prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

GS Strategy Capital s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 35871733aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
10. 12. 200322 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
12 046 €07/2018 — 06/2019

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
GS Strategy Capital s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
35871733
daňové identifikačné číslo
2021762666
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Medzevská 96/1, 04422 Jasov, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
10. 12. 2003
V registri
22 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 45302/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
899044
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
výroba, lisovanie, balenie a predaj nosičov údajov (najmä CD-R a DVD-R),10. 12. 2003—
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti,10. 12. 2003—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti,10. 12. 2003—
sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,10. 12. 2003—
reklamná a propagačná činnosť,10. 12. 2003—
rozmnožovanie a distribúcia záznamov,10. 12. 2003—
školiaca činnosť v rozsahu voľnej živnosti,10. 12. 2003—
faktoring a forfaiting20. 05. 2005—
činnosť organizačných a ekonomických poradcov20. 05. 2005—
prieskum trhu a verejnej mienky20. 05. 2005—
vedenie účtovníctva20. 05. 2005—
výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied20. 05. 2005—
inžinierska činnosť a súvisiace technické poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti20. 05. 2005—
výroba spotrebnej elektroniky ( najmä LCD TV, plazma TV a iná domáca spotrebná elektronika )20. 05. 2005—
jednoduché mechanické montážne práce na zákazku20. 05. 2005—
poradenská a konzultačná činnosť v rozsahu voľnej živnosti20. 05. 2005—
prenájom strojov a zariadení20. 05. 2005—
prenájom motorových vozidiel20. 05. 2005—
skladovanie s výnimkou prevádzkovania verejného skladu14. 06. 2007—
výroba nápojov03. 09. 2015—
výroba vína (s obsahom alkoholu do 15 %)03. 09. 2015—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2021762666: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021762666Obdobia daňových registráciíDIČ 2021762666: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021762666Obdobia daňových registráciíDIČ 2021762666: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021762666
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202176266610. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 07/2018 — 06/2019 znížila stratu na −190 290 € a znížila tržby o ▼100 % na 12 tisíc eur.

Tržby

12 046 €

▼ 100,0 %

Výsledok hospodárenia

−190 290 €

▲ 99,1 %

Aktíva

1 180 638 €

▲ 19,1 %

Vlastné imanie

−25 496 876 €

▼ 0,8 %

Zadlženosť

2 259,6 %

Hrubá marža

−1 579,7 %

Čistá marža

−1 579,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby07/2014 — 06/2015: tržby 196 958 501 €. 07/2015 — 06/2016: tržby 270 017 665 €. 07/2016 — 06/2017: tržby 202 725 402 €. 07/2017 — 06/2018: tržby 38 269 541 €. 07/2018 — 06/2019: tržby 12 046 €.500 mil.250 mil.0196,96 mil.270,02 mil.202,73 mil.38,27 mil.12 tis.07/2014 — 06/201507/2015 — 06/201607/2016 — 06/201707/2017 — 06/201807/2018 — 06/2019Tržby07/2014 — 06/2015: tržby 196 958 501 €. 07/2015 — 06/2016: tržby 270 017 665 €. 07/2016 — 06/2017: tržby 202 725 402 €. 07/2017 — 06/2018: tržby 38 269 541 €. 07/2018 — 06/2019: tržby 12 046 €.500 mil.250 mil.012 tis.07/2014 — 06/201507/2016 — 06/201707/2018 — 06/2019Tržby07/2014 — 06/2015: tržby 196 958 501 €. 07/2015 — 06/2016: tržby 270 017 665 €. 07/2016 — 06/2017: tržby 202 725 402 €. 07/2017 — 06/2018: tržby 38 269 541 €. 07/2018 — 06/2019: tržby 12 046 €.500 mil.250 mil.007/2015 — 06/201607/2018 — 06/2019

