Súhrn
- Vznik
- 06. 11. 200224 rokov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 87 875 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- RUBRICA, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 35846402
- daňové identifikačné číslo
- 2020263245
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2020263245
- Sídlo
- Prievozská 14, 82109 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Ružinovokres Bratislava IIBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 06. 11. 2002
- V registri
- 24 rokov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 27630/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 787845
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľnej živnosti, | 06. 11. 2002 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti / veľkoobchod/ v rozsahu voľnej živnosti, | 06. 11. 2002 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby v rozsahu voľnej živnosti, | 06. 11. 2002 | — |
| reklamná, propagačná a inzertná činnosť v rozsahu voľnej živnosti, | 06. 11. 2002 | — |
| grafické s technické spracovanie podkladov pre tlač na počítači, | 06. 11. 2002 | — |
| výroba a spracovanie grafických návrhov a inzerátov podľa predlôh alebo zákaziek v rozsahu voľnej živnosti, | 06. 11. 2002 | — |
| organizačné zabezpečenie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí, | 06. 11. 2002 | — |
| organizačné zabezpečenie výstav, | 06. 11. 2002 | — |
| nakladanie s výsledkami tvorivej činnosti sú súhlasom autora, | 06. 11. 2002 | — |
| predaj a požičiavanie nahraných audio a audiovizuálnych záznamov na všetkých druhoch nosičov sú súhlasom autora, | 06. 11. 2002 | — |
| rozmnožovanie nahraných nosičov so súhlasom autora, | 06. 11. 2002 | — |
| vydavateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti, | 06. 11. 2002 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky, | 06. 11. 2002 | — |
| poradenská a konzultačná činnosť v rozsahu predmetu podnikania v rozsahu voľnej živnosti, | 06. 11. 2002 | — |
| činnosť organizačných a ekonomických poradcov, | 06. 11. 2002 | — |
| faktoring a forfaiting mimo súdneho vymáhania pohľadávok, | 06. 11. 2002 | — |
| finančný leasing v rozsahu voľnej živnosti, | 06. 11. 2002 | — |
| vedenie účtovníctva, | 06. 11. 2002 | — |
| Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť) | 25. 04. 2023 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 04. 11. 2025
- Oprávnená osoba
- REKEN & PARTNERS Law Firm s.r.o. · od 04. 11. 2025
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2020263245 | 11. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 15. 12. 2002 |
| daňové identifikačné číslo | 2020263245 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 30. 08. 2025 (rok porušenia 2023).
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Union zdravotná poisťovňa Pohľadávky štátu Finančná správa SR Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Union zdravotná poisťovňa | od 25. 09. 2026 otvorený | 03. 11. 2026 |
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 05. 11. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | 11. 09. 2026 – 26. 10. 2026 ukončené | 22. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 05. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 21 890 € a zvýšila tržby o ▲129 % na 87,9 tisíc eur.
Tržby
87 875 €
▲ 129,4 %Výsledok hospodárenia
21 890 €
▲ 154,0 %Aktíva
104 785 €
▲ 22,4 %Vlastné imanie
64 291 €
▲ 51,6 %Zadlženosť
38,6 %
Hrubá marža
26,5 %
Čistá marža
24,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 91,3 tis. | 120,3 tis. | 90,3 tis. | 38,3 tis. | 87,9 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 2,9 tis. | 30,1 tis. | 5,8 tis. | −40,5 tis. | 21,9 tis. |
| Aktíva | 104,1 tis. | 149,6 tis. | 89,9 tis. | 85,6 tis. | 104,8 tis. |
| Vlastné imanie | 47 tis. | 77,1 tis. | 82,9 tis. | 42,4 tis. | 64,3 tis. |
| Daň z príjmu | 687 | 10,1 tis. | 475 | 340 | 1,4 tis. |
| Zadlženosť | 54,8 % | 48,5 % | 7,7 % | 50,5 % | 38,6 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 87,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 21,9 tis.
- Aktíva
- 104,8 tis.
- Vlastné imanie
- 64,3 tis.
- Daň z príjmu
- 1,4 tis.
- Zadlženosť
- 38,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 38,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −40,5 tis.
- Aktíva
- 85,6 tis.
- Vlastné imanie
- 42,4 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 50,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 90,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 5,8 tis.
- Aktíva
- 89,9 tis.
- Vlastné imanie
- 82,9 tis.
- Daň z príjmu
- 475
- Zadlženosť
- 7,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 120,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 30,1 tis.
- Aktíva
- 149,6 tis.
- Vlastné imanie
- 77,1 tis.
- Daň z príjmu
- 10,1 tis.
- Zadlženosť
- 48,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 91,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,9 tis.
- Aktíva
- 104,1 tis.
- Vlastné imanie
- 47 tis.
- Daň z príjmu
- 687
- Zadlženosť
- 54,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 06. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Union zdravotná poisťovňa | Dlhy | § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúcia | union.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 05. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.