Súhrn
- Vznik
- 12. 03. 200323 rokov 7 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 7 516 €2020
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- HAXX, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 35853344
- daňové identifikačné číslo
- 2021610866
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Pod Kobylou 68/1241, 84110 Bratislava, Slovenská republika
- Územie
- okres Bratislava IVBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 12. 03. 2003
- V registri
- 23 rokov 7 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 28360/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 466663
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/, | 12. 03. 2003 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/, | 12. 03. 2003 | — |
| sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností, | 12. 03. 2003 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním doplnkových služieb, | 12. 03. 2003 | — |
| prevádzkovanie a správa garáží, odstavných plôch slúžiacich na umiestnenie najmenej piatich vozidiel, | 12. 03. 2003 | — |
| dodávka a montáž interiérov, nábytku, | 12. 03. 2003 | — |
| upratovacie a čistiace služby, | 12. 03. 2003 | — |
| pohostinská činnosť, | 12. 03. 2003 | — |
| ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach, | 12. 03. 2003 | — |
| poradenská a konzultačná činnosť v rozsahu voľnej živnosti, | 12. 03. 2003 | — |
| rozpočtové práce, | 12. 03. 2003 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti, | 12. 03. 2003 | — |
| administratívne práce, | 12. 03. 2003 | — |
| organizovanie spoločenských a kultúrnych podujatí, seminárov, konferencií, výstav, | 12. 03. 2003 | — |
| reklamná a propagačná a inzertná činnosť, | 12. 03. 2003 | — |
| producentská činnosť v oblasti videotvorby, | 12. 03. 2003 | — |
| obstarávateľské služby spojené so správou nehnuteľností, | 12. 03. 2003 | — |
| automatizované spracovanie dát, | 15. 03. 2014 | — |
| služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov, | 15. 03. 2014 | — |
| Vydavateľská činnosť | 17. 09. 2015 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2021610866 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 27. 04. 2023 (rok porušenia 2022).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 04. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2020 znížila stratu na −26 540 € a znížila tržby o ▼39 % na 7,5 tisíc eur.
Tržby
7 516 €
▼ 39,0 %Výsledok hospodárenia
−26 540 €
▲ 28,9 %Aktíva
41 149 €
▼ 27,1 %Vlastné imanie
−137 110 €
▼ 24,0 %Zadlženosť
433,2 %
Hrubá marža
−353,1 %
Čistá marža
−353,1 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 37,5 tis. | — | 17,5 tis. | 12,3 tis. | 7,5 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −11,3 tis. | — | −36 tis. | −37,3 tis. | −26,5 tis. |
| Aktíva | 113,4 tis. | — | 69,2 tis. | 56,5 tis. | 41,1 tis. |
| Vlastné imanie | 4,4 tis. | — | −73,2 tis. | −110,6 tis. | −137,1 tis. |
| Daň z príjmu | 960 | — | 0 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 96,1 % | — | 205,8 % | 295,8 % | 433,2 % |
aj 2014–2015 — v pláne Štandard
2020
- Tržby
- 7,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −26,5 tis.
- Aktíva
- 41,1 tis.
- Vlastné imanie
- −137,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 433,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 12,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −37,3 tis.
- Aktíva
- 56,5 tis.
- Vlastné imanie
- −110,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 295,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 17,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −36 tis.
- Aktíva
- 69,2 tis.
- Vlastné imanie
- −73,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 205,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- —
- Výsledok hospodárenia
- —
- Aktíva
- —
- Vlastné imanie
- —
- Daň z príjmu
- —
- Zadlženosť
- —
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 37,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −11,3 tis.
- Aktíva
- 113,4 tis.
- Vlastné imanie
- 4,4 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 96,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2015 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.