Súhrn
- Vznik
- 01. 10. 200422 rokov 1 mesiac v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2018
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- SEMIRAMIS s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 35902060
- daňové identifikačné číslo
- 2021898428
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Sibírska 55, 831 02 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Nové Mestookres Bratislava IIIBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 01. 10. 2004
- V registri
- 22 rokov 1 mesiac
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 33319/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 550013
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti, | 01. 10. 2004 | — |
| - kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti, | 01. 10. 2004 | — |
| - sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby a služieb v rozsahu voľnej živnosti, | 01. 10. 2004 | — |
| - poradenská činnosť v oblasti zapísaného predmetu podnikania, | 01. 10. 2004 | — |
| - obstarávanie služieb spojených so správou bytového a nebytového fondu, | 01. 10. 2004 | — |
| - prenájom nehnuteľností s poskytovaním aj iných než základných služieb spojených s prenájmom, | 01. 10. 2004 | — |
| - inžinierska činnosť okrem vybraných činností v stavebníctve, | 01. 10. 2004 | — |
| - faktoring a forfaiting v rozsahu voľnej živnosti, | 01. 10. 2004 | — |
| - reklamná, propagačná, inzertná a výstavnícka činnosť, | 01. 10. 2004 | — |
| - prenájom strojov, prístrojov, zariadení, dopravných prostriedkov a výpočtovej techniky, | 01. 10. 2004 | — |
| nákup a predaj nehnuteľností, | 23. 09. 2011 | — |
| sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť), | 23. 09. 2011 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby, | 23. 09. 2011 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien, | 23. 09. 2011 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2021898428 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 02. 04. 2021 (rok porušenia 2020).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2018 znížila stratu na −7 388 € a bez tržieb.
Tržby
0 €
Výsledok hospodárenia
−7 388 €
▲ 33,0 %Aktíva
361 932 €
▼ 2,2 %Vlastné imanie
−8 166 €
▼ 949,6 %Zadlženosť
102,3 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 30 tis. | 28,1 tis. | 151 tis. | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia | −10,6 tis. | −6,5 tis. | −296,7 tis. | −11 tis. | −7,4 tis. |
| Aktíva | 377,6 tis. | 350 tis. | 397,5 tis. | 370,2 tis. | 361,9 tis. |
| Vlastné imanie | −318 | 3,8 tis. | −286,5 tis. | −778 | −8,2 tis. |
| Daň z príjmu | 960 | 960 | 17,2 tis. | 960 | 0 |
| Zadlženosť | 100,1 % | 98,9 % | 172,1 % | 100,2 % | 102,3 % |
2018
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −7,4 tis.
- Aktíva
- 361,9 tis.
- Vlastné imanie
- −8,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 102,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −11 tis.
- Aktíva
- 370,2 tis.
- Vlastné imanie
- −778
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 100,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 151 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −296,7 tis.
- Aktíva
- 397,5 tis.
- Vlastné imanie
- −286,5 tis.
- Daň z príjmu
- 17,2 tis.
- Zadlženosť
- 172,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 28,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −6,5 tis.
- Aktíva
- 350 tis.
- Vlastné imanie
- 3,8 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 98,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 30 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −10,6 tis.
- Aktíva
- 377,6 tis.
- Vlastné imanie
- −318
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 100,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.