prezri.sk

platné k 02. 11. 2026

MODUL SERVIS, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 35922257aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
22. 02. 200521 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
448 €2020

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
MODUL SERVIS, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
35922257
daňové identifikačné číslo
2021960666
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Kyjevská 9, 93401 Levice, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
22. 02. 2005
V registri
21 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 16286/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
289790
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti - veľkoobchod v rozsahu voľnej živnosti22. 02. 2005—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi - maloobchod v rozsahu voľnej živnosti22. 02. 2005—
sprostredkovanie obchodu, výroby a služieb v rozsahu voľnej živnosti22. 02. 2005—
poradenská a konzultačná činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti22. 02. 2005—
zabezpečenie služieb potrebných na prevádzku objektov, zariadení a budov22. 02. 2005—
prenájom strojov, prístrojov a zariadení22. 02. 2005—
maliarske a natieračské práce22. 02. 2005—
finančný a operatívny leasing22. 02. 2005—
poskytovanie ubytovacích služieb v rozsahu voľnej živnosti22. 02. 2005—
prenájom motorových vozidiel22. 02. 2005—
výroba nápojov26. 06. 2014—
poľnohospodárska - rastlinná a živočíšna prvovýroba26. 06. 2014—
predaj spracovaných alebo nespracovaných rastlinných a živočíšnych výrobkov z drobnej pestovateľskej činnosti26. 06. 2014—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2021960666: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021960666Obdobia daňových registráciíDIČ 2021960666: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021960666Obdobia daňových registráciíDIČ 2021960666: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021960666
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202196066610. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2020 znížila stratu na −220 € a znížila tržby o ▼80 % na 448 €.

Tržby

448 €

▼ 80,2 %

Výsledok hospodárenia

−220 €

▲ 25,4 %

Aktíva

5 975 €

▼ 1,4 %

Vlastné imanie

−54 110 €

▼ 0,4 %

Zadlženosť

1 005,6 %

Hrubá marža

−49,1 %

Čistá marža

−49,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2016: tržby 2 377 €. 2017: tržby 840 €. 2018: tržby 1 331 €. 2019: tržby 2 262 €. 2020: tržby 448 €.2,5 tis.1,3 tis.02,4 tis.8401,3 tis.2,3 tis.44820162017201820192020Tržby2016: tržby 2 377 €. 2017: tržby 840 €. 2018: tržby 1 331 €. 2019: tržby 2 262 €. 2020: tržby 448 €.2,5 tis.1,3 tis.02,4 tis.8401,3 tis.2,3 tis.44820162017201820192020Tržby2016: tržby 2 377 €. 2017: tržby 840 €. 2018: tržby 1 331 €. 2019: tržby 2 262 €. 2020: tržby 448 €.2,5 tis.1,3 tis.0448201620182020

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia −4 288 €. 2017: výsledok hospodárenia −983 €. 2018: výsledok hospodárenia −5 571 €. 2019: výsledok hospodárenia −295 €. 2020: výsledok hospodárenia −220 €.0−10 tis.−4,3 tis.−983−5,6 tis.−295−22020162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia −4 288 €. 2017: výsledok hospodárenia −983 €. 2018: výsledok hospodárenia −5 571 €. 2019: výsledok hospodárenia −295 €. 2020: výsledok hospodárenia −220 €.0−10 tis.−4,3 tis.−983−5,6 tis.−295−22020162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia −4 288 €. 2017: výsledok hospodárenia −983 €. 2018: výsledok hospodárenia −5 571 €. 2019: výsledok hospodárenia −295 €. 2020: výsledok hospodárenia −220 €.0−10 tis.−220201620182020

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 15 334 €, vlastné imanie −47 039 €. 2017: aktíva 12 112 €, vlastné imanie −48 023 €. 2018: aktíva 5 961 €, vlastné imanie −53 594 €. 2019: aktíva 6 062 €, vlastné imanie −53 889 €. 2020: aktíva 5 975 €, vlastné imanie −54 110 €.20 tis.0−100 tis.20162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 15 334 €, vlastné imanie −47 039 €. 2017: aktíva 12 112 €, vlastné imanie −48 023 €. 2018: aktíva 5 961 €, vlastné imanie −53 594 €. 2019: aktíva 6 062 €, vlastné imanie −53 889 €. 2020: aktíva 5 975 €, vlastné imanie −54 110 €.20 tis.0−100 tis.20162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 15 334 €, vlastné imanie −47 039 €. 2017: aktíva 12 112 €, vlastné imanie −48 023 €. 2018: aktíva 5 961 €, vlastné imanie −53 594 €. 2019: aktíva 6 062 €, vlastné imanie −53 889 €. 2020: aktíva 5 975 €, vlastné imanie −54 110 €.20 tis.0−100 tis.20162017201820192020

