prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

MANDY, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 35868074zaniknutý 24. 01. 2026otvorený dlh

Súhrn

Vznik
10. 10. 200322 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
39 319 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
MANDY, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
35868074
daňové identifikačné číslo
—
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Šebešťanová 276, 01704 Považská Bystrica, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
10. 10. 2003
Zánik
24. 01. 2026
V registri
22 rokov 3 mesiace
Stav
zaniknutý 24. 01. 2026
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 33078/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
956376

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 05. 2024 (rok porušenia 2020).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 sa zo straty dostalo na zisk 16 256 € a znížila tržby o ▼64 % na 39,3 tisíc eur.

Tržby

39 319 €

▼ 64,4 %

Výsledok hospodárenia

16 256 €

▲ 218,9 %

Aktíva

63 161 €

▼ 62,5 %

Vlastné imanie

9 496 €

▲ 240,5 %

Zadlženosť

85,0 %

Hrubá marža

41,3 %

Čistá marža

41,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 186 407 €. 2019: údaj neuvedený. 2020: tržby 120 339 €. 2021: tržby 110 462 €. 2022: tržby 39 319 €.200 tis.100 tis.0186,4 tis.120,3 tis.110,5 tis.39,3 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 186 407 €. 2019: údaj neuvedený. 2020: tržby 120 339 €. 2021: tržby 110 462 €. 2022: tržby 39 319 €.200 tis.100 tis.0186,4 tis.120,3 tis.110,5 tis.39,3 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 186 407 €. 2019: údaj neuvedený. 2020: tržby 120 339 €. 2021: tržby 110 462 €. 2022: tržby 39 319 €.200 tis.100 tis.0201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 1 041 €. 2019: údaj neuvedený. 2020: výsledok hospodárenia −29 257 €. 2021: výsledok hospodárenia −13 674 €. 2022: výsledok hospodárenia 16 256 €.20 tis.0−50 tis.+1 tis.−29,3 tis.−13,7 tis.+16,3 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 1 041 €. 2019: údaj neuvedený. 2020: výsledok hospodárenia −29 257 €. 2021: výsledok hospodárenia −13 674 €. 2022: výsledok hospodárenia 16 256 €.20 tis.0−50 tis.+1 tis.−29,3 tis.−13,7 tis.+16,3 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 1 041 €. 2019: údaj neuvedený. 2020: výsledok hospodárenia −29 257 €. 2021: výsledok hospodárenia −13 674 €. 2022: výsledok hospodárenia 16 256 €.20 tis.0−50 tis.201820202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 189 367 €, vlastné imanie 38 276 €. 2019: údaj neuvedený. 2020: aktíva 105 995 €, vlastné imanie 6 914 €. 2021: aktíva 168 219 €, vlastné imanie −6 760 €. 2022: aktíva 63 161 €, vlastné imanie 9 496 €.200 tis.0−10 tis.20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 189 367 €, vlastné imanie 38 276 €. 2019: údaj neuvedený. 2020: aktíva 105 995 €, vlastné imanie 6 914 €. 2021: aktíva 168 219 €, vlastné imanie −6 760 €. 2022: aktíva 63 161 €, vlastné imanie 9 496 €.200 tis.0−10 tis.20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 189 367 €, vlastné imanie 38 276 €. 2019: údaj neuvedený. 2020: aktíva 105 995 €, vlastné imanie 6 914 €. 2021: aktíva 168 219 €, vlastné imanie −6 760 €. 2022: aktíva 63 161 €, vlastné imanie 9 496 €.200 tis.0−10 tis.20182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 20 661 €, zásoby 96 745 €, pohľadávky 46 968 €, finančné účty 24 993 €. 2019: údaj neuvedený. 2020: dlhodobý majetok 20 662 €, zásoby 118 902 €, pohľadávky 35 698 €, finančné účty −69 267 €. 2021: dlhodobý majetok 19 858 €, zásoby 136 745 €, pohľadávky 11 581 €, finančné účty 35 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 6 745 €, pohľadávky 56 409 €, finančné účty 7 €.200 tis.0−100 tis.20182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 20 661 €, zásoby 96 745 €, pohľadávky 46 968 €, finančné účty 24 993 €. 