Súhrn
- Vznik
- 08. 10. 200422 rokov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2024
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- VIDI - VICI s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 35902647
- daňové identifikačné číslo
- 2021883974
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Pod Juhom 7666, 91101 Trenčín, Slovenská republika
- Územie
- Trenčínokres TrenčínTrenčiansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 08. 10. 2004
- V registri
- 22 rokov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 55255/R - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 214841
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod), | 08. 10. 2004 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod), | 08. 10. 2004 | — |
| sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti, | 08. 10. 2004 | — |
| reklamná a propagačná činnosť, | 08. 10. 2004 | — |
| organizovanie kultúrnych a spoločenských podujatí v rozsahu voľnej živnosti, | 08. 10. 2004 | — |
| automatizované spracovanie dát, | 08. 10. 2004 | — |
| výskum trhu a verejnej mienky, | 08. 10. 2004 | — |
| prenájom spotrebného a priemyselného tovaru, | 08. 10. 2004 | — |
| faktoring a forfaiting v rozsahu voľnej živnosti, | 08. 10. 2004 | — |
| leasingová činnosť v rozsahu voľnej živnosti, | 08. 10. 2004 | — |
| podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti, | 08. 10. 2004 | — |
| vydavateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti, | 17. 03. 2005 | — |
| nakladanie s výsledkami tvorivej činnosti so súhlasom autora, | 17. 03. 2005 | — |
| poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, | 16. 06. 2010 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom, | 16. 06. 2010 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 26. 06. 2014 | — |
| administratívne služby | 26. 06. 2014 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 26. 06. 2014 | — |
| sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť) | 27. 04. 2019 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2021883974 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2024 znížila stratu na −5 879 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.
Tržby
0 €
▼ 100,0 %Výsledok hospodárenia
−5 879 €
▲ 66,8 %Aktíva
13 328 €
▼ 27,3 %Vlastné imanie
−3 576 €
▼ 255,3 %Zadlženosť
126,8 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 24,3 tis. | 600 | 560 | 3,9 tis. | 0 |
| Výsledok hospodárenia | 13,4 tis. | −19,3 tis. | −19,8 tis. | −17,7 tis. | −5,9 tis. |
| Aktíva | 48,7 tis. | 36,3 tis. | 27,6 tis. | 18,3 tis. | 13,3 tis. |
| Vlastné imanie | −9,7 tis. | 1,4 tis. | 53 | 2,3 tis. | −3,6 tis. |
| Daň z príjmu | 72 | 0 | 0 | 0 | 340 |
| Zadlženosť | 119,8 % | 96,2 % | 99,8 % | 87,4 % | 126,8 % |
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
2024
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −5,9 tis.
- Aktíva
- 13,3 tis.
- Vlastné imanie
- −3,6 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 126,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 3,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −17,7 tis.
- Aktíva
- 18,3 tis.
- Vlastné imanie
- 2,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 87,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 560
- Výsledok hospodárenia
- −19,8 tis.
- Aktíva
- 27,6 tis.
- Vlastné imanie
- 53
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 99,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 600
- Výsledok hospodárenia
- −19,3 tis.
- Aktíva
- 36,3 tis.
- Vlastné imanie
- 1,4 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 96,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 24,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 13,4 tis.
- Aktíva
- 48,7 tis.
- Vlastné imanie
- −9,7 tis.
- Daň z príjmu
- 72
- Zadlženosť
- 119,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.