Súhrn
- Vznik
- 23. 12. 200220 rokov 1 mesiac v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
- Tržby
- 93 745 €2021
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- BERENA s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 35849827
- daňové identifikačné číslo
- —
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Poľná 27, 93701 Želiezovce, Slovenská republika
- Územie
- Želiezovceokres LeviceNitriansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 23. 12. 2002
- Zánik
- 01. 02. 2023
- V registri
- 20 rokov 1 mesiac
- Stav
- zaniknutý 01. 02. 2023
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 22582/N - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 359929
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 06. 02. 2023 (rok porušenia 2017).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 04. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2021 prehĺbila stratu na −634 € a znížila tržby o ▼58 % na 93,7 tisíc eur.
Tržby
93 745 €
▼ 58,2 %Výsledok hospodárenia
−634 €
▼ 230,2 %Aktíva
13 894 €
▼ 79,0 %Vlastné imanie
6 801 €
▼ 8,5 %Zadlženosť
51,1 %
Hrubá marža
−0,6 %
Čistá marža
−0,7 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 375,5 tis. | 359,6 tis. | 215,7 tis. | 224,2 tis. | 93,7 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 10,8 tis. | −788 | −602 | −192 | −634 |
| Aktíva | 96,4 tis. | 57,7 tis. | 45,8 tis. | 66,3 tis. | 13,9 tis. |
| Vlastné imanie | 9 tis. | 8,2 tis. | 7,6 tis. | 7,4 tis. | 6,8 tis. |
| Daň z príjmu | 1,4 tis. | 0 | 24 | 0 | 93 |
| Zadlženosť | 90,6 % | 85,7 % | 83,3 % | 88,8 % | 51,1 % |
aj 2014–2016 — v pláne Štandard
2021
- Tržby
- 93,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −634
- Aktíva
- 13,9 tis.
- Vlastné imanie
- 6,8 tis.
- Daň z príjmu
- 93
- Zadlženosť
- 51,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 224,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −192
- Aktíva
- 66,3 tis.
- Vlastné imanie
- 7,4 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 88,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 215,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −602
- Aktíva
- 45,8 tis.
- Vlastné imanie
- 7,6 tis.
- Daň z príjmu
- 24
- Zadlženosť
- 83,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 359,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −788
- Aktíva
- 57,7 tis.
- Vlastné imanie
- 8,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 85,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 375,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 10,8 tis.
- Aktíva
- 96,4 tis.
- Vlastné imanie
- 9 tis.
- Daň z príjmu
- 1,4 tis.
- Zadlženosť
- 90,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2016 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.