2019: údaj neuvedený. 2020: dlhodobý majetok 20 662 €, zásoby 118 902 €, pohľadávky 35 698 €, finančné účty −69 267 €. 2021: dlhodobý majetok 19 858 €, zásoby 136 745 €, pohľadávky 11 581 €, finančné účty 35 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 6 745 €, pohľadávky 56 409 €, finančné účty 7 €.200 tis.0−100 tis.20182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 20 661 €, zásoby 96 745 €, pohľadávky 46 968 €, finančné účty 24 993 €. 2019: údaj neuvedený. 2020: dlhodobý majetok 20 662 €, zásoby 118 902 €, pohľadávky 35 698 €, finančné účty −69 267 €. 2021: dlhodobý majetok 19 858 €, zásoby 136 745 €, pohľadávky 11 581 €, finančné účty 35 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 6 745 €, pohľadávky 56 409 €, finančné účty 7 €.200 tis.0−100 tis.20182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 38 276 €, dlhodobé záväzky 481 €, krátkodobé záväzky 150 610 €. 2019: údaj neuvedený. 2020: vlastné imanie 6 914 €, dlhodobé záväzky 191 €, krátkodobé záväzky 98 890 €. 2021: vlastné imanie −6 760 €, dlhodobé záväzky 21 310 €, krátkodobé záväzky 153 669 €. 2022: vlastné imanie 9 496 €, dlhodobé záväzky 184 €, krátkodobé záväzky 53 481 €.200 tis.0−10 tis.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 38 276 €, dlhodobé záväzky 481 €, krátkodobé záväzky 150 610 €. 2019: údaj neuvedený. 2020: vlastné imanie 6 914 €, dlhodobé záväzky 191 €, krátkodobé záväzky 98 890 €. 2021: vlastné imanie −6 760 €, dlhodobé záväzky 21 310 €, krátkodobé záväzky 153 669 €. 2022: vlastné imanie 9 496 €, dlhodobé záväzky 184 €, krátkodobé záväzky 53 481 €.200 tis.0−10 tis.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 38 276 €, dlhodobé záväzky 481 €, krátkodobé záväzky 150 610 €. 2019: údaj neuvedený. 2020: vlastné imanie 6 914 €, dlhodobé záväzky 191 €, krátkodobé záväzky 98 890 €. 2021: vlastné imanie −6 760 €, dlhodobé záväzky 21 310 €, krátkodobé záväzky 153 669 €. 2022: vlastné imanie 9 496 €, dlhodobé záväzky 184 €, krátkodobé záväzky 53 481 €.200 tis.0−10 tis.20182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 1 126 €. 2019: údaj neuvedený. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.01,1 tis.00020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 1 126 €. 2019: údaj neuvedený. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.01,1 tis.00020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 1 126 €. 2019: údaj neuvedený. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.000201820202022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby186,4 tis.—120,3 tis.110,5 tis.39,3 tis.
Výsledok hospodárenia1 tis.—−29,3 tis.−13,7 tis.16,3 tis.
Aktíva189,4 tis.—106 tis.168,2 tis.63,2 tis.
Vlastné imanie38,3 tis.—6,9 tis.−6,8 tis.9,5 tis.
Daň z príjmu1,1 tis.—000
Zadlženosť79,8 %—93,5 %104,0 %85,0 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
39,3 tis.
Výsledok hospodárenia
16,3 tis.
Aktíva
63,2 tis.
Vlastné imanie
9,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
85,0 %

2021

Tržby
110,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−13,7 tis.
Aktíva
168,2 tis.
Vlastné imanie
−6,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
104,0 %

2020

Tržby
120,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−29,3 tis.
Aktíva
106 tis.
Vlastné imanie
6,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
93,5 %

2019

Tržby
—
Výsledok hospodárenia
—
Aktíva
—
Vlastné imanie
—
Daň z príjmu
—
Zadlženosť
—

2018

Tržby
186,4 tis.
Výsledok hospodárenia
1 tis.
Aktíva
189,4 tis.
Vlastné imanie
38,3 tis.
Daň z príjmu
1,1 tis.
Zadlženosť
79,8 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API