Súhrn
- Vznik
- 24. 08. 200422 rokov 2 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 446 711 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Doman Servis s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 35897911
- daňové identifikačné číslo
- 2021881378
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2021881378
- Sídlo
- Miškovecká 19, 04011 Košice, Slovenská republika
- Územie
- Košický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 24. 08. 2004
- V registri
- 22 rokov 2 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 22275/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 966952
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod), | 24. 08. 2004 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod), | 24. 08. 2004 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti, | 24. 08. 2004 | — |
| baliaca činnosť, | 24. 08. 2004 | — |
| poradenstvo v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti, | 24. 08. 2004 | — |
| reklamná a propagačná činnosť v rozsahu voľnej živnosti, | 24. 08. 2004 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky, | 24. 08. 2004 | — |
| konzultačná a poradenská činnosť v oblasti software a hardware, | 26. 04. 2008 | — |
| konzultačná, poradenská a analytická činnosť v oblasti výpočtovej techniky a spracovania dát, | 26. 04. 2008 | — |
| technicko-organizačné zabezpečenie školení v rozsahu voľnej živnosti, | 26. 04. 2008 | — |
| automatizované spracovanie dát, | 26. 04. 2008 | — |
| poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom, | 26. 04. 2008 | — |
| služby pri údržbe systémov /software/, | 26. 04. 2008 | — |
| výroba nenahraných nosičov zvukových a zvukovo-obrazových záznamov, | 26. 04. 2008 | — |
| požičiavanie nahraných zvukových a zvukovo-obrazových záznamov so súhlasom autora, | 26. 04. 2008 | — |
| predaj informačných sytémov, počítačových sietí a ich častí, | 26. 04. 2008 | — |
| kopírovacie služby, | 26. 04. 2008 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, | 26. 04. 2008 | — |
| oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky, | 26. 04. 2008 | — |
| poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, | 26. 04. 2008 | — |
| Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 11. 03. 2016 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 16. 06. 2016 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 16. 06. 2016 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 16. 06. 2016 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 16. 06. 2016 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- už nie je partnerom · bol zapísaný od 01. 02. 2017 do 25. 09. 2017 · z úradnej moci
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2021881378 | 11. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 07. 10. 2004 |
| daňové identifikačné číslo | 2021881378 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 02. 03. 2018 (rok porušenia 2016).
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | 28. 09. 2026 – 12. 10. 2026 ukončené | 08. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | 11. 09. 2026 – 21. 09. 2026 ukončené | 18. 09. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 08. 10. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲20 % na 5 232 € a zvýšila tržby o ▲9 % na 446,7 tisíc eur.
Tržby
446 711 €
▲ 9,0 %Výsledok hospodárenia
5 232 €
▲ 20,4 %Aktíva
296 270 €
▲ 18,7 %Vlastné imanie
134 125 €
▲ 4,2 %Zadlženosť
54,7 %
Hrubá marža
1,6 %
Čistá marža
1,2 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 253,9 tis. | 294,7 tis. | 439,9 tis. | 409,7 tis. | 446,7 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −47 tis. | 360 | 9 tis. | 4,3 tis. | 5,2 tis. |
| Aktíva | 185,6 tis. | 204,7 tis. | 232,5 tis. | 249,7 tis. | 296,3 tis. |
| Vlastné imanie | 114,9 tis. | 115,3 tis. | 124,3 tis. | 128,7 tis. | 134,1 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 180 | 1,4 tis. | 1,9 tis. | 1,9 tis. |
| Zadlženosť | 38,1 % | 43,7 % | 46,5 % | 48,5 % | 54,7 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 446,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 5,2 tis.
- Aktíva
- 296,3 tis.
- Vlastné imanie
- 134,1 tis.
- Daň z príjmu
- 1,9 tis.
- Zadlženosť
- 54,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 409,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,3 tis.
- Aktíva
- 249,7 tis.
- Vlastné imanie
- 128,7 tis.
- Daň z príjmu
- 1,9 tis.
- Zadlženosť
- 48,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 439,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 9 tis.
- Aktíva
- 232,5 tis.
- Vlastné imanie
- 124,3 tis.
- Daň z príjmu
- 1,4 tis.
- Zadlženosť
- 46,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 294,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 360
- Aktíva
- 204,7 tis.
- Vlastné imanie
- 115,3 tis.
- Daň z príjmu
- 180
- Zadlženosť
- 43,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 253,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −47 tis.
- Aktíva
- 185,6 tis.
- Vlastné imanie
- 114,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 38,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 06. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 08. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.