prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

Santos SK, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 35926350aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
18. 03. 200521 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
47 741 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Santos SK, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
35926350
daňové identifikačné číslo
2021965748
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2021965748
Sídlo
Tomášikova 3/A, 821 01 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
18. 03. 2005
V registri
21 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 35312/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
394219
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti,18. 03. 2005—
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti,18. 03. 2005—
reklamná a propagačná činnosť,18. 03. 2005—
prieskum trhu a verejnej mienky,18. 03. 2005—
prenájom priemyselného a spotrebného tovaru,18. 03. 2005—
sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,18. 03. 2005—
grafické práce na počítači podľa predlohy,18. 03. 2005—
obstarávateľské služby spojené so správou nehnuteľností,18. 03. 2005—
prenájom nehnuteľností s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom nehnuteľností,18. 03. 2005—
prenájom strojov a prístrojov bez obsluhujúceho personálu,18. 03. 2005—
prenájom motorových vozidiel,18. 03. 2005—
prevádzkovanie autoumyvárne,18. 03. 2005—
prevádzkovanie pneuservisu,18. 03. 2005—
prenájom kancelárskych strojov a zariadení vrátane elektronických zariadení na spracovanie údajov v rozsahu voľnej živnosti,18. 03. 2005—
komisionálny predaj, nákup a predaj použitého tovaru v rozsahu voľnej živnosti,18. 03. 2005—
faktoring a forfaiting v rozsahu voľnej živnosti,18. 03. 2005—
leasingová činnosť v rozsahu voľnej živnosti,18. 03. 2005—
podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti,18. 03. 2005—
poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom,18. 03. 2005—
činnosť organizačných a ekonomických poradcov,18. 03. 2005—
technicko - organizačné zabezpečenie školení, seminárov a kurzov,18. 03. 2005—
inžinierska činnosť - obstarávateľská činnosť v stavebníctve,18. 03. 2005—
fotografické služby,18. 03. 2005—
administratívne práce,18. 03. 2005—
zhotovovanie www stránok a ich následná aktualizácia,18. 03. 2005—
prevádzkovanie internetovej čitárne,18. 03. 2005—
prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu,18. 03. 2005—
organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,17. 06. 2011—
podriadený finančný agent v sektore poistenia alebo zaistenia10. 07. 2015—
chov koní10. 07. 2015—
výcvik a tréning koní10. 07. 2015—
prenájom koní10. 07. 2015—
chov vybraných druhov zvierat10. 07. 2015—
chov, spracovanie a obchodovanie s chránenými živočíchmi10. 07. 2015—
poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá10. 07. 2015—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla10. 07. 2015—
ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností10. 07. 2015—
čistiace a upratovacie služby10. 07. 2015—
poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve10. 07. 2015—
poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve10. 07. 2015—
vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti10. 07. 2015—
prevádzkovanie športových zariadení10. 07. 2015—
poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja10. 07. 2015—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2021965748: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021965748: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021965748IČ DPH SK2021965748Obdobia daňových registráciíDIČ 2021965748: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021965748: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021965748IČ DPH SK2021965748Obdobia daňových registráciíDIČ 2021965748: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021965748: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021965748IČ DPH SK2021965748
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202196574811. 09. 2026—06. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 04. 2005
daňové identifikačné číslo202196574810. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 21. 05. 2026, rok porušenia 2026).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prepadlo do straty −19 259 € a znížila tržby o ▼43 % na 47,7 tisíc eur.

