prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

DORMI solutions s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 35926309aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
18. 03. 200521 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
225 587 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
DORMI solutions s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
35926309
daňové identifikačné číslo
2021980433
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
18. 03. 2005
V registri
21 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 35307/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
740862
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
nákup a predaj pohonných hmôt a maziva /maloobchod/,18. 03. 2005—
nákup a predaj jedov a žieravín /maloobchod/,18. 03. 2005—
prevádzkovanie verejných WC,18. 03. 2005—
sprostredkovateľská činnosť,18. 03. 2005—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),15. 04. 2010—
reklamné a marketingové služby,15. 04. 2010—
prieskum trhu a verejnej mienky,15. 04. 2010—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,15. 04. 2010—
vedenie účtovníctva,15. 04. 2010—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,15. 04. 2010—
služby súvisiace s počítačovým spravovaním údajov,15. 04. 2010—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2021980433: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021980433Obdobia daňových registráciíDIČ 2021980433: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021980433Obdobia daňových registráciíDIČ 2021980433: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021980433
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202198043310. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 07. 2023 (rok porušenia 2023).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Union zdravotná poisťovňa Všeobecná zdravotná poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaVšeobecná zdravotná poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaVšeobecná zdravotná poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaVšeobecná zdravotná poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňaod 25. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 31. 10. 2026.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 zvýšila zisk o ▲660 % na 61 622 € a znížila tržby o ▼26 % na 225,6 tisíc eur.

