Súhrn
- Vznik
- 07. 05. 200422 rokov 5 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 49 220 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- JŠ oxo, s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 35885254
- daňové identifikačné číslo
- 2021832241
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Tomášikova 2502/24, 05801 Poprad, Slovenská republika
- Územie
- Popradokres PopradPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 07. 05. 2004
- V registri
- 22 rokov 5 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 28396/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 604734
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ), | 07. 05. 2004 | — |
| - kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ), | 07. 05. 2004 | — |
| - nákup a predaj zdravotníckej techniky, | 07. 05. 2004 | — |
| - sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby a služieb v rozsahu voľnej živnosti, | 07. 05. 2004 | — |
| - poradenská a konzultačná činnosť v rozsahu voľnej živnosti - podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti, | 07. 05. 2004 | — |
| - vydavateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti, | 07. 05. 2004 | — |
| - organizovanie kurzov, školení a seminárov, | 07. 05. 2004 | — |
| - prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 07. 05. 2004 | — |
| masérske služby, | 15. 03. 2013 | — |
| reklamné a marketingové služby | 20. 06. 2014 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2021832241 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Union zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Union zdravotná poisťovňa | od 25. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 26. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 31. 10. 2026.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲70 % na 4 278 € a zvýšila tržby o ▲1 % na 49,2 tisíc eur.
Tržby
49 220 €
▲ 1,5 %Výsledok hospodárenia
4 278 €
▲ 70,0 %Aktíva
21 211 €
▼ 2,5 %Vlastné imanie
−1 372 €
▲ 93,0 %Zadlženosť
106,5 %
Hrubá marža
8,9 %
Čistá marža
8,7 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 41,9 tis. | 48,2 tis. | 48,5 tis. | 48,5 tis. | 49,2 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 341 | −4,1 tis. | −6,8 tis. | 2,5 tis. | 4,3 tis. |
| Aktíva | 19,2 tis. | 27,5 tis. | 17,1 tis. | 21,8 tis. | 21,2 tis. |
| Vlastné imanie | −11,3 tis. | −15,4 tis. | −22,2 tis. | −19,7 tis. | −1,4 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 157 | 0 | 260 | 88 |
| Zadlženosť | 158,9 % | 156,0 % | 229,6 % | 190,3 % | 106,5 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 49,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,3 tis.
- Aktíva
- 21,2 tis.
- Vlastné imanie
- −1,4 tis.
- Daň z príjmu
- 88
- Zadlženosť
- 106,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 48,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,5 tis.
- Aktíva
- 21,8 tis.
- Vlastné imanie
- −19,7 tis.
- Daň z príjmu
- 260
- Zadlženosť
- 190,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 48,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −6,8 tis.
- Aktíva
- 17,1 tis.
- Vlastné imanie
- −22,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 229,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 48,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −4,1 tis.
- Aktíva
- 27,5 tis.
- Vlastné imanie
- −15,4 tis.
- Daň z príjmu
- 157
- Zadlženosť
- 156,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 41,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 341
- Aktíva
- 19,2 tis.
- Vlastné imanie
- −11,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 158,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Union zdravotná poisťovňa | Dlhy | § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúcia | union.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 31. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.