Súhrn
- Vznik
- 23. 10. 200422 rokov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 787 580 €2016
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- JUVO, s.r.o.v likvidácii
- identifikačné číslo organizácie
- 35904909
- daňové identifikačné číslo
- 2021894193
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Sedmokrásková 6, 82101 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Ružinovokres Bratislava IIBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 23. 10. 2004
- V registri
- 22 rokov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 33578/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 679333
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod), | 23. 10. 2004 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod), | 23. 10. 2004 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti, | 23. 10. 2004 | — |
| komplexné vedenie účtovníctva, | 23. 10. 2004 | — |
| ekonomické poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti, | 23. 10. 2004 | — |
| obchodné poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti, | 23. 10. 2004 | — |
| podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti, | 23. 10. 2004 | — |
| usporiadanie výstav, seminárov, konferencií, | 23. 10. 2004 | — |
| reklamná činnosť v rozsahu voľnej živnosti, | 23. 10. 2004 | — |
| čistiace a upratovacie práce, | 23. 10. 2004 | — |
| prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľnej živnosti, | 23. 10. 2004 | — |
| prenájom a sprostredkovanie prenájmu motorových vozidiel a motocyklov, | 23. 10. 2004 | — |
| montáž, oprava a údržba elektrických zariadení, | 23. 10. 2004 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 21. 06. 2016 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 21. 06. 2016 | — |
| organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 21. 06. 2016 | — |
| prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu - prevádzkovanie solária | 21. 06. 2016 | — |
| administratívne služby | 21. 06. 2016 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky | 21. 06. 2016 | — |
| výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied | 21. 06. 2016 | — |
| výskum a vývoj v oblasti spoločenských a humanitných vied | 21. 06. 2016 | — |
| počítačové služby | 21. 06. 2016 | — |
| služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 21. 06. 2016 | — |
| poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 21. 06. 2016 | — |
| poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach | 21. 06. 2016 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 21. 06. 2016 | — |
| činnosť organizačných poradcov | 21. 06. 2016 | — |
| údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 21. 06. 2016 | — |
| marketingové služby | 21. 06. 2016 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2021894193 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2016 prehĺbila stratu na −90 875 € a zvýšila tržby z nuly na 787,6 tisíc eur.
Tržby
787 580 €
Výsledok hospodárenia
−90 875 €
▼ 18 832,3 %Aktíva
753 561 €
▲ 4 632,5 %Vlastné imanie
−108 294 €
▼ 521,7 %Zadlženosť
114,4 %
Hrubá marža
−11,5 %
Čistá marža
−11,5 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 0 | 787,6 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 0 | −480 | −90,9 tis. |
| Aktíva | 16 tis. | 15,9 tis. | 753,6 tis. |
| Vlastné imanie | −16,9 tis. | −17,4 tis. | −108,3 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 480 | 480 |
| Zadlženosť | 205,7 % | 209,4 % | 114,4 % |
2016
- Tržby
- 787,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −90,9 tis.
- Aktíva
- 753,6 tis.
- Vlastné imanie
- −108,3 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 114,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −480
- Aktíva
- 15,9 tis.
- Vlastné imanie
- −17,4 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 209,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 16 tis.
- Vlastné imanie
- −16,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 205,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 06. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.