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia07/2014 — 06/2015: výsledok hospodárenia 393 267 €. 07/2015 — 06/2016: výsledok hospodárenia −1 004 789 €. 07/2016 — 06/2017: výsledok hospodárenia −9 719 465 €. 07/2017 — 06/2018: výsledok hospodárenia −21 346 390 €. 07/2018 — 06/2019: výsledok hospodárenia −190 290 €.500 tis.0−25 mil.+393,3 tis.−1 mil.−9,72 mil.−21,35 mil.−190,3 tis.07/2014 — 06/201507/2015 — 06/201607/2016 — 06/201707/2017 — 06/201807/2018 — 06/2019Výsledok hospodárenia07/2014 — 06/2015: výsledok hospodárenia 393 267 €. 07/2015 — 06/2016: výsledok hospodárenia −1 004 789 €. 07/2016 — 06/2017: výsledok hospodárenia −9 719 465 €. 07/2017 — 06/2018: výsledok hospodárenia −21 346 390 €. 07/2018 — 06/2019: výsledok hospodárenia −190 290 €.500 tis.0−25 mil.−9,72 mil.07/2014 — 06/201507/2016 — 06/201707/2018 — 06/2019Výsledok hospodárenia07/2014 — 06/2015: výsledok hospodárenia 393 267 €. 07/2015 — 06/2016: výsledok hospodárenia −1 004 789 €. 07/2016 — 06/2017: výsledok hospodárenia −9 719 465 €. 07/2017 — 06/2018: výsledok hospodárenia −21 346 390 €. 07/2018 — 06/2019: výsledok hospodárenia −190 290 €.500 tis.0−25 mil.07/2015 — 06/201607/2018 — 06/2019

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie07/2014 — 06/2015: aktíva 156 163 768 €, vlastné imanie 16 793 626 €. 07/2015 — 06/2016: aktíva 107 833 707 €, vlastné imanie 13 058 978 €. 07/2016 — 06/2017: aktíva 75 491 819 €, vlastné imanie −4 026 823 €. 07/2017 — 06/2018: aktíva 991 281 €, vlastné imanie −25 306 586 €. 07/2018 — 06/2019: aktíva 1 180 638 €, vlastné imanie −25 496 876 €.200 mil.0−50 mil.07/2014 — 06/201507/2015 — 06/201607/2016 — 06/201707/2017 — 06/201807/2018 — 06/2019Aktíva a vlastné imanie07/2014 — 06/2015: aktíva 156 163 768 €, vlastné imanie 16 793 626 €. 07/2015 — 06/2016: aktíva 107 833 707 €, vlastné imanie 13 058 978 €. 07/2016 — 06/2017: aktíva 75 491 819 €, vlastné imanie −4 026 823 €. 07/2017 — 06/2018: aktíva 991 281 €, vlastné imanie −25 306 586 €. 07/2018 — 06/2019: aktíva 1 180 638 €, vlastné imanie −25 496 876 €.200 mil.0−50 mil.07/2014 — 06/201507/2016 — 06/201707/2018 — 06/2019Aktíva a vlastné imanie07/2014 — 06/2015: aktíva 156 163 768 €, vlastné imanie 16 793 626 €. 07/2015 — 06/2016: aktíva 107 833 707 €, vlastné imanie 13 058 978 €. 07/2016 — 06/2017: aktíva 75 491 819 €, vlastné imanie −4 026 823 €. 07/2017 — 06/2018: aktíva 991 281 €, vlastné imanie −25 306 586 €. 07/2018 — 06/2019: aktíva 1 180 638 €, vlastné imanie −25 496 876 €.200 mil.0−50 mil.07/2015 — 06/201607/2018 — 06/2019

