prezri.sk

platné k 02. 11. 2026

CEDULA s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 35881437aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
05. 02. 200422 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
732 997 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
CEDULA s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
35881437
daňové identifikačné číslo
2021812606
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2021812606
Sídlo
Šamorínska 10, 90301 Senec, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
05. 02. 2004
V registri
22 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 31277/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
443182
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
vnútroštátna nákladná cestná doprava,05. 02. 2004—
vedenie účtovníctva,05. 02. 2004—
reklamná, propagačná a inzertná činnosť,05. 02. 2004—
sprostredkovanie obchodu, reklamy, výroba a služieb v rozsahu voľnej živnosti,05. 02. 2004—
kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti,05. 02. 2004—
kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti,05. 02. 2004—
organizovanie a zabezpečovanie kultúrnych podujatí,05. 02. 2004—
vydavateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,05. 02. 2004—
admnistratívne práce,05. 02. 2004—
faktoring a forfaiting,05. 02. 2004—
čistiace a upratovacie práce,05. 02. 2004—
prenájom motorových vozidiel,05. 02. 2004—
poradenská činnosť v rozsahu predmetu podnikania,05. 02. 2004—
výroba a predaj ekologického paliva,28. 07. 2006—
maloobchodný predaj pohonných látok - prevádzkovanie čerpacej stanice,28. 07. 2006—
prevádzkovanie autoumyvární,28. 07. 2006—
predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov,28. 07. 2006—
predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál,28. 07. 2006—
oprava motorových vozidiel,23. 07. 2007—
zasielateľstvo,08. 11. 2013—
skladovanie,08. 11. 2013—
medzinárodná cestná nákladná doprava03. 03. 2017—
prenájom nehnuteľnosti, prenájom bytových a nebytových priestorov s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom20. 04. 2017—
prenájom vnútorného zariadenia a vybavenia prenajímaných priestorov20. 04. 2017—
správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností20. 04. 2017—
ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností20. 04. 2017—
pomocné činnosti v doprave25. 02. 2023—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2021812606: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021812606: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021812606IČ DPH SK2021812606Obdobia daňových registráciíDIČ 2021812606: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021812606: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021812606IČ DPH SK2021812606Obdobia daňových registráciíDIČ 2021812606: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021812606: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021812606IČ DPH SK2021812606
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202181260611. 09. 2026—02. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 08. 2004
daňové identifikačné číslo202181260610. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 25. 02. 2021, rok porušenia 2020).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼46 % na 10 115 € a znížila tržby o ▼82 % na 733 tisíc eur.

