prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

FRALACK s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 35917296aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
01. 02. 200521 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
13 542 €2018

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
FRALACK s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
35917296
daňové identifikačné číslo
2021937654
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Agátová 3406/7A, 84101 Bratislava, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
01. 02. 2005
V registri
21 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 34592/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
516734
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti (maloobchod),01. 02. 2005—
kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti (veľkoobchod),01. 02. 2005—
sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľnej činností,01. 02. 2005—
podnikateľské poradenstvo,01. 02. 2005—
poradenská služba k technickému vybaveniu (hardware),01. 02. 2005—
poradenská služba s dodávaním programového vybavenia počítača (software) so súhlasom autora,01. 02. 2005—
automatizované spracovanie údajov,01. 02. 2005—
prieskum trhu a verejnej mienky,01. 02. 2005—
ekonomické a organizačné poradenstvo,01. 02. 2005—
reklamná, propagačná a inzertná činnosť,01. 02. 2005—
maľovanie, lakovanie,01. 02. 2005—
povrchová úprava výrobkov nanášaním mokrých farieb,01. 02. 2005—
organizovanie kurzov, školení, kultúrnych a spoločenských podujatí,01. 02. 2005—
finančný leasing,01. 02. 2005—
údržba a oprava motorových vozidiel,01. 02. 2005—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2021937654: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021937654Obdobia daňových registráciíDIČ 2021937654: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021937654Obdobia daňových registráciíDIČ 2021937654: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021937654
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202193765410. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2018 znížila stratu na −1 048 € a znížila tržby o ▼31 % na 13,5 tisíc eur.

Tržby

13 542 €

▼ 30,8 %

Výsledok hospodárenia

−1 048 €

▲ 18,9 %

Aktíva

4 915 €

▼ 68,9 %

Vlastné imanie

6 927 €

▲ 15,2 %

Zadlženosť

−40,9 %

Hrubá marža

−7,7 %

Čistá marža

−7,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2014: tržby 51 249 €. 2015: tržby 64 427 €. 2016: tržby 61 231 €. 2017: tržby 19 573 €. 2018: tržby 13 542 €.100 tis.50 tis.051,2 tis.64,4 tis.61,2 tis.19,6 tis.13,5 tis.20142015201620172018Tržby2014: tržby 51 249 €. 2015: tržby 64 427 €. 2016: tržby 61 231 €. 2017: tržby 19 573 €. 2018: tržby 13 542 €.100 tis.50 tis.051,2 tis.64,4 tis.61,2 tis.19,6 tis.13,5 tis.20142015201620172018Tržby2014: tržby 51 249 €. 2015: tržby 64 427 €. 2016: tržby 61 231 €. 2017: tržby 19 573 €. 2018: tržby 13 542 €.100 tis.50 tis.0201420162018

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia 196 €. 2015: výsledok hospodárenia 11 233 €. 2016: výsledok hospodárenia 7 705 €. 2017: výsledok hospodárenia −1 292 €. 2018: výsledok hospodárenia −1 048 €.20 tis.0−2 tis.+196+11,2 tis.+7,7 tis.−1,3 tis.−1 tis.20142015201620172018Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia 196 €. 2015: výsledok hospodárenia 11 233 €. 2016: výsledok hospodárenia 7 705 €. 2017: výsledok hospodárenia −1 292 €. 2018: výsledok hospodárenia −1 048 €.20 tis.0−2 tis.+196+11,2 tis.+7,7 tis.−1,3 tis.−1 tis.20142015201620172018Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia 196 €. 2015: výsledok hospodárenia 11 233 €. 2016: výsledok hospodárenia 7 705 €. 2017: výsledok hospodárenia −1 292 €. 2018: výsledok hospodárenia −1 048 €.20 tis.0−2 tis.+196201420162018

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 28 681 €, vlastné imanie 7 500 €. 2015: aktíva 44 801 €, vlastné imanie 18 733 €. 2016: aktíva 27 713 €, vlastné imanie 15 009 €. 2017: aktíva 15 784 €, vlastné imanie 6 012 €. 2018: aktíva 4 915 €, vlastné imanie 6 927 €.50 tis.25 tis.020142015201620172018Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 28 681 €, vlastné imanie 7 500 €. 2015: aktíva 44 801 €, vlastné imanie 18 733 €. 2016: aktíva 27 713 €, vlastné imanie 15 009 €. 2017: aktíva 15 784 €, vlastné imanie 6 012 €. 2018: aktíva 4 915 €, vlastné imanie 6 927 €.50 tis.25 tis.020142015201620172018Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 28 681 €, vlastné imanie 7 500 €. 2015: aktíva 44 801 €, vlastné imanie 18 733 €. 2016: aktíva 27 713 €, vlastné imanie 15 009 €. 2017: aktíva 15 784 €, vlastné imanie 6 012 €. 2018: aktíva 4 915 €, vlastné imanie 6 927 €.50 tis.25 tis.020142015201620172018

