Súhrn
- Vznik
- 30. 01. 200323 rokov 9 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 227 881 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- APL DOS s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 35851112
- daňové identifikačné číslo
- 2021719084
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Pavla Horova 14, 84108 Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Devínska Nová Vesokres Bratislava IVBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 30. 01. 2003
- V registri
- 23 rokov 9 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 28128/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 677022
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti /maloobchod/, | 30. 01. 2003 | — |
| propagácia a reklama, | 30. 01. 2003 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti, | 30. 01. 2003 | — |
| poskytovanie zdravotnej starostlivosti v zdravotníckom zariadení - ambulancií, v odbore všeobecné lekárstvo, | 14. 11. 2006 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2021719084 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa Union zdravotná poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Union zdravotná poisťovňa | 25. 09. 2026 – 29. 09. 2026 ukončené | 28. 09. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲7 % na 85 064 € a zvýšila tržby o ▲2 % na 227,9 tisíc eur.
Tržby
227 881 €
▲ 1,9 %Výsledok hospodárenia
85 064 €
▲ 7,4 %Aktíva
30 676 €
▼ 69,4 %Vlastné imanie
92 368 €
▲ 6,7 %Zadlženosť
−201,1 %
Hrubá marža
47,3 %
Čistá marža
37,3 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 162,3 tis. | 177,7 tis. | 197,6 tis. | 223,6 tis. | 227,9 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 62,1 tis. | 70 tis. | 60,4 tis. | 79,2 tis. | 85,1 tis. |
| Aktíva | 127,2 tis. | 95,4 tis. | 83,5 tis. | 100,2 tis. | 30,7 tis. |
| Vlastné imanie | 111,3 tis. | 77,3 tis. | 67,7 tis. | 86,5 tis. | 92,4 tis. |
| Daň z príjmu | 16,6 tis. | 18,8 tis. | 16,4 tis. | 21,2 tis. | 22,6 tis. |
| Zadlženosť | 12,5 % | 19,0 % | 18,9 % | 13,7 % | −201,1 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 227,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 85,1 tis.
- Aktíva
- 30,7 tis.
- Vlastné imanie
- 92,4 tis.
- Daň z príjmu
- 22,6 tis.
- Zadlženosť
- −201,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 223,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 79,2 tis.
- Aktíva
- 100,2 tis.
- Vlastné imanie
- 86,5 tis.
- Daň z príjmu
- 21,2 tis.
- Zadlženosť
- 13,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 197,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 60,4 tis.
- Aktíva
- 83,5 tis.
- Vlastné imanie
- 67,7 tis.
- Daň z príjmu
- 16,4 tis.
- Zadlženosť
- 18,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 177,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 70 tis.
- Aktíva
- 95,4 tis.
- Vlastné imanie
- 77,3 tis.
- Daň z príjmu
- 18,8 tis.
- Zadlženosť
- 19,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 162,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 62,1 tis.
- Aktíva
- 127,2 tis.
- Vlastné imanie
- 111,3 tis.
- Daň z príjmu
- 16,6 tis.
- Zadlženosť
- 12,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Union zdravotná poisťovňa | Dlhy | § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúcia | union.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.