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív07/2014 — 06/2015: dlhodobý majetok 11 430 473 €, zásoby 86 197 822 €, pohľadávky 54 929 453 €, finančné účty 3 144 111 €. 07/2015 — 06/2016: dlhodobý majetok 9 755 662 €, zásoby 49 931 394 €, pohľadávky 45 804 805 €, finančné účty 1 868 392 €. 07/2016 — 06/2017: dlhodobý majetok 1 388 494 €, zásoby 43 135 671 €, pohľadávky 22 945 221 €, finančné účty 7 464 386 €. 07/2017 — 06/2018: dlhodobý majetok 250 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 542 927 €, finančné účty 180 404 €. 07/2018 — 06/2019: dlhodobý majetok 250 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 741 221 €, finančné účty 189 417 €.200 mil.100 mil.007/2014 — 06/201507/2015 — 06/201607/2016 — 06/201707/2017 — 06/201807/2018 — 06/2019Štruktúra aktív07/2014 — 06/2015: dlhodobý majetok 11 430 473 €, zásoby 86 197 822 €, pohľadávky 54 929 453 €, finančné účty 3 144 111 €. 07/2015 — 06/2016: dlhodobý majetok 9 755 662 €, zásoby 49 931 394 €, pohľadávky 45 804 805 €, finančné účty 1 868 392 €. 07/2016 — 06/2017: dlhodobý majetok 1 388 494 €, zásoby 43 135 671 €, pohľadávky 22 945 221 €, finančné účty 7 464 386 €. 07/2017 — 06/2018: dlhodobý majetok 250 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 542 927 €, finančné účty 180 404 €. 07/2018 — 06/2019: dlhodobý majetok 250 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 741 221 €, finančné účty 189 417 €.200 mil.100 mil.007/2014 — 06/201507/2016 — 06/201707/2018 — 06/2019Štruktúra aktív07/2014 — 06/2015: dlhodobý majetok 11 430 473 €, zásoby 86 197 822 €, pohľadávky 54 929 453 €, finančné účty 3 144 111 €. 07/2015 — 06/2016: dlhodobý majetok 9 755 662 €, zásoby 49 931 394 €, pohľadávky 45 804 805 €, finančné účty 1 868 392 €. 07/2016 — 06/2017: dlhodobý majetok 1 388 494 €, zásoby 43 135 671 €, pohľadávky 22 945 221 €, finančné účty 7 464 386 €. 07/2017 — 06/2018: dlhodobý majetok 250 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 542 927 €, finančné účty 180 404 €. 07/2018 — 06/2019: dlhodobý majetok 250 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 741 221 €, finančné účty 189 417 €.200 mil.100 mil.007/2015 — 06/201607/2018 — 06/2019
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív07/2014 — 06/2015: vlastné imanie 16 793 626 €, dlhodobé záväzky 440 120 €, krátkodobé záväzky 137 440 350 €. 07/2015 — 06/2016: vlastné imanie 13 058 978 €, dlhodobé záväzky 45 143 €, krátkodobé záväzky 93 353 570 €. 07/2016 — 06/2017: vlastné imanie −4 026 823 €, dlhodobé záväzky 47 522 €, krátkodobé záväzky 79 420 332 €. 07/2017 — 06/2018: vlastné imanie −25 306 586 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 26 297 867 €. 07/2018 — 06/2019: vlastné imanie −25 496 876 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 26 677 514 €.200 mil.0−50 mil.07/2014 — 06/201507/2015 — 06/201607/2016 — 06/201707/2017 — 06/201807/2018 — 06/2019Štruktúra pasív07/2014 — 06/2015: vlastné imanie 16 793 626 €, dlhodobé záväzky 440 120 €, krátkodobé záväzky 137 440 350 €. 07/2015 — 06/2016: vlastné imanie 13 058 978 €, dlhodobé záväzky 45 143 €, krátkodobé záväzky 93 353 570 €. 07/2016 — 06/2017: vlastné imanie −4 026 823 €, dlhodobé záväzky 47 522 €, krátkodobé záväzky 79 420 332 €. 07/2017 — 06/2018: vlastné imanie −25 306 586 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 26 297 867 €. 07/2018 — 06/2019: vlastné imanie −25 496 876 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 26 677 514 €.200 mil.0−50 mil.07/2014 — 06/201507/2016 — 06/201707/2018 — 06/2019Štruktúra pasív07/2014 — 06/2015: vlastné imanie 16 793 626 €, dlhodobé záväzky 440 120 €, krátkodobé záväzky 137 440 350 €. 07/2015 — 06/2016: vlastné imanie 13 058 978 €, dlhodobé záväzky 45 143 €, krátkodobé záväzky 93 353 570 €. 07/2016 — 06/2017: vlastné imanie −4 026 823 €, dlhodobé záväzky 47 522 €, krátkodobé záväzky 79 420 332 €. 07/2017 — 06/2018: vlastné imanie −25 306 586 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 26 297 867 €. 07/2018 — 06/2019: vlastné imanie −25 496 876 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 26 677 514 €.200 mil.0−50 mil.07/2015 — 06/201607/2018 — 06/2019
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu07/2014 — 06/2015: daň z príjmu 135 611 €. 07/2015 — 06/2016: daň z príjmu 491 252 €. 07/2016 — 06/2017: daň z príjmu −706 320 €. 07/2017 — 06/2018: daň z príjmu 1 924 165 €. 07/2018 — 06/2019: daň z príjmu 0 €.2 mil.0−1 mil.135,6 tis.491,3 tis.−706,3 tis.1,92 mil.007/2014 — 06/201507/2015 — 06/201607/2016 — 06/201707/2017 — 06/201807/2018 — 06/2019Daň z príjmu07/2014 — 06/2015: daň z príjmu 135 611 €. 07/2015 — 06/2016: daň z príjmu 491 252 €. 07/2016 — 06/2017: daň z príjmu −706 320 €. 07/2017 — 06/2018: daň z príjmu 1 924 165 €. 07/2018 — 06/2019: daň z príjmu 0 €.2 mil.0−1 mil.135,6 tis.007/2014 — 06/201507/2016 — 06/201707/2018 — 06/2019Daň z príjmu07/2014 — 06/2015: daň z príjmu 135 611 €. 07/2015 — 06/2016: daň z príjmu 491 252 €. 07/2016 — 06/2017: daň z príjmu −706 320 €. 07/2017 — 06/2018: daň z príjmu 1 924 165 €. 07/2018 — 06/2019: daň z príjmu 0 €.2 mil.0−1 mil.007/2015 — 06/201607/2018 — 06/2019
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)07/2014 — 06/2015Závierka v registri účtovných závierok07/2015 — 06/2016Závierka v registri účtovných závierok07/2016 — 06/2017Závierka v registri účtovných závierok07/2017 — 06/2018Závierka v registri účtovných závierok07/2018 — 06/2019Závierka v registri účtovných závierok
Tržby196,96 mil.270,02 mil.202,73 mil.38,27 mil.12 tis.
Výsledok hospodárenia393,3 tis.−1 mil.−9,72 mil.−21,35 mil.−190,3 tis.
Aktíva156,16 mil.107,83 mil.75,49 mil.991,3 tis.1,18 mil.
Vlastné imanie16,79 mil.13,06 mil.−4,03 mil.−25,31 mil.−25,5 mil.
Daň z príjmu135,6 tis.491,3 tis.−706,3 tis.1,92 mil.0
Zadlženosť88,3 %86,6 %105,3 %2 652,9 %2 259,6 %