Tržby

47 741 €

▼ 42,6 %

Výsledok hospodárenia

−19 259 €

▼ 164,2 %

Aktíva

352 963 €

▲ 6,4 %

Vlastné imanie

182 160 €

▼ 9,6 %

Zadlženosť

48,4 %

Hrubá marža

−39,6 %

Čistá marža

−40,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 366 936 €. 2022: tržby 158 561 €. 2023: tržby 96 794 €. 2024: tržby 83 136 €. 2025: tržby 47 741 €.500 tis.250 tis.0366,9 tis.158,6 tis.96,8 tis.83,1 tis.47,7 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 366 936 €. 2022: tržby 158 561 €. 2023: tržby 96 794 €. 2024: tržby 83 136 €. 2025: tržby 47 741 €.500 tis.250 tis.0366,9 tis.158,6 tis.96,8 tis.83,1 tis.47,7 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 366 936 €. 2022: tržby 158 561 €. 2023: tržby 96 794 €. 2024: tržby 83 136 €. 2025: tržby 47 741 €.500 tis.250 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −900 €. 2022: výsledok hospodárenia −32 563 €. 2023: výsledok hospodárenia −39 899 €. 2024: výsledok hospodárenia 30 004 €. 2025: výsledok hospodárenia −19 259 €.50 tis.0−50 tis.−900−32,6 tis.−39,9 tis.+30 tis.−19,3 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −900 €. 2022: výsledok hospodárenia −32 563 €. 2023: výsledok hospodárenia −39 899 €. 2024: výsledok hospodárenia 30 004 €. 2025: výsledok hospodárenia −19 259 €.50 tis.0−50 tis.−900−32,6 tis.−39,9 tis.+30 tis.−19,3 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −900 €. 2022: výsledok hospodárenia −32 563 €. 2023: výsledok hospodárenia −39 899 €. 2024: výsledok hospodárenia 30 004 €. 2025: výsledok hospodárenia −19 259 €.50 tis.0−50 tis.−900202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 354 379 €, vlastné imanie 243 877 €. 2022: aktíva 290 333 €, vlastné imanie 211 314 €. 2023: aktíva 218 418 €, vlastné imanie 171 415 €. 2024: aktíva 331 657 €, vlastné imanie 201 419 €. 2025: aktíva 352 963 €, vlastné imanie 182 160 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 354 379 €, vlastné imanie 243 877 €. 2022: aktíva 290 333 €, vlastné imanie 211 314 €. 2023: aktíva 218 418 €, vlastné imanie 171 415 €. 2024: aktíva 331 657 €, vlastné imanie 201 419 €. 2025: aktíva 352 963 €, vlastné imanie 182 160 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 354 379 €, vlastné imanie 243 877 €. 2022: aktíva 290 333 €, vlastné imanie 211 314 €. 2023: aktíva 218 418 €, vlastné imanie 171 415 €. 2024: aktíva 331 657 €, vlastné imanie 201 419 €. 2025: aktíva 352 963 €, vlastné imanie 182 160 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 21 869 €, zásoby 162 654 €, pohľadávky 165 051 €, finančné účty 4 796 €. 2022: dlhodobý majetok 17 322 €, zásoby 192 509 €, pohľadávky 75 749 €, finančné účty 4 520 €. 2023: dlhodobý majetok 13 146 €, zásoby 163 609 €, pohľadávky 39 117 €, finančné účty 2 239 €. 2024: dlhodobý majetok 9 390 €, zásoby 163 609 €, pohľadávky 150 211 €, finančné účty 8 107 €. 2025: dlhodobý majetok 5 980 €, zásoby 143 660 €, pohľadávky 194 629 €, finančné účty 7 743 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 21 869 €, zásoby 162 654 €, pohľadávky 165 051 €, finančné účty 4 796 €. 2022: dlhodobý majetok 17 322 €, zásoby 192 509 €, pohľadávky 75 749 €, finančné účty 4 520 €. 2023: dlhodobý majetok 13 146 €, zásoby 163 609 €, pohľadávky 39 117 €, finančné účty 2 239 €. 2024: dlhodobý majetok 9 390 €, zásoby 163 609 €, pohľadávky 150 211 €, finančné účty 8 107 €. 