Súhrn
- Vznik
- 07. 04. 200323 rokov 7 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 239 334 €2018
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- birdies s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 35857358
- daňové identifikačné číslo
- 2021722318
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Trnavská cesta 74/B, 82102 Bratislava, Slovenská republika
- Územie
- okres Bratislava IIBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 07. 04. 2003
- V registri
- 23 rokov 7 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 28770/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 666617
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| reklamná a propagačná činnosť, | 07. 04. 2003 | — |
| fotografické služby, | 07. 04. 2003 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby a služieb, | 07. 04. 2003 | — |
| organizačné zabespečenie a realizácia výstav, veľtrhov, kultúrnych, športových a spoločenských podujatí, | 07. 04. 2003 | — |
| montáž a predaj výstavného systému, | 07. 04. 2003 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovj (maloobchod), | 07. 04. 2003 | — |
| kúpa tovru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod), | 07. 04. 2003 | — |
| prieskum trhu | 07. 04. 2003 | — |
| automatizované spracovanie dát, | 07. 04. 2003 | — |
| vydávanie periodických a neperiodických publikácií, | 07. 04. 2003 | — |
| nákup a predaj výpočtovej techniky, | 07. 04. 2003 | — |
| prenájom strojov a prístrojov | 07. 04. 2003 | — |
| audiovízia, | 07. 04. 2003 | — |
| rozmnožovanie nahraných nosičov, | 07. 04. 2003 | — |
| prenájom motorových vozidiel, | 07. 04. 2003 | — |
| obstarávanie služieb spojených so správou bytového a nebytového fondu, | 07. 04. 2003 | — |
| činnosť organizačných a ekonomických poradcov, | 07. 04. 2003 | — |
| predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov, | 09. 11. 2006 | — |
| predaj na priamu konzumáciu zmrzliny, ak sa na jej prípravu použijú priemyselne vyrábané koncentráty a mrazené krémy, | 09. 11. 2006 | — |
| predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál, | 09. 11. 2006 | — |
| nákup a predaj pekárenských výrobkov, | 09. 11. 2006 | — |
| nákup, predaj a prenájom športových potrieb, | 09. 11. 2006 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2021722318 | 10. 09. 2026 | — | 07. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 25. 02. 2021 (rok porušenia 2019).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2018 sa zo straty dostalo na zisk 41 722 € a zvýšila tržby o ▲489 % na 239,3 tisíc eur.
Tržby
239 334 €
▲ 489,2 %Výsledok hospodárenia
41 722 €
▲ 956,2 %Aktíva
294 202 €
▲ 2 322,4 %Vlastné imanie
34 327 €
▲ 719,3 %Zadlženosť
88,3 %
Hrubá marža
17,4 %
Čistá marža
17,4 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | 52,3 tis. | 36,9 tis. | 40,6 tis. | 239,3 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −20 tis. | 2,1 tis. | −4,9 tis. | 41,7 tis. |
| Aktíva | 32,5 tis. | 12,9 tis. | 12,1 tis. | 294,2 tis. |
| Vlastné imanie | −16 tis. | 9,1 tis. | 4,2 tis. | 34,3 tis. |
| Daň z príjmu | 960 | 960 | 960 | 0 |
| Zadlženosť | 149,3 % | 29,6 % | 65,5 % | 88,3 % |
2018
- Tržby
- 239,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 41,7 tis.
- Aktíva
- 294,2 tis.
- Vlastné imanie
- 34,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 88,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 40,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −4,9 tis.
- Aktíva
- 12,1 tis.
- Vlastné imanie
- 4,2 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 65,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 36,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,1 tis.
- Aktíva
- 12,9 tis.
- Vlastné imanie
- 9,1 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 29,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 52,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −20 tis.
- Aktíva
- 32,5 tis.
- Vlastné imanie
- −16 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 149,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 08. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.