prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

DFCG Alliance s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 35850213aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
13. 01. 200323 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
82 724 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
DFCG Alliance s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
35850213
daňové identifikačné číslo
2020263476
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Dr. Janského 477/4, 96501 Žiar nad Hronom, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
13. 01. 2003
V registri
23 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 54859/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
449955
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľnej živnosti,13. 01. 2003—
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľnej živnosti,13. 01. 2003—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu v rozsahu voľnej živnosti,13. 01. 2003—
reklamná a propagačná činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti,13. 01. 2003—
poradenská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti,13. 01. 2003—
zariaďovanie interiérov nábytkom,13. 01. 2003—
vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb,13. 01. 2003—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien,13. 01. 2003—
uskutočňovanie jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien,13. 01. 2003—
usporadúvanie školení, seminárov a vzdelávacích podujatí,13. 01. 2003—
poskytovanie dátových služieb - internetová čitáreň,13. 01. 2003—
leasing a prenájom hnuteľných vecí, najmä automobilov, spotrebného tovaru, výpočtovej, administratívnej techniky a technológií v rozsahu voľnej živnosti,13. 01. 2003—
ekonomické a organizačné poradenstvo,13. 01. 2003—
účtovné poradenstvo,13. 01. 2003—
sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť),28. 01. 2005—
inžinierska činnosť - obstarávateľská činnosť v stavebníctve,29. 06. 2005—
leasingová činnosť v rozsahu voľnej živnosti,29. 06. 2005—
prenájom nehnuteľností spojený s doplnkovými službami - obstarávateľské služby spojené s prenájmom,29. 06. 2005—
prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení,21. 06. 2008—
organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí,21. 06. 2008—
poradenská činnosť v oblasti kultúry v rozsahu voľnej živnosti,21. 06. 2008—
public relations - služby v oblasti vzťahov s verejnosťou,21. 06. 2008—
grafické práce a zhotovovanie tlačových predlôh výpočtovou technikou,21. 06. 2008—
vydavateľská činnosť,21. 06. 2008—
agentúrna činnosť - sprostredkovateľská činnosť v oblasti kultúry a umenia,21. 06. 2008—
reklamné a marketingové služby,21. 06. 2008—
management,21. 06. 2008—
- výkon činnosti autorizovaného architekta podľa § 4 zákona č. 138/1992 Zb. o autorizovaných architektoch a autorizovaných stavebných inžinieroch v platnom znení17. 03. 2016—
- administratívne služby17. 03. 2016—
- fotografické služby17. 03. 2016—
zhromažďovanie, triedenie alebo zmiešavanie iných ako nebezpečných odpadov na účel ich prepravy10. 09. 2016—
preprava iných ako nebezpečných odpadov10. 09. 2016—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
už nie je partnerom · bol zapísaný od 21. 04. 2017 do 30. 01. 2026 · na vlastnú žiadosť
Oprávnená osoba
Advokátska kancelária KZ partners, s. r. o. · od 21. 04. 2017

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020263476: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020263476Obdobia daňových registráciíDIČ 2020263476: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020263476Obdobia daňových registráciíDIČ 2020263476: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020263476
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202026347610. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 07. 2026 (rok porušenia 2026).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 prehĺbila stratu na −461 840 € a znížila tržby o ▼26 % na 82,7 tisíc eur.

