prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

rTrust, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 35853972aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
10. 03. 200323 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
rTrust, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
35853972
daňové identifikačné číslo
2021715553
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Tomášikova 3/A, 821 01 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
10. 03. 2003
V registri
23 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 28423/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
690944
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod),10. 03. 2003—
kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),10. 03. 2003—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby a služieb,10. 03. 2003—
organizovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí,10. 03. 2003—
reklamná a propagačná činnosť,10. 03. 2003—
vydávanie periodických a neperiodických publikácií,10. 03. 2003—
prenájom motorových vozidiel,10. 03. 2003—
predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov,10. 03. 2003—
predaj na priamu konzumáciu zmrzliny, ak sa na jej prípravu použíjú priemyselne vyrábané koncentráty a mrazené krémy,10. 03. 2003—
predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál,10. 03. 2003—
vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb a zmien týchto stavieb,10. 03. 2003—
sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností,10. 03. 2003—
uskutočňovanie jednoduchých stavieb, dorbných stavieb a ich zmien,10. 03. 2003—
inžinierska činnosť- obstarávateľská činnosť v stavebníctve,09. 09. 2005—
výkon činnosti stavebného dozoru,09. 09. 2005—
výkon činnosti stavbyvedúceho,09. 09. 2005—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2021715553: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021715553Obdobia daňových registráciíDIČ 2021715553: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021715553Obdobia daňových registráciíDIČ 2021715553: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021715553
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202171555310. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 01. 2024 (rok porušenia 2023).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 znížila stratu na −5 825 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.

