Súhrn
- Vznik
- 29. 10. 200422 rokov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 1 650 €2018
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- LPH Slovakia, s.r.o. v likvidácii
- identifikačné číslo organizácie
- 35905590
- daňové identifikačné číslo
- 2021910099
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Peterská 15199/20, 82103 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Ružinovokres Bratislava IIBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 29. 10. 2004
- V registri
- 22 rokov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 33648/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 195780
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| činnosť ekonomických a organizačných poradcov, | 29. 10. 2004 | — |
| podnikanie v oblasti nakladania s odpadmi s výnimkou nebezpečných odpadov, | 29. 10. 2004 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti voľnej živnosti, | 29. 10. 2004 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/, | 29. 10. 2004 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/, | 29. 10. 2004 | — |
| prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu, | 29. 10. 2004 | — |
| nakladanie s výsledkami tvorivej činnosti so súhlasom autora, | 29. 10. 2004 | — |
| sprostredkovanie dopravy v rozsahu voľnej živnosti, | 29. 10. 2004 | — |
| - nákup, predaj a prenájom motorových vozidiel a autopríslušenstva, | 29. 10. 2004 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2021910099 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 06. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2018 prepadlo do straty −49 555 € a znížila tržby o ▼98 % na 1,6 tisíc eur.
Tržby
1 650 €
▼ 98,4 %Výsledok hospodárenia
−49 555 €
▼ 747,5 %Aktíva
85 157 €
▼ 30,6 %Vlastné imanie
−34 600 €
▼ 331,3 %Zadlženosť
140,6 %
Hrubá marža
−3 003,3 %
Čistá marža
−3 003,3 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | 40,3 tis. | 6 tis. | 105 tis. | 1,6 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 17,1 tis. | −1 tis. | 7,7 tis. | −49,6 tis. |
| Aktíva | 142,9 tis. | 79,3 tis. | 122,8 tis. | 85,2 tis. |
| Vlastné imanie | 96,6 tis. | 78,9 tis. | 15 tis. | −34,6 tis. |
| Daň z príjmu | 4,9 tis. | 1,7 tis. | 2,1 tis. | 0 |
| Zadlženosť | 32,4 % | 0,5 % | 87,8 % | 140,6 % |
2018
- Tržby
- 1,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −49,6 tis.
- Aktíva
- 85,2 tis.
- Vlastné imanie
- −34,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 140,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 105 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 7,7 tis.
- Aktíva
- 122,8 tis.
- Vlastné imanie
- 15 tis.
- Daň z príjmu
- 2,1 tis.
- Zadlženosť
- 87,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −1 tis.
- Aktíva
- 79,3 tis.
- Vlastné imanie
- 78,9 tis.
- Daň z príjmu
- 1,7 tis.
- Zadlženosť
- 0,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 40,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 17,1 tis.
- Aktíva
- 142,9 tis.
- Vlastné imanie
- 96,6 tis.
- Daň z príjmu
- 4,9 tis.
- Zadlženosť
- 32,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 06. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.