Súhrn
- Vznik
- 08. 12. 200421 rokov 10 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 164 629 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- MIROMAR, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 35910259
- daňové identifikačné číslo
- 2021911155
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2021911155
- Sídlo
- 490, 90876 Lakšárska Nová Ves, Slovenská republika
- Územie
- Lakšárska Nová Vesokres SenicaTrnavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 08. 12. 2004
- V registri
- 21 rokov 10 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 46989/T - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 743870
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| pohostinská činnosť (bez ubytovacích služieb), | 08. 12. 2004 | — |
| predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál, | 08. 12. 2004 | — |
| predaj nealkoholických nápojov, piva, vína a destilátov na priamu konzumáciu, | 08. 12. 2004 | — |
| organizovanie a realizácia kultúrnych a spoločenských podujatí, | 08. 12. 2004 | — |
| poradenstvo v oblasti služieb, obchodu, výroby v rozsahu voľnej živnosti, | 08. 12. 2004 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti, | 08. 12. 2004 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti, | 08. 12. 2004 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby a služieb v rozsahu voľnej živnosti, | 08. 12. 2004 | — |
| prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov, ak sa popri prenájme poskytujú aj iné než základné služby spojené s prenájmom, | 08. 12. 2004 | — |
| prenájom strojov, prístrojov a zariadení bez obsluhujúceho personálu, | 08. 12. 2004 | — |
| prenájom motorových vozidiel, | 08. 12. 2004 | — |
| prenájom spotrebného a priemyselného tovaru, | 08. 12. 2004 | — |
| reklamná a propagačná činnosť, | 08. 12. 2004 | — |
| leasingová činnosť v rozsahu voľnej živnosti, | 08. 12. 2004 | — |
| faktoring a forfaiting okrem súdneho vymáhania pohľadávok v rozsahu voľnej živnosti, | 08. 12. 2004 | — |
| Osvedčenie o odbornej spôsobilosti v oblasti cestnej nákladnej dopravy - Európske spoločenstvo | 27. 06. 2023 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2021911155 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 03. 02. 2020 |
| daňové identifikačné číslo | 2021911155 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 04. 01. 2024, rok porušenia 2023).
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Všeobecná zdravotná poisťovňa Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 27. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 03. 11. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼76 % na 7 537 € a znížila tržby o ▼15 % na 164,6 tisíc eur.
Tržby
164 629 €
▼ 14,7 %Výsledok hospodárenia
7 537 €
▼ 76,2 %Aktíva
80 859 €
▲ 38,6 %Vlastné imanie
24 941 €
▲ 43,3 %Zadlženosť
69,2 %
Hrubá marža
7,1 %
Čistá marža
4,6 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 66,6 tis. | 144,2 tis. | 126,9 tis. | 193,1 tis. | 164,6 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −4,3 tis. | −2,6 tis. | −14,1 tis. | 31,7 tis. | 7,5 tis. |
| Aktíva | 15,3 tis. | 16,6 tis. | 16,2 tis. | 58,3 tis. | 80,9 tis. |
| Vlastné imanie | 2,4 tis. | −210 | −14,3 tis. | 17,4 tis. | 24,9 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 3,7 tis. | 4,2 tis. |
| Zadlženosť | 84,2 % | 101,3 % | 188,2 % | 70,2 % | 69,2 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 164,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 7,5 tis.
- Aktíva
- 80,9 tis.
- Vlastné imanie
- 24,9 tis.
- Daň z príjmu
- 4,2 tis.
- Zadlženosť
- 69,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 193,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 31,7 tis.
- Aktíva
- 58,3 tis.
- Vlastné imanie
- 17,4 tis.
- Daň z príjmu
- 3,7 tis.
- Zadlženosť
- 70,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 126,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −14,1 tis.
- Aktíva
- 16,2 tis.
- Vlastné imanie
- −14,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 188,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 144,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −2,6 tis.
- Aktíva
- 16,6 tis.
- Vlastné imanie
- −210
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 101,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 66,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −4,3 tis.
- Aktíva
- 15,3 tis.
- Vlastné imanie
- 2,4 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 84,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.