Tržby

732 997 €

▼ 82,0 %

Výsledok hospodárenia

10 115 €

▼ 46,0 %

Aktíva

1 527 399 €

▼ 32,8 %

Vlastné imanie

580 386 €

▲ 1,8 %

Zadlženosť

62,0 %

Hrubá marža

1,9 %

Čistá marža

1,4 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 4 260 197 €. 2022: tržby 4 747 911 €. 2023: tržby 4 793 850 €. 2024: tržby 4 080 407 €. 2025: tržby 732 997 €.5 mil.2,5 mil.04,26 mil.4,75 mil.4,79 mil.4,08 mil.733 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 4 260 197 €. 2022: tržby 4 747 911 €. 2023: tržby 4 793 850 €. 2024: tržby 4 080 407 €. 2025: tržby 732 997 €.5 mil.2,5 mil.04,26 mil.4,75 mil.4,79 mil.4,08 mil.733 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 4 260 197 €. 2022: tržby 4 747 911 €. 2023: tržby 4 793 850 €. 2024: tržby 4 080 407 €. 2025: tržby 732 997 €.5 mil.2,5 mil.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 14 224 €. 2022: výsledok hospodárenia 26 590 €. 2023: výsledok hospodárenia −31 591 €. 2024: výsledok hospodárenia 18 736 €. 2025: výsledok hospodárenia 10 115 €.50 tis.0−50 tis.+14,2 tis.+26,6 tis.−31,6 tis.+18,7 tis.+10,1 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 14 224 €. 2022: výsledok hospodárenia 26 590 €. 2023: výsledok hospodárenia −31 591 €. 2024: výsledok hospodárenia 18 736 €. 2025: výsledok hospodárenia 10 115 €.50 tis.0−50 tis.+14,2 tis.+26,6 tis.−31,6 tis.+18,7 tis.+10,1 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 14 224 €. 2022: výsledok hospodárenia 26 590 €. 2023: výsledok hospodárenia −31 591 €. 2024: výsledok hospodárenia 18 736 €. 2025: výsledok hospodárenia 10 115 €.50 tis.0−50 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 2 892 578 €, vlastné imanie 558 743 €. 2022: aktíva 2 801 950 €, vlastné imanie 582 163 €. 2023: aktíva 2 678 935 €, vlastné imanie 551 535 €. 2024: aktíva 2 274 552 €, vlastné imanie 570 271 €. 2025: aktíva 1 527 399 €, vlastné imanie 580 386 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 2 892 578 €, vlastné imanie 558 743 €. 2022: aktíva 2 801 950 €, vlastné imanie 582 163 €. 2023: aktíva 2 678 935 €, vlastné imanie 551 535 €. 2024: aktíva 2 274 552 €, vlastné imanie 570 271 €. 2025: aktíva 1 527 399 €, vlastné imanie 580 386 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 2 892 578 €, vlastné imanie 558 743 €. 2022: aktíva 2 801 950 €, vlastné imanie 582 163 €. 2023: aktíva 2 678 935 €, vlastné imanie 551 535 €. 2024: aktíva 2 274 552 €, vlastné imanie 570 271 €. 2025: aktíva 1 527 399 €, vlastné imanie 580 386 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 2 265 902 €, zásoby 0 €, pohľadávky 503 333 €, finančné účty 68 327 €. 2022: dlhodobý majetok 2 099 165 €, zásoby 0 €, pohľadávky 655 823 €, finančné účty 30 770 €. 2023: dlhodobý majetok 1 878 476 €, zásoby 0 €, pohľadávky 768 960 €, finančné účty 31 499 €. 2024: dlhodobý majetok 1 532 375 €, zásoby 0 €, pohľadávky 627 114 €, finančné účty 112 209 €. 2025: dlhodobý majetok 1 325 794 €, zásoby 0 €, pohľadávky 169 583 €, finančné účty 29 163 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 2 265 902 €, zásoby 0 €, pohľadávky 503 333 €, finančné účty 68 327 €. 2022: dlhodobý majetok 2 099 165 €, zásoby 0 €, pohľadávky 655 823 €, finančné účty 30 770 €. 2023: dlhodobý majetok 1 878 476 €, zásoby 0 €, pohľadávky 768 960 €, finančné účty 31 499 €. 2024: dlhodobý majetok 1 532 375 €, zásoby 0 €, pohľadávky 627 114 €, finančné účty 112 209 €. 2025: dlhodobý majetok 1 325 794 €, zásoby 0 €, pohľadávky 169 583 €, finančné účty 29 163 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 2 265 902 €, zásoby 0 €, pohľadávky 503 333 €, finančné účty 68 327 €. 