Tržby

0 €

▼ 100,0 %

Výsledok hospodárenia

−5 825 €

▲ 82,3 %

Aktíva

80 €

▼ 98,8 %

Vlastné imanie

−66 077 €

▼ 9,7 %

Zadlženosť

82 696,3 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 30 034 €. 2019: tržby 25 700 €. 2020: tržby 8 600 €. 2021: tržby 3 600 €. 2022: tržby 0 €.50 tis.25 tis.030 tis.25,7 tis.8,6 tis.3,6 tis.020182019202020212022Tržby2018: tržby 30 034 €. 2019: tržby 25 700 €. 2020: tržby 8 600 €. 2021: tržby 3 600 €. 2022: tržby 0 €.50 tis.25 tis.030 tis.25,7 tis.8,6 tis.3,6 tis.020182019202020212022Tržby2018: tržby 30 034 €. 2019: tržby 25 700 €. 2020: tržby 8 600 €. 2021: tržby 3 600 €. 2022: tržby 0 €.50 tis.25 tis.00201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 19 884 €. 2019: výsledok hospodárenia 16 256 €. 2020: výsledok hospodárenia −13 835 €. 2021: výsledok hospodárenia −32 985 €. 2022: výsledok hospodárenia −5 825 €.20 tis.0−50 tis.+19,9 tis.+16,3 tis.−13,8 tis.−33 tis.−5,8 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 19 884 €. 2019: výsledok hospodárenia 16 256 €. 2020: výsledok hospodárenia −13 835 €. 2021: výsledok hospodárenia −32 985 €. 2022: výsledok hospodárenia −5 825 €.20 tis.0−50 tis.+19,9 tis.+16,3 tis.−13,8 tis.−33 tis.−5,8 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 19 884 €. 2019: výsledok hospodárenia 16 256 €. 2020: výsledok hospodárenia −13 835 €. 2021: výsledok hospodárenia −32 985 €. 2022: výsledok hospodárenia −5 825 €.20 tis.0−50 tis.201820202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 74 904 €, vlastné imanie 6 452 €. 2019: aktíva 69 613 €, vlastné imanie 2 824 €. 2020: aktíva 39 725 €, vlastné imanie −27 267 €. 2021: aktíva 6 810 €, vlastné imanie −60 252 €. 2022: aktíva 80 €, vlastné imanie −66 077 €.100 tis.0−100 tis.20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 74 904 €, vlastné imanie 6 452 €. 2019: aktíva 69 613 €, vlastné imanie 2 824 €. 2020: aktíva 39 725 €, vlastné imanie −27 267 €. 2021: aktíva 6 810 €, vlastné imanie −60 252 €. 2022: aktíva 80 €, vlastné imanie −66 077 €.100 tis.0−100 tis.20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 74 904 €, vlastné imanie 6 452 €. 2019: aktíva 69 613 €, vlastné imanie 2 824 €. 2020: aktíva 39 725 €, vlastné imanie −27 267 €. 2021: aktíva 6 810 €, vlastné imanie −60 252 €. 2022: aktíva 80 €, vlastné imanie −66 077 €.100 tis.0−100 tis.20182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 74 718 €. 2019: dlhodobý majetok 35 250 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 767 €, finančné účty 23 307 €. 2020: dlhodobý majetok 26 054 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 469 €, finančné účty 10 944 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 348 €, finančné účty 3 186 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 51 €, finančné účty 29 €.100 tis.50 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 74 718 €. 2019: dlhodobý majetok 35 250 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 767 €, finančné účty 23 307 €. 2020: dlhodobý majetok 26 054 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 469 €, finančné účty 10 944 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 348 €, finančné účty 3 186 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 51 €, finančné účty 29 €.100 tis.50 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 74 718 €. 2019: dlhodobý majetok 35 250 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 767 €, finančné účty 23 307 €. 2020: dlhodobý majetok 26 054 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 469 €, finančné účty 10 944 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 348 €, finančné účty 3 186 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 51 €, finančné účty 29 €.100 tis.50 tis.020182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 6 452 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 68 452 €. 2019: vlastné imanie 2 824 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 66 789 €. 2020: vlastné imanie −27 267 €, dlhodobé záväzky 21 €, krátkodobé záväzky 66 971 €. 2021: vlastné imanie −60 252 €, dlhodobé záväzky 76 €, krátkodobé záväzky 66 986 €. 2022: vlastné imanie −66 077 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 66 157 €.100 tis.0−100 tis.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 6 452 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 68 452 €. 2019: vlastné imanie 2 824 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 66 789 €. 2020: vlastné imanie −27 267 €, dlhodobé záväzky 21 €, krátkodobé záväzky 66 971 €. 2021: vlastné imanie −60 252 €, dlhodobé záväzky 76 €, krátkodobé záväzky 66 986 €. 2022: vlastné imanie −66 077 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 66 157 €.100 tis.0−100 tis.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 6 452 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 68 452 €. 2019: vlastné imanie 2 824 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 66 789 €. 2020: vlastné imanie −27 267 €, dlhodobé záväzky 21 €, krátkodobé záväzky 66 971 €. 2021: vlastné imanie −60 252 €, dlhodobé záväzky 76 €, krátkodobé záväzky 66 986 €. 2022: vlastné imanie −66 077 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 66 157 €.100 tis.0−100 tis.20182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 1 515 €. 2019: daň z príjmu 1 006 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.01,5 tis.1 tis.00020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 1 515 €. 2019: daň z príjmu 1 006 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.01,5 tis.1 tis.00020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 1 515 €. 2019: daň z príjmu 1 006 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.000201820202022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby30 tis.25,7 tis.8,6 tis.3,6 tis.0
Výsledok hospodárenia19,9 tis.16,3 tis.−13,8 tis.−33 tis.−5,8 tis.
Aktíva74,9 tis.69,6 tis.39,7 tis.6,8 tis.80
Vlastné imanie6,5 tis.2,8 tis.−27,3 tis.−60,3 tis.−66,1 tis.
Daň z príjmu1,5 tis.1 tis.000
Zadlženosť91,4 %95,9 %168,6 %984,8 %82 696,3 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−5,8 tis.
Aktíva
80
Vlastné imanie
−66,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
82 696,3 %

2021

Tržby
3,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−33 tis.
Aktíva
6,8 tis.
Vlastné imanie
−60,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
984,8 %

2020

Tržby
8,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−13,8 tis.
Aktíva
39,7 tis.
Vlastné imanie
−27,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
168,6 %

2019

Tržby
25,7 tis.
Výsledok hospodárenia
16,3 tis.
Aktíva
69,6 tis.
Vlastné imanie
2,8 tis.
Daň z príjmu
1 tis.
Zadlženosť
95,9 %

2018

Tržby
30 tis.
Výsledok hospodárenia
19,9 tis.
Aktíva
74,9 tis.
Vlastné imanie
6,5 tis.
Daň z príjmu
1,5 tis.
Zadlženosť
91,4 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API