Súhrn
- Vznik
- 01. 04. 200422 rokov 7 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 607 104 €2015
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Rafferty s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 35880601
- daňové identifikačné číslo
- 2021797448
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Kamenný obrázok 5/290, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
- Územie
- Spišská Nová Vesokres Spišská Nová VesKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 01. 04. 2004
- V registri
- 22 rokov 7 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 16635/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 807971
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod), | 01. 04. 2004 | — |
| - kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod), | 01. 04. 2004 | — |
| - sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti, | 01. 04. 2004 | — |
| - sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť), | 01. 04. 2004 | — |
| - oragnizovanie výstav, školení, kurzov, prezentácií a vzdelávacích akcií súvisiacich s predajom tovaru, | 01. 04. 2004 | — |
| sprostredkovanie zamestnania za úhradu | 01. 10. 2010 | — |
| opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva | 01. 10. 2010 | — |
| výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba | 01. 10. 2010 | — |
| výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z dreva | 01. 10. 2010 | — |
| výroba výrobkov zo slamy, šúpolia, prútia, korku | 01. 10. 2010 | — |
| výroba skla, výrobkov zo skla a ich úprava | 01. 10. 2010 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 01. 10. 2010 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 01. 10. 2010 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 01. 10. 2010 | — |
| reklamné a marketingové služby | 01. 10. 2010 | — |
| výroba jednoduchých výrobkov z kovu | 15. 10. 2013 | — |
| činnosť agentúry dočasného zamestnávania na základe rozhodnutia Ústredia práce, sociálnych vecí a rodiny zo dňa 03.06.2011, č. AA/2011/26704/9947/OPČSSZ | 15. 10. 2013 | — |
| poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 15. 11. 2013 | — |
| poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve | 15. 11. 2013 | — |
| textilná výroba | 15. 11. 2013 | — |
| výroba výrobkov z papiera | 15. 11. 2013 | — |
| výroba plastov v primárnej forme | 15. 11. 2013 | — |
| výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov | 15. 11. 2013 | — |
| výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu | 15. 11. 2013 | — |
| keramická výroba | 15. 11. 2013 | — |
| opracovanie kovu jednoduchým spôsobom | 15. 11. 2013 | — |
| výroba čerpadiel, kompresorov, ventilov a armatúr | 15. 11. 2013 | — |
| výroba strojov pre hospodárske odvetvia | 15. 11. 2013 | — |
| výroba elektromotorov, rozvádzačov, káblov a batérií | 15. 11. 2013 | — |
| výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky | 15. 11. 2013 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 15. 11. 2013 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 15. 11. 2013 | — |
| baliace činnosti, manipulácia s tovarom | 15. 11. 2013 | — |
| ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 15. 11. 2013 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 15. 11. 2013 | — |
| administratívne služby | 15. 11. 2013 | — |
| vedenie účtovníctva | 15. 11. 2013 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2021797448 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 02. 11. 2017 (rok porušenia 2015).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2015 prehĺbila stratu na −143 311 € a znížila tržby o ▼7 % na 607,1 tisíc eur.
Tržby
607 104 €
▼ 7,4 %Výsledok hospodárenia
−143 311 €
▼ 59,4 %Aktíva
67 660 €
▼ 74,9 %Vlastné imanie
−235 183 €
▼ 401,8 %Zadlženosť
447,6 %
Hrubá marža
−23,1 %
Čistá marža
−23,6 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|
| Tržby | 655,4 tis. | 607,1 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −89,9 tis. | −143,3 tis. |
| Aktíva | 269,7 tis. | 67,7 tis. |
| Vlastné imanie | −46,9 tis. | −235,2 tis. |
| Daň z príjmu | 2,9 tis. | 2,9 tis. |
| Zadlženosť | 117,4 % | 447,6 % |
2015
- Tržby
- 607,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −143,3 tis.
- Aktíva
- 67,7 tis.
- Vlastné imanie
- −235,2 tis.
- Daň z príjmu
- 2,9 tis.
- Zadlženosť
- 447,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 655,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −89,9 tis.
- Aktíva
- 269,7 tis.
- Vlastné imanie
- −46,9 tis.
- Daň z príjmu
- 2,9 tis.
- Zadlženosť
- 117,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.