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 1 156 €, zásoby 4 460 €, pohľadávky 8 598 €, finančné účty 1 120 €. 2017: dlhodobý majetok 659 €, zásoby 4 460 €, pohľadávky 2 560 €, finančné účty 4 433 €. 2018: dlhodobý majetok 165 €, zásoby 2 210 €, pohľadávky 1 070 €, finančné účty 2 516 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 2 210 €, pohľadávky 1 060 €, finančné účty 2 792 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 2 210 €, pohľadávky 1 077 €, finančné účty 2 688 €.20 tis.10 tis.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 1 156 €, zásoby 4 460 €, pohľadávky 8 598 €, finančné účty 1 120 €. 2017: dlhodobý majetok 659 €, zásoby 4 460 €, pohľadávky 2 560 €, finančné účty 4 433 €. 2018: dlhodobý majetok 165 €, zásoby 2 210 €, pohľadávky 1 070 €, finančné účty 2 516 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 2 210 €, pohľadávky 1 060 €, finančné účty 2 792 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 2 210 €, pohľadávky 1 077 €, finančné účty 2 688 €.20 tis.10 tis.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 1 156 €, zásoby 4 460 €, pohľadávky 8 598 €, finančné účty 1 120 €. 2017: dlhodobý majetok 659 €, zásoby 4 460 €, pohľadávky 2 560 €, finančné účty 4 433 €. 2018: dlhodobý majetok 165 €, zásoby 2 210 €, pohľadávky 1 070 €, finančné účty 2 516 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 2 210 €, pohľadávky 1 060 €, finančné účty 2 792 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 2 210 €, pohľadávky 1 077 €, finančné účty 2 688 €.20 tis.10 tis.020162017201820192020
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2016: vlastné imanie −47 039 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 62 373 €. 2017: vlastné imanie −48 023 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 60 135 €. 2018: vlastné imanie −53 594 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 59 555 €. 2019: vlastné imanie −53 889 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 59 951 €. 2020: vlastné imanie −54 110 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 60 085 €.100 tis.0−100 tis.20162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie −47 039 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 62 373 €. 2017: vlastné imanie −48 023 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 60 135 €. 2018: vlastné imanie −53 594 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 59 555 €. 2019: vlastné imanie −53 889 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 59 951 €. 2020: vlastné imanie −54 110 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 60 085 €.100 tis.0−100 tis.20162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie −47 039 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 62 373 €. 2017: vlastné imanie −48 023 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 60 135 €. 2018: vlastné imanie −53 594 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 59 555 €. 2019: vlastné imanie −53 889 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 59 951 €. 2020: vlastné imanie −54 110 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 60 085 €.100 tis.0−100 tis.20162017201820192020
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.1 tis.500096096000020162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.1 tis.500096096000020162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.1 tis.500096096000020162017201820192020
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok
Tržby2,4 tis.8401,3 tis.2,3 tis.448
Výsledok hospodárenia−4,3 tis.−983−5,6 tis.−295−220
Aktíva15,3 tis.12,1 tis.6 tis.6,1 tis.6 tis.
Vlastné imanie−47 tis.−48 tis.−53,6 tis.−53,9 tis.−54,1 tis.
Daň z príjmu960960000
Zadlženosť406,8 %496,5 %999,1 %989,0 %1 005,6 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

2020

Tržby
448
Výsledok hospodárenia
−220
Aktíva
6 tis.
Vlastné imanie
−54,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
1 005,6 %

2019

Tržby
2,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−295
Aktíva
6,1 tis.
Vlastné imanie
−53,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
989,0 %

2018

Tržby
1,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−5,6 tis.
Aktíva
6 tis.
Vlastné imanie
−53,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
999,1 %

2017

Tržby
840
Výsledok hospodárenia
−983
Aktíva
12,1 tis.
Vlastné imanie
−48 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
496,5 %

2016

Tržby
2,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−4,3 tis.
Aktíva
15,3 tis.
Vlastné imanie
−47 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
406,8 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 02. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API