2022: dlhodobý majetok 2 099 165 €, zásoby 0 €, pohľadávky 655 823 €, finančné účty 30 770 €. 2023: dlhodobý majetok 1 878 476 €, zásoby 0 €, pohľadávky 768 960 €, finančné účty 31 499 €. 2024: dlhodobý majetok 1 532 375 €, zásoby 0 €, pohľadávky 627 114 €, finančné účty 112 209 €. 2025: dlhodobý majetok 1 325 794 €, zásoby 0 €, pohľadávky 169 583 €, finančné účty 29 163 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 558 743 €, dlhodobé záväzky 384 490 €, krátkodobé záväzky 1 949 345 €. 2022: vlastné imanie 582 163 €, dlhodobé záväzky 337 555 €, krátkodobé záväzky 1 882 233 €. 2023: vlastné imanie 551 535 €, dlhodobé záväzky 215 793 €, krátkodobé záväzky 1 911 607 €. 2024: vlastné imanie 570 271 €, dlhodobé záväzky 97 937 €, krátkodobé záväzky 1 606 344 €. 2025: vlastné imanie 580 386 €, dlhodobé záväzky 15 079 €, krátkodobé záväzky 931 909 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 558 743 €, dlhodobé záväzky 384 490 €, krátkodobé záväzky 1 949 345 €. 2022: vlastné imanie 582 163 €, dlhodobé záväzky 337 555 €, krátkodobé záväzky 1 882 233 €. 2023: vlastné imanie 551 535 €, dlhodobé záväzky 215 793 €, krátkodobé záväzky 1 911 607 €. 2024: vlastné imanie 570 271 €, dlhodobé záväzky 97 937 €, krátkodobé záväzky 1 606 344 €. 2025: vlastné imanie 580 386 €, dlhodobé záväzky 15 079 €, krátkodobé záväzky 931 909 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 558 743 €, dlhodobé záväzky 384 490 €, krátkodobé záväzky 1 949 345 €. 2022: vlastné imanie 582 163 €, dlhodobé záväzky 337 555 €, krátkodobé záväzky 1 882 233 €. 2023: vlastné imanie 551 535 €, dlhodobé záväzky 215 793 €, krátkodobé záväzky 1 911 607 €. 2024: vlastné imanie 570 271 €, dlhodobé záväzky 97 937 €, krátkodobé záväzky 1 606 344 €. 2025: vlastné imanie 580 386 €, dlhodobé záväzky 15 079 €, krátkodobé záväzky 931 909 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 035 €. 2022: daň z príjmu 8 162 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.10 tis.5 tis.01 tis.8,2 tis.03,8 tis.3,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 035 €. 2022: daň z príjmu 8 162 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.10 tis.5 tis.01 tis.8,2 tis.03,8 tis.3,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 035 €. 2022: daň z príjmu 8 162 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.10 tis.5 tis.00202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby4,26 mil.4,75 mil.4,79 mil.4,08 mil.733 tis.
Výsledok hospodárenia14,2 tis.26,6 tis.−31,6 tis.18,7 tis.10,1 tis.
Aktíva2,89 mil.2,8 mil.2,68 mil.2,27 mil.1,53 mil.
Vlastné imanie558,7 tis.582,2 tis.551,5 tis.570,3 tis.580,4 tis.
Daň z príjmu1 tis.8,2 tis.03,8 tis.3,8 tis.
Zadlženosť80,7 %79,2 %79,4 %74,9 %62,0 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
733 tis.
Výsledok hospodárenia
10,1 tis.
Aktíva
1,53 mil.
Vlastné imanie
580,4 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
62,0 %

2024

Tržby
4,08 mil.
Výsledok hospodárenia
18,7 tis.
Aktíva
2,27 mil.
Vlastné imanie
570,3 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
74,9 %

2023

Tržby
4,79 mil.
Výsledok hospodárenia
−31,6 tis.
Aktíva
2,68 mil.
Vlastné imanie
551,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
79,4 %

2022

Tržby
4,75 mil.
Výsledok hospodárenia
26,6 tis.
Aktíva
2,8 mil.
Vlastné imanie
582,2 tis.
Daň z príjmu
8,2 tis.
Zadlženosť
79,2 %

2021

Tržby
4,26 mil.
Výsledok hospodárenia
14,2 tis.
Aktíva
2,89 mil.
Vlastné imanie
558,7 tis.
Daň z príjmu
1 tis.
Zadlženosť
80,7 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 02. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API