Súhrn
- Vznik
- 04. 03. 200422 rokov 8 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 254 443 €2015
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- FRR 47 s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 35877774
- daňové identifikačné číslo
- 2021788329
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Obchodná 39, 81106 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Staré Mestookres Bratislava IBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 04. 03. 2004
- V registri
- 22 rokov 8 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 30877/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 406584
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| prevádzkovanie ihrísk pre deti a mládež, | 04. 03. 2004 | — |
| výkopové a zemné práce, | 04. 03. 2004 | — |
| demolačné práce bez použitia trhavín, | 04. 03. 2004 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti, | 04. 03. 2004 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti, | 04. 03. 2004 | — |
| reklamná, inzertná a propagačná činnosť v rozsahu voľnej živnosti, | 04. 03. 2004 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti, | 04. 03. 2004 | — |
| upratovacie služby, | 04. 03. 2004 | — |
| pohostinská činnosť, | 04. 03. 2004 | — |
| prevádzkovanie internetovej čitárne, | 31. 07. 2006 | — |
| prenájom nehnuteľností s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom - obstarávateľské služby spojené s prenájmom, | 31. 07. 2006 | — |
| obstarávanie služieb spojených so správou bytového a nebytového fondu, | 31. 07. 2006 | — |
| leasingová činnosť v rozsahu voľnej živnosti, | 31. 07. 2006 | — |
| faktoring a forfaiting v rozsahu voľnej živnosti, | 31. 07. 2006 | — |
| čistiace práce, | 31. 07. 2006 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky, | 31. 07. 2006 | — |
| podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti, | 31. 07. 2006 | — |
| vydavateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti, | 31. 07. 2006 | — |
| sprostredkovanie výroby v rozsahu voľnej živnosti, | 31. 07. 2006 | — |
| administratívne a kancelárske práce (vrátane kopírovacích a rozmnožovacích), | 31. 07. 2006 | — |
| vedenie účtovníctva, | 31. 07. 2006 | — |
| činnosť organizačných a ekonomických poradcov, | 31. 07. 2006 | — |
| automatizované spracovanie dát, | 31. 07. 2006 | — |
| prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu organizmu, | 31. 07. 2006 | — |
| prevádzkovanie biliardových stolov, | 31. 07. 2006 | — |
| osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktorých celková obsaditeľnosť nepresahuje 9 osôb vrátane vodiča s výnimkou vozidiel taxislužby, | 31. 07. 2006 | — |
| nákladná cestná doprava vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla, | 31. 07. 2006 | — |
| činnosť zoznamovacej agentúry, | 31. 07. 2006 | — |
| prevádzkovanie garáží alebo odstavných plôch pre motorové vozidlá slúžiacich na umiestnenie najmenej piatich vozidiel patriacich iným osobám než majiteľovi alebo nájomcovi nehnuteľností, | 31. 07. 2006 | — |
| prenájom športových potrieb, priemyselného a spotrebného tovaru, | 31. 07. 2006 | — |
| prevádzkovanie nevýherných hracích a nevýherných zábavných automatov, | 31. 07. 2006 | — |
| predaj na priamu konzumáciu jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok, | 31. 07. 2006 | — |
| predaj na priamu konzumáciu zmrzliny, ak sa na jej prípravu použijú priemyselne vyrábané koncentráty a mrazené krémy, | 31. 07. 2006 | — |
| predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál, | 31. 07. 2006 | — |
| predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov, | 31. 07. 2006 | — |
| organizovanie a usporadúvanie konferencií, kurzov, seminárov, školení a výstavných, kultúrnych, športových a spoločenských podujatí, | 31. 07. 2006 | — |
| školiaca činnosť v rozsahu voľnej živnosti, | 31. 07. 2006 | — |
| prenájom vodných bicyklov a člnov, | 31. 07. 2006 | — |
| prenájom motorových vozidiel, | 31. 07. 2006 | — |
| prevádzkovanie autoumyvární, | 31. 07. 2006 | — |
| ubytovacie služby v rozsahu voľnej živnosti, | 31. 07. 2006 | — |
| prevádzkovanie tenisových kurtov, fitnes centra, sauny a bazénu - prenájom športového zariadenia a náradia, | 31. 07. 2006 | — |
| baliace činnosti, | 31. 07. 2006 | — |
| pranie, čistenie a žehlenie odevov, | 31. 07. 2006 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby, | 19. 11. 2008 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien, | 19. 11. 2008 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov, | 19. 11. 2008 | — |
| výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia staveniska, ak ich zastavaná plocha nepresahuje 300 m2 a výšku 15 m, drobných stavieb a ich zmien, | 19. 11. 2008 | — |
| výkon činnosti stavebného dozoru : Pozemné stavby – jednoduché stavby, | 19. 11. 2008 | — |
| výkon činnosti stavbyvedúceho : 1. Pozemné stavby 2. Inžinierske stavby – dopravné a vodohospodárske stavby, | 19. 11. 2008 | — |
| vnútroštátna nákladná cestná doprava, | 03. 09. 2009 | — |
| podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom, | 03. 09. 2009 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2021788329 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2015 sa zo straty dostalo na zisk 1 455 € a znížila tržby o ▼5 % na 254,4 tisíc eur.
Tržby
254 443 €
▼ 5,5 %Výsledok hospodárenia
1 455 €
▲ 101,8 %Aktíva
130 768 €
▲ 3 348,5 %Vlastné imanie
−343 744 €
▲ 0,4 %Zadlženosť
362,9 %
Hrubá marža
0,9 %
Čistá marža
0,6 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|
| Tržby | 269,2 tis. | 254,4 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −79,4 tis. | 1,5 tis. |
| Aktíva | 3,8 tis. | 130,8 tis. |
| Vlastné imanie | −345,2 tis. | −343,7 tis. |
| Daň z príjmu | 960 | 960 |
| Zadlženosť | 9 203,3 % | 362,9 % |
2015
- Tržby
- 254,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,5 tis.
- Aktíva
- 130,8 tis.
- Vlastné imanie
- −343,7 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 362,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 269,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −79,4 tis.
- Aktíva
- 3,8 tis.
- Vlastné imanie
- −345,2 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 9 203,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 06. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.