Súhrn
- Vznik
- 24. 03. 200521 rokov 7 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 153 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- B.I.R. Trans s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 35927305
- daňové identifikačné číslo
- 2021988496
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Karola Adlera 3, 84102 Bratislava, Slovenská republika
- Územie
- okres Bratislava IVBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 24. 03. 2005
- V registri
- 21 rokov 7 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 35388/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 736524
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod), | 24. 03. 2005 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod), | 24. 03. 2005 | — |
| činnosť dennej starostlivosti o deti, organizovanie voľného času detí a seniorov, | 24. 03. 2005 | — |
| predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov, | 24. 03. 2005 | — |
| predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál, | 24. 03. 2005 | — |
| prenájom inventáru na gastronomické účely, | 24. 03. 2005 | — |
| predaj na priamu konzumáciu zmrzliny, ak sa na jej prípravu použijú priemyselne vyrábané koncentráty a mrazené krémy, | 24. 03. 2005 | — |
| organizačné zabezpečenie spoločenských podujatí - catering, | 24. 03. 2005 | — |
| administratívne práce vykonávané prostredníctvom elektronického internetového portálu, | 24. 03. 2005 | — |
| organizovanie a usporadúvanie kurzov, školení a seminárov, | 24. 03. 2005 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla, | 24. 03. 2005 | — |
| prevádzkovanie parkovísk slúžiacich na odstavenie viac ako 5 vozidiel, | 24. 03. 2005 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti, | 24. 03. 2005 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s inými než základnými službami, | 24. 03. 2005 | — |
| obstarávateľské služby spojené s prenájmom nehnuteľností, | 24. 03. 2005 | — |
| vedenie účtovníctva, | 24. 03. 2005 | — |
| prieskum trhu, | 24. 03. 2005 | — |
| reklamná a propagačná činnosť, | 24. 03. 2005 | — |
| faktoring a forfaiting v rozsahu voľnej živnosti, | 24. 03. 2005 | — |
| nákup a predaj motorových vozidiel, | 24. 03. 2005 | — |
| vydavateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti, | 24. 03. 2005 | — |
| organizačné a technické zabezpečenie kultúrnych a spoločenských podujatí, | 24. 03. 2005 | — |
| prenájom strojov, prístrojov a výpočtovej techniky, | 24. 03. 2005 | — |
| upratovacie práce, | 24. 03. 2005 | — |
| prekladateľské a tlmočnícke služby z/do jazyka anglického a nemeckého, | 24. 03. 2005 | — |
| prevádzkovanie internetovej čitárne, | 07. 07. 2005 | — |
| maliarske a natieračské práce, | 26. 07. 2006 | — |
| prípravné práce pre stavbu - búracie, výkopové a zemné práce, | 26. 07. 2006 | — |
| obstarávateľské služby v stavebníctve - inžinierska činnosť, | 26. 07. 2006 | — |
| údržba zelene, kosenie tráv, | 26. 07. 2006 | — |
| čistenie interiérov vozidiel, | 26. 07. 2006 | — |
| žehliace a pracie práce, | 26. 07. 2006 | — |
| prenájom dopravných prostriedkov (pozemných, vodných, vzdušných), | 07. 12. 2012 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2021988496 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 07. 2023 (rok porušenia 2016).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR Pohľadávky štátu dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | 16. 09. 2026 – 03. 10. 2026 ukončené | 02. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 10. 2026.
Pohľadávky štátu
- 16. 09. 2026 – 03. 10. 2026 ukončené
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prehĺbila stratu na −1 863 € a znížila tržby o ▼65 % na 153 €.
Tržby
153 €
▼ 65,2 %Výsledok hospodárenia
−1 863 €
▼ 38,9 %Aktíva
30 439 €
▼ 14,1 %Vlastné imanie
2 890 €
▼ 39,2 %Zadlženosť
90,5 %
Hrubá marža
−1 217,6 %
Čistá marža
−1 217,6 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 143,2 tis. | 0 | 546 | 440 | 153 |
| Výsledok hospodárenia | −6 tis. | −21,3 tis. | −6 tis. | −1,3 tis. | −1,9 tis. |
| Aktíva | 64,8 tis. | 54,4 tis. | 40,8 tis. | 35,4 tis. | 30,4 tis. |
| Vlastné imanie | 33 tis. | 12,1 tis. | 6,1 tis. | 4,8 tis. | 2,9 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 340 | 0 |
| Zadlženosť | 49,1 % | 77,7 % | 85,1 % | 86,6 % | 90,5 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 153
- Výsledok hospodárenia
- −1,9 tis.
- Aktíva
- 30,4 tis.
- Vlastné imanie
- 2,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 90,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 440
- Výsledok hospodárenia
- −1,3 tis.
- Aktíva
- 35,4 tis.
- Vlastné imanie
- 4,8 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 86,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 546
- Výsledok hospodárenia
- −6 tis.
- Aktíva
- 40,8 tis.
- Vlastné imanie
- 6,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 85,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −21,3 tis.
- Aktíva
- 54,4 tis.
- Vlastné imanie
- 12,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 77,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 143,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −6 tis.
- Aktíva
- 64,8 tis.
- Vlastné imanie
- 33 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 49,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 06. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.