Tržby

82 724 €

▼ 26,3 %

Výsledok hospodárenia

−461 840 €

▼ 242,7 %

Aktíva

44 388 €

▼ 93,5 %

Vlastné imanie

−492 084 €

▼ 14,1 %

Zadlženosť

1 208,6 %

Hrubá marža

−557,1 %

Čistá marža

−558,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 4 718 089 €. 2021: tržby 1 534 639 €. 2022: tržby 2 801 105 €. 2023: tržby 112 282 €. 2024: tržby 82 724 €.5 mil.2,5 mil.04,72 mil.1,53 mil.2,8 mil.112,3 tis.82,7 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 4 718 089 €. 2021: tržby 1 534 639 €. 2022: tržby 2 801 105 €. 2023: tržby 112 282 €. 2024: tržby 82 724 €.5 mil.2,5 mil.04,72 mil.1,53 mil.2,8 mil.112,3 tis.82,7 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 4 718 089 €. 2021: tržby 1 534 639 €. 2022: tržby 2 801 105 €. 2023: tržby 112 282 €. 2024: tržby 82 724 €.5 mil.2,5 mil.0202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −843 994 €. 2021: výsledok hospodárenia −2 356 850 €. 2022: výsledok hospodárenia 272 603 €. 2023: výsledok hospodárenia −134 765 €. 2024: výsledok hospodárenia −461 840 €.500 tis.0−2,5 mil.−844 tis.−2,36 mil.+272,6 tis.−134,8 tis.−461,8 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −843 994 €. 2021: výsledok hospodárenia −2 356 850 €. 2022: výsledok hospodárenia 272 603 €. 2023: výsledok hospodárenia −134 765 €. 2024: výsledok hospodárenia −461 840 €.500 tis.0−2,5 mil.−844 tis.202020222024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −843 994 €. 2021: výsledok hospodárenia −2 356 850 €. 2022: výsledok hospodárenia 272 603 €. 2023: výsledok hospodárenia −134 765 €. 2024: výsledok hospodárenia −461 840 €.500 tis.0−2,5 mil.20212024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 5 486 631 €, vlastné imanie 1 787 718 €. 2021: aktíva 4 709 632 €, vlastné imanie −569 132 €. 2022: aktíva 861 997 €, vlastné imanie −296 528 €. 2023: aktíva 679 738 €, vlastné imanie −431 294 €. 2024: aktíva 44 388 €, vlastné imanie −492 084 €.10 mil.0−1 mil.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 5 486 631 €, vlastné imanie 1 787 718 €. 2021: aktíva 4 709 632 €, vlastné imanie −569 132 €. 2022: aktíva 861 997 €, vlastné imanie −296 528 €. 2023: aktíva 679 738 €, vlastné imanie −431 294 €. 2024: aktíva 44 388 €, vlastné imanie −492 084 €.10 mil.0−1 mil.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 5 486 631 €, vlastné imanie 1 787 718 €. 2021: aktíva 4 709 632 €, vlastné imanie −569 132 €. 2022: aktíva 861 997 €, vlastné imanie −296 528 €. 2023: aktíva 679 738 €, vlastné imanie −431 294 €. 2024: aktíva 44 388 €, vlastné imanie −492 084 €.10 mil.0−1 mil.20202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 1 689 386 €, zásoby 2 673 528 €, pohľadávky 927 203 €, finančné účty 180 149 €. 2021: dlhodobý majetok 569 911 €, zásoby 3 046 393 €, pohľadávky 961 037 €, finančné účty 126 444 €. 2022: dlhodobý majetok 120 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 729 325 €, finančné účty 12 453 €. 2023: dlhodobý majetok 120 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 549 691 €, finančné účty 10 044 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 051 €, finančné účty 7 032 €.10 mil.5 mil.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 1 689 386 €, zásoby 2 673 528 €, pohľadávky 927 203 €, finančné účty 180 149 €. 2021: dlhodobý majetok 569 911 €, zásoby 3 046 393 €, pohľadávky 961 037 €, finančné účty 126 444 €. 2022: dlhodobý majetok 120 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 729 325 €, finančné účty 12 453 €. 2023: dlhodobý majetok 120 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 549 691 €, finančné účty 10 044 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 051 €, finančné účty 7 032 €.10 mil.5 mil.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 1 689 386 €, zásoby 2 673 528 €, pohľadávky 927 203 €, finančné účty 180 149 €. 2021: dlhodobý majetok 569 911 €, zásoby 3 046 393 €, pohľadávky 961 037 €, finančné účty 126 444 €. 2022: dlhodobý majetok 120 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 729 325 €, finančné účty 12 453 €. 2023: dlhodobý majetok 120 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 549 691 €, finančné účty 10 044 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 051 €, finančné účty 7 032 €.10 mil.5 mil.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 1 787 718 €, dlhodobé záväzky 1 201 051 €, krátkodobé záväzky 2 492 865 €. 2021: vlastné imanie −569 132 €, dlhodobé záväzky 1 609 148 €, krátkodobé záväzky 3 669 616 €. 2022: vlastné imanie −296 528 €, dlhodobé záväzky 15 666 €, krátkodobé záväzky 1 142 859 €. 2023: vlastné imanie −431 294 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 111 032 €. 2024: vlastné imanie −492 084 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 536 472 €.10 mil.0−1 mil.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 1 787 718 €, dlhodobé záväzky 1 201 051 €, krátkodobé záväzky 2 492 865 €. 2021: vlastné imanie −569 132 €, dlhodobé záväzky 1 609 148 €, krátkodobé záväzky 3 669 616 €. 2022: vlastné imanie −296 528 €, dlhodobé záväzky 15 666 €, krátkodobé záväzky 1 142 859 €. 2023: vlastné imanie −431 294 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 111 032 €. 2024: vlastné imanie −492 084 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 536 472 €.10 mil.0−1 mil.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 1 787 718 €, dlhodobé záväzky 1 201 051 €, krátkodobé záväzky 2 492 865 €. 2021: vlastné imanie −569 132 €, dlhodobé záväzky 1 609 148 €, krátkodobé záväzky 3 669 616 €. 2022: vlastné imanie −296 528 €, dlhodobé záväzky 15 666 €, krátkodobé záväzky 1 142 859 €. 2023: vlastné imanie −431 294 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 111 032 €. 2024: vlastné imanie −492 084 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 536 472 €.10 mil.0−1 mil.20202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 59 708 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €.100 tis.50 tis.059,7 tis.00096020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 59 708 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €.100 tis.50 tis.059,7 tis.00096020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 59 708 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €.100 tis.50 tis.00960202020222024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby4,72 mil.1,53 mil.2,8 mil.112,3 tis.82,7 tis.
Výsledok hospodárenia−844 tis.−2,36 mil.272,6 tis.−134,8 tis.−461,8 tis.
Aktíva5,49 mil.4,71 mil.862 tis.679,7 tis.44,4 tis.
Vlastné imanie1,79 mil.−569,1 tis.−296,5 tis.−431,3 tis.−492,1 tis.
Daň z príjmu59,7 tis.000960
Zadlženosť67,3 %112,1 %134,4 %163,5 %1 208,6 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
82,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−461,8 tis.
Aktíva
44,4 tis.
Vlastné imanie
−492,1 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
1 208,6 %

2023

Tržby
112,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−134,8 tis.
Aktíva
679,7 tis.
Vlastné imanie
−431,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
163,5 %

2022

Tržby
2,8 mil.
Výsledok hospodárenia
272,6 tis.
Aktíva
862 tis.
Vlastné imanie
−296,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
134,4 %

2021

Tržby
1,53 mil.
Výsledok hospodárenia
−2,36 mil.
Aktíva
4,71 mil.
Vlastné imanie
−569,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
112,1 %

2020

Tržby
4,72 mil.
Výsledok hospodárenia
−844 tis.
Aktíva
5,49 mil.
Vlastné imanie
1,79 mil.
Daň z príjmu
59,7 tis.
Zadlženosť
67,3 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API