05. 2005 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022028162 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 01. 2006 |
| daňové identifikačné číslo | 2022028162 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prehĺbila stratu na −197 479 € a znížila tržby o ▼35 % na 223,3 tisíc eur.
Tržby
223 265 €
▼ 35,0 %Výsledok hospodárenia
−197 479 €
▼ 51,6 %Aktíva
2 083 552 €
▼ 3,4 %Vlastné imanie
−3 665 902 €
▼ 5,7 %Zadlženosť
275,9 %
Hrubá marža
−88,0 %
Čistá marža
−88,5 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 178,3 tis. | 205,2 tis. | 238,7 tis. | 343,6 tis. | 223,3 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −174,5 tis. | −132,1 tis. | −176 tis. | −130,2 tis. | −197,5 tis. |
| Aktíva | 2,12 mil. | 2,06 mil. | 2,06 mil. | 2,16 mil. | 2,08 mil. |
| Vlastné imanie | −3,03 mil. | −3,16 mil. | −3,34 mil. | −3,47 mil. | −3,67 mil. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 1,9 tis. | 960 |
| Zadlženosť | 243,1 % | 253,6 % | 261,7 % | 260,8 % | 275,9 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 223,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −197,5 tis.
- Aktíva
- 2,08 mil.
- Vlastné imanie
- −3,67 mil.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 275,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 343,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −130,2 tis.
- Aktíva
- 2,16 mil.
- Vlastné imanie
- −3,47 mil.
- Daň z príjmu
- 1,9 tis.
- Zadlženosť
- 260,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 238,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −176 tis.
- Aktíva
- 2,06 mil.
- Vlastné imanie
- −3,34 mil.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 261,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 205,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −132,1 tis.
- Aktíva
- 2,06 mil.
- Vlastné imanie
- −3,16 mil.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 253,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 178,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −174,5 tis.
- Aktíva
- 2,12 mil.
- Vlastné imanie
- −3,03 mil.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 243,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.