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 14 534 €, pohľadávky 4 577 €, finančné účty 9 570 €. 2015: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 17 549 €, pohľadávky 6 390 €, finančné účty 20 862 €. 2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 12 705 €, pohľadávky 2 394 €, finančné účty 12 614 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 8 961 €, pohľadávky 1 010 €, finančné účty 5 813 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky −38 €, finančné účty 4 953 €.50 tis.0−5020142015201620172018Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 14 534 €, pohľadávky 4 577 €, finančné účty 9 570 €. 2015: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 17 549 €, pohľadávky 6 390 €, finančné účty 20 862 €. 2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 12 705 €, pohľadávky 2 394 €, finančné účty 12 614 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 8 961 €, pohľadávky 1 010 €, finančné účty 5 813 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky −38 €, finančné účty 4 953 €.50 tis.0−5020142015201620172018Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 14 534 €, pohľadávky 4 577 €, finančné účty 9 570 €. 2015: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 17 549 €, pohľadávky 6 390 €, finančné účty 20 862 €. 2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 12 705 €, pohľadávky 2 394 €, finančné účty 12 614 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 8 961 €, pohľadávky 1 010 €, finančné účty 5 813 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky −38 €, finančné účty 4 953 €.50 tis.0−5020142015201620172018
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 7 500 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 21 181 €. 2015: vlastné imanie 18 733 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 26 068 €. 2016: vlastné imanie 15 009 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 704 €. 2017: vlastné imanie 6 012 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 9 772 €. 2018: vlastné imanie 6 927 €, dlhodobé záväzky 841 €, krátkodobé záväzky −2 853 €.50 tis.0−5 tis.20142015201620172018Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 7 500 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 21 181 €. 2015: vlastné imanie 18 733 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 26 068 €. 2016: vlastné imanie 15 009 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 704 €. 2017: vlastné imanie 6 012 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 9 772 €. 2018: vlastné imanie 6 927 €, dlhodobé záväzky 841 €, krátkodobé záväzky −2 853 €.50 tis.0−5 tis.20142015201620172018Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 7 500 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 21 181 €. 2015: vlastné imanie 18 733 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 26 068 €. 2016: vlastné imanie 15 009 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 704 €. 2017: vlastné imanie 6 012 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 9 772 €. 2018: vlastné imanie 6 927 €, dlhodobé záväzky 841 €, krátkodobé záväzky −2 853 €.50 tis.0−5 tis.20142015201620172018
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2014: daň z príjmu 960 €. 2015: daň z príjmu 3 168 €. 2016: daň z príjmu 2 173 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.09603,2 tis.2,2 tis.960020142015201620172018Daň z príjmu2014: daň z príjmu 960 €. 2015: daň z príjmu 3 168 €. 2016: daň z príjmu 2 173 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.09603,2 tis.2,2 tis.960020142015201620172018Daň z príjmu2014: daň z príjmu 960 €. 2015: daň z príjmu 3 168 €. 2016: daň z príjmu 2 173 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.09600201420162018
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2014Závierka v registri účtovných závierok2015Závierka v registri účtovných závierok2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok
Tržby51,2 tis.64,4 tis.61,2 tis.19,6 tis.13,5 tis.
Výsledok hospodárenia19611,2 tis.7,7 tis.−1,3 tis.−1 tis.
Aktíva28,7 tis.44,8 tis.27,7 tis.15,8 tis.4,9 tis.
Vlastné imanie7,5 tis.18,7 tis.15 tis.6 tis.6,9 tis.
Daň z príjmu9603,2 tis.2,2 tis.9600
Zadlženosť73,9 %58,2 %45,8 %61,9 %−40,9 %

2018

Tržby
13,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−1 tis.
Aktíva
4,9 tis.
Vlastné imanie
6,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
−40,9 %

2017

Tržby
19,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,3 tis.
Aktíva
15,8 tis.
Vlastné imanie
6 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
61,9 %

2016

Tržby
61,2 tis.
Výsledok hospodárenia
7,7 tis.
Aktíva
27,7 tis.
Vlastné imanie
15 tis.
Daň z príjmu
2,2 tis.
Zadlženosť
45,8 %

2015

Tržby
64,4 tis.
Výsledok hospodárenia
11,2 tis.
Aktíva
44,8 tis.
Vlastné imanie
18,7 tis.
Daň z príjmu
3,2 tis.
Zadlženosť
58,2 %

2014

Tržby
51,2 tis.
Výsledok hospodárenia
196
Aktíva
28,7 tis.
Vlastné imanie
7,5 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
73,9 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API