Tržby

225 587 €

▼ 26,0 %

Výsledok hospodárenia

61 622 €

▲ 660,3 %

Aktíva

1 512 282 €

▲ 192,4 %

Vlastné imanie

109 921 €

▲ 127,6 %

Zadlženosť

92,7 %

Hrubá marža

34,9 %

Čistá marža

27,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 248 928 €. 2018: tržby 270 812 €. 2019: tržby 375 323 €. 2020: tržby 304 747 €. 2021: tržby 225 587 €.500 tis.250 tis.0248,9 tis.270,8 tis.375,3 tis.304,7 tis.225,6 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 248 928 €. 2018: tržby 270 812 €. 2019: tržby 375 323 €. 2020: tržby 304 747 €. 2021: tržby 225 587 €.500 tis.250 tis.0248,9 tis.270,8 tis.375,3 tis.304,7 tis.225,6 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 248 928 €. 2018: tržby 270 812 €. 2019: tržby 375 323 €. 2020: tržby 304 747 €. 2021: tržby 225 587 €.500 tis.250 tis.0201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 17 876 €. 2018: výsledok hospodárenia 17 650 €. 2019: výsledok hospodárenia 4 647 €. 2020: výsledok hospodárenia 8 105 €. 2021: výsledok hospodárenia 61 622 €.100 tis.50 tis.0+17,9 tis.+17,6 tis.+4,6 tis.+8,1 tis.+61,6 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 17 876 €. 2018: výsledok hospodárenia 17 650 €. 2019: výsledok hospodárenia 4 647 €. 2020: výsledok hospodárenia 8 105 €. 2021: výsledok hospodárenia 61 622 €.100 tis.50 tis.0+17,9 tis.+17,6 tis.+4,6 tis.+8,1 tis.+61,6 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 17 876 €. 2018: výsledok hospodárenia 17 650 €. 2019: výsledok hospodárenia 4 647 €. 2020: výsledok hospodárenia 8 105 €. 2021: výsledok hospodárenia 61 622 €.100 tis.50 tis.0201720192021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 584 061 €, vlastné imanie 17 897 €. 2018: aktíva 619 435 €, vlastné imanie 35 547 €. 2019: aktíva 571 252 €, vlastné imanie 40 193 €. 2020: aktíva 517 246 €, vlastné imanie 48 299 €. 2021: aktíva 1 512 282 €, vlastné imanie 109 921 €.2 mil.1 mil.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 584 061 €, vlastné imanie 17 897 €. 2018: aktíva 619 435 €, vlastné imanie 35 547 €. 2019: aktíva 571 252 €, vlastné imanie 40 193 €. 2020: aktíva 517 246 €, vlastné imanie 48 299 €. 2021: aktíva 1 512 282 €, vlastné imanie 109 921 €.2 mil.1 mil.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 584 061 €, vlastné imanie 17 897 €. 2018: aktíva 619 435 €, vlastné imanie 35 547 €. 2019: aktíva 571 252 €, vlastné imanie 40 193 €. 2020: aktíva 517 246 €, vlastné imanie 48 299 €. 2021: aktíva 1 512 282 €, vlastné imanie 109 921 €.2 mil.1 mil.020172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 515 266 €, zásoby 2 390 €, pohľadávky 63 532 €, finančné účty 2 873 €. 2018: dlhodobý majetok 532 972 €, zásoby 993 €, pohľadávky 79 128 €, finančné účty 6 342 €. 2019: dlhodobý majetok 472 838 €, zásoby 3 990 €, pohľadávky 88 848 €, finančné účty 5 576 €. 2020: dlhodobý majetok 402 899 €, zásoby 1 785 €, pohľadávky 108 936 €, finančné účty 3 626 €. 2021: dlhodobý majetok 36 787 €, zásoby 135 €, pohľadávky 1 453 920 €, finančné účty 21 440 €.2 mil.1 mil.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 515 266 €, zásoby 2 390 €, pohľadávky 63 532 €, finančné účty 2 873 €. 2018: dlhodobý majetok 532 972 €, zásoby 993 €, pohľadávky 79 128 €, finančné účty 6 342 €. 2019: dlhodobý majetok 472 838 €, zásoby 3 990 €, pohľadávky 88 848 €, finančné účty 5 576 €. 2020: dlhodobý majetok 402 899 €, zásoby 1 785 €, pohľadávky 108 936 €, finančné účty 3 626 €. 2021: dlhodobý majetok 36 787 €, zásoby 135 €, pohľadávky 1 453 920 €, finančné účty 21 440 €.2 mil.1 mil.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 515 266 €, zásoby 2 390 €, pohľadávky 63 532 €, finančné účty 2 873 €. 2018: dlhodobý majetok 532 972 €, zásoby 993 €, pohľadávky 79 128 €, finančné účty 6 342 €. 2019: dlhodobý majetok 472 838 €, zásoby 3 990 €, pohľadávky 88 848 €, finančné účty 5 576 €. 2020: dlhodobý majetok 402 899 €, zásoby 1 785 €, pohľadávky 108 936 €, finančné účty 3 626 €. 2021: dlhodobý majetok 36 787 €, zásoby 135 €, pohľadávky 1 453 920 €, finančné účty 21 440 €.2 mil.1 mil.020172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 17 897 €, dlhodobé záväzky 552 €, krátkodobé záväzky 565 612 €. 2018: vlastné imanie 35 547 €, dlhodobé záväzky 713 €, krátkodobé záväzky 583 175 €. 2019: vlastné imanie 40 193 €, dlhodobé záväzky 984 €, krátkodobé záväzky 530 075 €. 2020: vlastné imanie 48 299 €, dlhodobé záväzky 1 269 €, krátkodobé záväzky 467 678 €. 2021: vlastné imanie 109 921 €, dlhodobé záväzky 1 537 €, krátkodobé záväzky 1 400 824 €.2 mil.1 mil.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 17 897 €, dlhodobé záväzky 552 €, krátkodobé záväzky 565 612 €. 2018: vlastné imanie 35 547 €, dlhodobé záväzky 713 €, krátkodobé záväzky 583 175 €. 2019: vlastné imanie 40 193 €, dlhodobé záväzky 984 €, krátkodobé záväzky 530 075 €. 2020: vlastné imanie 48 299 €, dlhodobé záväzky 1 269 €, krátkodobé záväzky 467 678 €. 2021: vlastné imanie 109 921 €, dlhodobé záväzky 1 537 €, krátkodobé záväzky 1 400 824 €.2 mil.1 mil.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 17 897 €, dlhodobé záväzky 552 €, krátkodobé záväzky 565 612 €. 2018: vlastné imanie 35 547 €, dlhodobé záväzky 713 €, krátkodobé záväzky 583 175 €. 2019: vlastné imanie 40 193 €, dlhodobé záväzky 984 €, krátkodobé záväzky 530 075 €. 2020: vlastné imanie 48 299 €, dlhodobé záväzky 1 269 €, krátkodobé záväzky 467 678 €. 2021: vlastné imanie 109 921 €, dlhodobé záväzky 1 537 €, krátkodobé záväzky 1 400 824 €.2 mil.1 mil.020172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 1 304 €. 2018: daň z príjmu 3 208 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 2 645 €. 2021: daň z príjmu 17 002 €.20 tis.10 tis.01,3 tis.3,2 tis.02,6 tis.17 tis.20172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 1 304 €. 2018: daň z príjmu 3 208 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 2 645 €. 2021: daň z príjmu 17 002 €.20 tis.10 tis.01,3 tis.3,2 tis.02,6 tis.17 tis.20172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 1 304 €. 2018: daň z príjmu 3 208 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 2 645 €. 2021: daň z príjmu 17 002 €.20 tis.10 tis.00201720192021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby248,9 tis.270,8 tis.375,3 tis.304,7 tis.225,6 tis.
Výsledok hospodárenia17,9 tis.17,6 tis.4,6 tis.8,1 tis.61,6 tis.
Aktíva584,1 tis.619,4 tis.571,3 tis.517,2 tis.1,51 mil.
Vlastné imanie17,9 tis.35,5 tis.40,2 tis.48,3 tis.109,9 tis.
Daň z príjmu1,3 tis.3,2 tis.02,6 tis.17 tis.
Zadlženosť96,9 %94,3 %93,0 %90,7 %92,7 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
225,6 tis.
Výsledok hospodárenia
61,6 tis.
Aktíva
1,51 mil.
Vlastné imanie
109,9 tis.
Daň z príjmu
17 tis.
Zadlženosť
92,7 %

2020

Tržby
304,7 tis.
Výsledok hospodárenia
8,1 tis.
Aktíva
517,2 tis.
Vlastné imanie
48,3 tis.
Daň z príjmu
2,6 tis.
Zadlženosť
90,7 %

2019

Tržby
375,3 tis.
Výsledok hospodárenia
4,6 tis.
Aktíva
571,3 tis.
Vlastné imanie
40,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
93,0 %

2018

Tržby
270,8 tis.
Výsledok hospodárenia
17,6 tis.
Aktíva
619,4 tis.
Vlastné imanie
35,5 tis.
Daň z príjmu
3,2 tis.
Zadlženosť
94,3 %

2017

Tržby
248,9 tis.
Výsledok hospodárenia
17,9 tis.
Aktíva
584,1 tis.
Vlastné imanie
17,9 tis.
Daň z príjmu
1,3 tis.
Zadlženosť
96,9 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 31. 10. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

Tento profil cez API