Súhrn
- Vznik
- 04. 12. 200223 rokov 10 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 1 422 €2019
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- LES PALISADES s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 35848502
- daňové identifikačné číslo
- 2021697986
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Stará Vajnorská 4, 831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Nové Mestookres Bratislava IIIBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 04. 12. 2002
- V registri
- 23 rokov 10 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 27841/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 608685
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod /, | 04. 12. 2002 | — |
| nákup, predaj a prenájom motorových vozidiel, | 04. 12. 2002 | — |
| reklamná a propagačná činnosť, | 04. 12. 2002 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby a služieb, | 04. 12. 2002 | — |
| činnosť organizačných a ekonomických poradcov, | 04. 12. 2002 | — |
| automatizované spracovanie dát, | 04. 12. 2002 | — |
| organizovanie a usporadúvanie kultúrnych a spoločenských podujatí, | 04. 12. 2002 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/, | 04. 12. 2002 | — |
| prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľnej živnosti, | 30. 11. 2007 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2021697986 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 02. 06. 2021 (rok porušenia 2020).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2019 znížila stratu na −18 765 € a znížila tržby o ▼99 % na 1,4 tisíc eur.
Tržby
1 422 €
▼ 99,3 %Výsledok hospodárenia
−18 765 €
▲ 82,1 %Aktíva
27 670 €
▼ 66,3 %Vlastné imanie
−257 473 €
▼ 7,9 %Zadlženosť
1 030,5 %
Hrubá marža
−1 319,6 %
Čistá marža
−1 319,6 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 133 tis. | 132,2 tis. | 125 tis. | 213,1 tis. | 1,4 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −2,5 tis. | 12,9 tis. | −58,1 tis. | −105,1 tis. | −18,8 tis. |
| Aktíva | 30,5 tis. | 22,3 tis. | 64 tis. | 82,1 tis. | 27,7 tis. |
| Vlastné imanie | −329,1 tis. | −75,5 tis. | −133,6 tis. | −238,7 tis. | −257,5 tis. |
| Daň z príjmu | 960 | 0 | 960 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 1 180,0 % | 438,2 % | 308,6 % | 390,9 % | 1 030,5 % |
aj 2014 — v pláne Štandard
2019
- Tržby
- 1,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −18,8 tis.
- Aktíva
- 27,7 tis.
- Vlastné imanie
- −257,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 1 030,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 213,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −105,1 tis.
- Aktíva
- 82,1 tis.
- Vlastné imanie
- −238,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 390,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 125 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −58,1 tis.
- Aktíva
- 64 tis.
- Vlastné imanie
- −133,6 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 308,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 132,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 12,9 tis.
- Aktíva
- 22,3 tis.
- Vlastné imanie
- −75,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 438,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 133 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −2,5 tis.
- Aktíva
- 30,5 tis.
- Vlastné imanie
- −329,1 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 1 180,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.