07/2018 — 06/2019

Tržby
12 tis.
Výsledok hospodárenia
−190,3 tis.
Aktíva
1,18 mil.
Vlastné imanie
−25,5 mil.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
2 259,6 %

07/2017 — 06/2018

Tržby
38,27 mil.
Výsledok hospodárenia
−21,35 mil.
Aktíva
991,3 tis.
Vlastné imanie
−25,31 mil.
Daň z príjmu
1,92 mil.
Zadlženosť
2 652,9 %

07/2016 — 06/2017

Tržby
202,73 mil.
Výsledok hospodárenia
−9,72 mil.
Aktíva
75,49 mil.
Vlastné imanie
−4,03 mil.
Daň z príjmu
−706,3 tis.
Zadlženosť
105,3 %

07/2015 — 06/2016

Tržby
270,02 mil.
Výsledok hospodárenia
−1 mil.
Aktíva
107,83 mil.
Vlastné imanie
13,06 mil.
Daň z príjmu
491,3 tis.
Zadlženosť
86,6 %

07/2014 — 06/2015

Tržby
196,96 mil.
Výsledok hospodárenia
393,3 tis.
Aktíva
156,16 mil.
Vlastné imanie
16,79 mil.
Daň z príjmu
135,6 tis.
Zadlženosť
88,3 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API