Súhrn
- Vznik
- 21. 07. 200323 rokov 3 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2021
- Oznámenia
- 2020 oznámení vo Vestníku
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- PLAZMA, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 35862041
- daňové identifikačné číslo
- 2020217320
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2020217320
- Sídlo
- Bulharská 60, 82104 Bratislava, Slovenská republika
- Územie
- okres Bratislava IIBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 21. 07. 2003
- V registri
- 23 rokov 3 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 29265/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 803844
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti, | 21. 07. 2003 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti, | 21. 07. 2003 | — |
| leasing a prenájom hnuteľných vecí, | 21. 07. 2003 | — |
| faktoring a forfaiting, | 21. 07. 2003 | — |
| pohostinská činnosť, | 21. 07. 2003 | — |
| umývanie áut, | 21. 07. 2003 | — |
| prenájom nehnuteľností s poskytovaním aj iných než základných služieb spojených s prenájmom - obstarávateľské služby, | 21. 06. 2006 | — |
| ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností z týchto zariadeniach a v chatovej osade triedy 3, v kempingoch 3 a 4. | 21. 06. 2006 | — |
| prevádzkovanie telovýchovných zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu, | 21. 06. 2006 | — |
| organizovanie kurzov, školení, seminárov, kultúrnych a športových podujatí, | 21. 06. 2006 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2020217320 | 11. 09. 2026 | — | 08. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 01. 2004 |
| daňové identifikačné číslo | 2020217320 | 10. 09. 2026 | — | 07. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 07. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2021 znížila stratu na −19 326 € a bez tržieb.
Tržby
0 €
Výsledok hospodárenia
−19 326 €
▲ 21,5 %Aktíva
2 145 927 €
bez zmenyVlastné imanie
−304 458 €
▼ 6,8 %Zadlženosť
114,2 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia | −27 | −4 | −34,5 tis. | −24,6 tis. | −19,3 tis. |
| Aktíva | 2,15 mil. | 2,15 mil. | 2,15 mil. | 2,15 mil. | 2,15 mil. |
| Vlastné imanie | −226 tis. | −226 tis. | −260,5 tis. | −285,1 tis. | −304,5 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 110,5 % | 110,5 % | 112,1 % | 113,3 % | 114,2 % |
aj 2016 — v pláne Štandard
2021
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −19,3 tis.
- Aktíva
- 2,15 mil.
- Vlastné imanie
- −304,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 114,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −24,6 tis.
- Aktíva
- 2,15 mil.
- Vlastné imanie
- −285,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 113,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −34,5 tis.
- Aktíva
- 2,15 mil.
- Vlastné imanie
- −260,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 112,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −4
- Aktíva
- 2,15 mil.
- Vlastné imanie
- −226 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 110,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −27
- Aktíva
- 2,15 mil.
- Vlastné imanie
- −226 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 110,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2016 — v pláne Štandard
05
Obchodný vestník
20 oznámení
23. 04. 2026
Vylúčenie súpisovej zložky majetku zo súpisu konkurz
14. 08. 2025
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
20. 05. 2025
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
28. 04. 2025
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
23. 04. 2025
Uznesenie konkurz
02. 08. 2024
Doplnenie súpisu všeobecnej podstaty konkurz
07. 02. 2024
Vylúčenie súpisovej zložky majetku zo súpisu konkurz
06. 02. 2023
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
13. 05. 2022
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
28. 04. 2022
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
30. 01. 2017
Oznam súdu konkurz
05. 12. 2016
Uznesenie konkurz
21. 07. 2015
Oznam súdu konkurz
02. 06. 2015
Uznesenie konkurz
11. 11. 2014
Oznam o tom, kde a kedy možno nahliadať do spisu konkurz
06. 11. 2014
Doplnenie súpisu oddelenej podstaty konkurz
03. 11. 2014
Uznesenie konkurz
08. 09. 2014
Iné zverejnenie konkurz
08. 09. 2014
Oznam o zvolaní schôdze veriteľov konkurz
31. 07. 2014
Iné zverejnenie konkurz
Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.
06
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
07
Prepojenia
08
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
09
Zdroje a platnosť dát
platné k 08. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
| Obchodný vestník | Obchodný vestník | Podmienky Obchodného vestníka povinná doložka | justice.gov.sk/ov |
Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.