2025: dlhodobý majetok 5 980 €, zásoby 143 660 €, pohľadávky 194 629 €, finančné účty 7 743 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 21 869 €, zásoby 162 654 €, pohľadávky 165 051 €, finančné účty 4 796 €. 2022: dlhodobý majetok 17 322 €, zásoby 192 509 €, pohľadávky 75 749 €, finančné účty 4 520 €. 2023: dlhodobý majetok 13 146 €, zásoby 163 609 €, pohľadávky 39 117 €, finančné účty 2 239 €. 2024: dlhodobý majetok 9 390 €, zásoby 163 609 €, pohľadávky 150 211 €, finančné účty 8 107 €. 2025: dlhodobý majetok 5 980 €, zásoby 143 660 €, pohľadávky 194 629 €, finančné účty 7 743 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 243 877 €, dlhodobé záväzky 51 572 €, krátkodobé záväzky 58 930 €. 2022: vlastné imanie 211 314 €, dlhodobé záväzky 1 255 €, krátkodobé záväzky 77 764 €. 2023: vlastné imanie 171 415 €, dlhodobé záväzky 1 313 €, krátkodobé záväzky 45 690 €. 2024: vlastné imanie 201 419 €, dlhodobé záväzky 1 313 €, krátkodobé záväzky 128 925 €. 2025: vlastné imanie 182 160 €, dlhodobé záväzky 1 324 €, krátkodobé záväzky 169 479 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 243 877 €, dlhodobé záväzky 51 572 €, krátkodobé záväzky 58 930 €. 2022: vlastné imanie 211 314 €, dlhodobé záväzky 1 255 €, krátkodobé záväzky 77 764 €. 2023: vlastné imanie 171 415 €, dlhodobé záväzky 1 313 €, krátkodobé záväzky 45 690 €. 2024: vlastné imanie 201 419 €, dlhodobé záväzky 1 313 €, krátkodobé záväzky 128 925 €. 2025: vlastné imanie 182 160 €, dlhodobé záväzky 1 324 €, krátkodobé záväzky 169 479 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 243 877 €, dlhodobé záväzky 51 572 €, krátkodobé záväzky 58 930 €. 2022: vlastné imanie 211 314 €, dlhodobé záväzky 1 255 €, krátkodobé záväzky 77 764 €. 2023: vlastné imanie 171 415 €, dlhodobé záväzky 1 313 €, krátkodobé záväzky 45 690 €. 2024: vlastné imanie 201 419 €, dlhodobé záväzky 1 313 €, krátkodobé záväzky 128 925 €. 2025: vlastné imanie 182 160 €, dlhodobé záväzky 1 324 €, krátkodobé záväzky 169 479 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 340 €.1 tis.500000096034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 340 €.1 tis.500000096034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 340 €.1 tis.500000096034020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby366,9 tis.158,6 tis.96,8 tis.83,1 tis.47,7 tis.
Výsledok hospodárenia−900−32,6 tis.−39,9 tis.30 tis.−19,3 tis.
Aktíva354,4 tis.290,3 tis.218,4 tis.331,7 tis.353 tis.
Vlastné imanie243,9 tis.211,3 tis.171,4 tis.201,4 tis.182,2 tis.
Daň z príjmu000960340
Zadlženosť31,2 %27,2 %21,5 %39,3 %48,4 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
47,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−19,3 tis.
Aktíva
353 tis.
Vlastné imanie
182,2 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
48,4 %

2024

Tržby
83,1 tis.
Výsledok hospodárenia
30 tis.
Aktíva
331,7 tis.
Vlastné imanie
201,4 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
39,3 %

2023

Tržby
96,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−39,9 tis.
Aktíva
218,4 tis.
Vlastné imanie
171,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
21,5 %

2022

Tržby
158,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−32,6 tis.
Aktíva
290,3 tis.
Vlastné imanie
211,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
27,2 %

2021

Tržby
366,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−900
Aktíva
354,4 tis.
Vlastné imanie
243,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
31,2 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API