Súhrn
- Vznik
- 03. 06. 200323 rokov 5 mesiacov v registri
- Právna forma
- Komanditná spoločnosťkód 113
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 155 169 €2023
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- ZERWA k.s.
- identifikačné číslo organizácie
- 35858907
- daňové identifikačné číslo
- 2020264268
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Jedľová 3, 821 07 Bratislava - mestská časť Vrakuňa, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Vrakuňaokres Bratislava IIBratislavský kraj
- Právna forma
- Komanditná spoločnosť (113)
- Vznik
- 03. 06. 2003
- V registri
- 23 rokov 5 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sr, vložka č. 519/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 1028723
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| činnosť organizačných a ekonomických poradcov, | 03. 06. 2003 | — |
| vedenie účtovníctva, | 03. 06. 2003 | — |
| automatizované spracovanie dát, | 03. 06. 2003 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti, | 03. 06. 2003 | — |
| poradenská činnosť v rozsahu predmetu podnikania v rozsahu voľnej živnosti, | 03. 06. 2003 | — |
| prenájom nehnuteľností - prenájom bytových a nebytových priestorov spojený s doplnkovými službami - obstarávateľské služby spojené s prenájmom, | 03. 06. 2003 | — |
| prenájom priemyselného, spotrebného tovaru, výpočtovej techniky, kancelárskej techniky a dopravných prostriedkov, | 03. 06. 2003 | — |
| operatívny a finančný leasing v rozsahu voľnej živnosti, | 03. 06. 2003 | — |
| administratívne práce, | 03. 06. 2003 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky, | 03. 06. 2003 | — |
| prekladateľská činnosť z a do jazyka anglického a nemeckého, | 03. 06. 2003 | — |
| organizovanie kurzov, školení a seminárov, | 03. 06. 2003 | — |
| faktoring a forfaiting, | 03. 06. 2003 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2020264268 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2023 znížila zisk o ▼56 % na 12 688 € a znížila tržby o ▼71 % na 155,2 tisíc eur.
Tržby
155 169 €
▼ 70,6 %Výsledok hospodárenia
12 688 €
▼ 55,6 %Aktíva
275 844 €
▼ 24,8 %Vlastné imanie
275 844 €
▲ 4,8 %Zadlženosť
0,0 %
Hrubá marža
10,5 %
Čistá marža
8,2 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 686 tis. | 805,6 tis. | 693,3 tis. | 527,1 tis. | 155,2 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −6,7 tis. | 67 tis. | 82,9 tis. | 28,6 tis. | 12,7 tis. |
| Aktíva | 391,7 tis. | 424,5 tis. | 490,5 tis. | 367 tis. | 275,8 tis. |
| Vlastné imanie | 84,7 tis. | 151,7 tis. | 234,6 tis. | 263,2 tis. | 275,8 tis. |
| Daň z príjmu | 10,8 tis. | 18,7 tis. | 14,4 tis. | 8,6 tis. | 3,6 tis. |
| Zadlženosť | 78,4 % | 64,3 % | 52,2 % | 28,3 % | 0,0 % |
aj 2014–2018 — v pláne Štandard
2023
- Tržby
- 155,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 12,7 tis.
- Aktíva
- 275,8 tis.
- Vlastné imanie
- 275,8 tis.
- Daň z príjmu
- 3,6 tis.
- Zadlženosť
- 0,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 527,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 28,6 tis.
- Aktíva
- 367 tis.
- Vlastné imanie
- 263,2 tis.
- Daň z príjmu
- 8,6 tis.
- Zadlženosť
- 28,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 693,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 82,9 tis.
- Aktíva
- 490,5 tis.
- Vlastné imanie
- 234,6 tis.
- Daň z príjmu
- 14,4 tis.
- Zadlženosť
- 52,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 805,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 67 tis.
- Aktíva
- 424,5 tis.
- Vlastné imanie
- 151,7 tis.
- Daň z príjmu
- 18,7 tis.
- Zadlženosť
- 64,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 686 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −6,7 tis.
- Aktíva
- 391,7 tis.
- Vlastné imanie
- 84,7 tis.
- Daň z príjmu
- 10,8 tis.
- Zadlženosť
- 78,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2018 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.