Súhrn
- Vznik
- 29. 07. 200323 rokov 3 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 95 354 €2015
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- 4MA. MEDIA, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 35862424
- daňové identifikačné číslo
- 2020290393
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Vinohradnícka 3, 82106 Bratislava, Slovenská republika
- Územie
- okres Bratislava IIBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 29. 07. 2003
- V registri
- 23 rokov 3 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 29302/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 198606
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| prieskum trhu, | 29. 07. 2003 | — |
| reklamná a propagačná činnosť v rozsahu voľnej živnosti, | 29. 07. 2003 | — |
| vydávanie periodických a neperiodických publikácií, | 29. 07. 2003 | — |
| vydavateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti, | 29. 07. 2003 | — |
| konzultačná a poradenská činnosť v oblasti reklamy a médií, | 29. 07. 2003 | — |
| ekonomické, finančné a organizačné poradenstvo, | 29. 07. 2003 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti reklamy a obchodu v rozsahu voľnej živnosti, | 29. 07. 2003 | — |
| vydávanie zvukových a obrazových nosičov so súhlasom autorov, | 29. 07. 2003 | — |
| výroba zvukových a obrazových nosičov, | 29. 07. 2003 | — |
| rozmnožovanie a nahrávanie zvukových a zvukovo - obrazových záznamov so súhlasom autora, | 29. 07. 2003 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti, | 29. 07. 2003 | — |
| poskytovanie softwaru - predaj hotových programov so súhlasom autorov, | 29. 07. 2003 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti, | 29. 07. 2003 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti, | 29. 07. 2003 | — |
| organizovanie a usporadúvanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí v rozsahu voľnej živnosti, | 29. 07. 2003 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2020290393 | 10. 09. 2026 | — | 07. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2015 znížila stratu na −8 241 € a znížila tržby o ▼5 % na 95,4 tisíc eur.
Tržby
95 354 €
▼ 4,5 %Výsledok hospodárenia
−8 241 €
▲ 48,2 %Aktíva
48 235 €
▼ 32,7 %Vlastné imanie
−78 180 €
▼ 11,8 %Zadlženosť
262,1 %
Hrubá marža
−7,6 %
Čistá marža
−8,6 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|
| Tržby | 99,9 tis. | 95,4 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −15,9 tis. | −8,2 tis. |
| Aktíva | 71,7 tis. | 48,2 tis. |
| Vlastné imanie | −69,9 tis. | −78,2 tis. |
| Daň z príjmu | 960 | 960 |
| Zadlženosť | 197,6 % | 262,1 % |
2015
- Tržby
- 95,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −8,2 tis.
- Aktíva
- 48,2 tis.
- Vlastné imanie
- −78,2 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 262,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 99,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −15,9 tis.
- Aktíva
- 71,7 tis.
- Vlastné imanie
- −69,9 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 197,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 08. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.