Súhrn
- Vznik
- 01. 04. 200521 rokov 7 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2019
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- FinProfit Global s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 35928166
- daňové identifikačné číslo
- 2021984745
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Chrenovská 14, 949 01 Nitra, Slovenská republika
- Územie
- Nitraokres NitraNitriansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 01. 04. 2005
- V registri
- 21 rokov 7 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 16467/N - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 223782
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod v rozsahu voľných živností) | 01. 04. 2005 | — |
| - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod v rozsahu voľných živností) | 01. 04. 2005 | — |
| - nákup a predaj drahých kovov | 01. 04. 2005 | — |
| - sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľných živností | 01. 04. 2005 | — |
| - preklad nákladov | 01. 04. 2005 | — |
| - skladovanie tovaru | 01. 04. 2005 | — |
| - prípravné práce pre stavbu | 01. 04. 2005 | — |
| - maliarske a natieračské práce | 01. 04. 2005 | — |
| - organizovanie zábavných kultúrnych podujatí | 01. 04. 2005 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2021984745 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 27. 04. 2023 (rok porušenia 2021).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2019 prepadlo do straty −560 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.
Tržby
0 €
▼ 100,0 %Výsledok hospodárenia
−560 €
▼ 197,9 %Aktíva
308 €
▼ 97,0 %Vlastné imanie
−352 €
▼ 269,2 %Zadlženosť
214,3 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 12,8 tis. | 11,8 tis. | 0 | 5,5 tis. | 0 |
| Výsledok hospodárenia | −31,4 tis. | 14,8 tis. | −1,4 tis. | 572 | −560 |
| Aktíva | 36,5 tis. | 16 | 24,1 tis. | 10,3 tis. | 308 |
| Vlastné imanie | −20,6 tis. | −944 | −2,4 tis. | 208 | −352 |
| Daň z príjmu | 960 | 960 | 960 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 156,4 % | 6 000,0 % | 109,8 % | 98,0 % | 214,3 % |
aj 2014 — v pláne Štandard
2019
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −560
- Aktíva
- 308
- Vlastné imanie
- −352
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 214,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 5,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 572
- Aktíva
- 10,3 tis.
- Vlastné imanie
- 208
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 98,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −1,4 tis.
- Aktíva
- 24,1 tis.
- Vlastné imanie
- −2,4 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 109,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 11,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 14,8 tis.
- Aktíva
- 16
- Vlastné imanie
- −944
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 6 000,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 12,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −31,4 tis.
- Aktíva
- 36,5 tis.
- Vlastné imanie
- −20,6 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 156,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.