prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

Lentimex International s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 35845228aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
15. 10. 200224 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Lentimex International s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
35845228
daňové identifikačné číslo
2021692398
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Krajná 86, 82104 Bratislava, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
15. 10. 2002
V registri
24 rokov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 120624/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
953444
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľnej živnosti,15. 10. 2002—
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľnej živnosti,15. 10. 2002—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby v rozsahu voľnej živnosti,15. 10. 2002—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2021692398: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021692398Obdobia daňových registráciíDIČ 2021692398: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021692398Obdobia daňových registráciíDIČ 2021692398: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021692398
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202169239810. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 28. 11. 2024 (rok porušenia 2024).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 strata bez zmeny na −167 € a bez tržieb.

Tržby

0 €

Výsledok hospodárenia

−167 €

bez zmeny

Aktíva

60 923 €

▼ 0,3 %

Vlastné imanie

−582 630 €

bez zmeny

Zadlženosť

1 056,3 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 0 €. 2019: tržby 0 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €.1100000020182019202020212022Tržby2018: tržby 0 €. 2019: tržby 0 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €.1100000020182019202020212022Tržby2018: tržby 0 €. 2019: tržby 0 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €.1100000020182019202020212022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −10 461 €. 2019: výsledok hospodárenia −981 €. 2020: výsledok hospodárenia −2 547 €. 2021: výsledok hospodárenia −167 €. 2022: výsledok hospodárenia −167 €.0−20 tis.−10,5 tis.−981−2,5 tis.−167−16720182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −10 461 €. 2019: výsledok hospodárenia −981 €. 2020: výsledok hospodárenia −2 547 €. 2021: výsledok hospodárenia −167 €. 2022: výsledok hospodárenia −167 €.0−20 tis.−10,5 tis.−981−2,5 tis.−167−16720182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −10 461 €. 2019: výsledok hospodárenia −981 €. 2020: výsledok hospodárenia −2 547 €. 2021: výsledok hospodárenia −167 €. 2022: výsledok hospodárenia −167 €.0−20 tis.−167201820202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 64 334 €, vlastné imanie −578 769 €. 2019: aktíva 63 820 €, vlastné imanie −579 750 €. 2020: aktíva 61 277 €, vlastné imanie −582 297 €. 2021: aktíva 61 089 €, vlastné imanie −582 464 €. 2022: aktíva 60 923 €, vlastné imanie −582 630 €.100 tis.0−1 mil.20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 64 334 €, vlastné imanie −578 769 €. 2019: aktíva 63 820 €, vlastné imanie −579 750 €. 2020: aktíva 61 277 €, vlastné imanie −582 297 €. 2021: aktíva 61 089 €, vlastné imanie −582 464 €. 2022: aktíva 60 923 €, vlastné imanie −582 630 €.100 tis.0−1 mil.20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 64 334 €, vlastné imanie −578 769 €. 2019: aktíva 63 820 €, vlastné imanie −579 750 €. 2020: aktíva 61 277 €, vlastné imanie −582 297 €. 2021: aktíva 61 089 €, vlastné imanie −582 464 €. 2022: aktíva 60 923 €, vlastné imanie −582 630 €.100 tis.0−1 mil.20182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 751 €, zásoby 22 853 €, pohľadávky 40 347 €, finančné účty 383 €. 2019: dlhodobý majetok 584 €, zásoby 22 853 €, pohľadávky 40 294 €, finančné účty 89 €. 2020: dlhodobý majetok 417 €, zásoby 22 853 €, pohľadávky 37 986 €, finančné účty 21 €. 2021: dlhodobý majetok 250 €, zásoby 22 853 €, pohľadávky 37 986 €, finančné účty 0 €. 2022: dlhodobý majetok 84 €, zásoby 22 853 €, pohľadávky 37 986 €, finančné účty 0 €.100 tis.50 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 751 €, zásoby 22 853 €, pohľadávky 40 347 €, finančné účty 383 €. 2019: dlhodobý majetok 584 €, zásoby 22 853 €, pohľadávky 40 294 €, finančné účty 89 €. 2020: dlhodobý majetok 417 €, zásoby 22 853 €, pohľadávky 37 986 €, finančné účty 21 €. 2021: dlhodobý majetok 250 €, zásoby 22 853 €, pohľadávky 37 986 €, finančné účty 0 €. 2022: dlhodobý majetok 84 €, zásoby 22 853 €, pohľadávky 37 986 €, finančné účty 0 €.100 tis.50 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 751 €, zásoby 22 853 €, pohľadávky 40 347 €, finančné účty 383 €. 2019: dlhodobý majetok 584 €, zásoby 22 853 €, pohľadávky 40 294 €, finančné účty 89 €. 2020: dlhodobý majetok 417 €, zásoby 22 853 €, pohľadávky 37 986 €, finančné účty 21 €. 2021: dlhodobý majetok 250 €, zásoby 22 853 €, pohľadávky 37 986 €, finančné účty 0 €. 2022: dlhodobý majetok 84 €, zásoby 22 853 €, pohľadávky 37 986 €, finančné účty 0 €.100 tis.50 tis.020182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie −578 769 €, dlhodobé záväzky 4 425 €, krátkodobé záväzky 638 678 €. 2019: vlastné imanie −579 750 €, dlhodobé záväzky 4 425 €, krátkodobé záväzky 639 145 €. 2020: vlastné imanie −582 297 €, dlhodobé záväzky 4 425 €, krátkodobé záväzky 639 149 €. 2021: vlastné imanie −582 464 €, dlhodobé záväzky 4 425 €, krátkodobé záväzky 639 128 €. 2022: vlastné imanie −582 630 €, dlhodobé záväzky 4 425 €, krátkodobé záväzky 639 128 €.1 mil.0−1 mil.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie −578 769 €, dlhodobé záväzky 4 425 €, krátkodobé záväzky 638 678 €. 2019: vlastné imanie −579 750 €, dlhodobé záväzky 4 425 €, krátkodobé záväzky 639 145 €. 2020: vlastné imanie −582 297 €, dlhodobé záväzky 4 425 €, krátkodobé záväzky 639 149 €. 2021: vlastné imanie −582 464 €, dlhodobé záväzky 4 425 €, krátkodobé záväzky 639 128 €. 2022: vlastné imanie −582 630 €, dlhodobé záväzky 4 425 €, krátkodobé záväzky 639 128 €.1 mil.0−1 mil.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie −578 769 €, dlhodobé záväzky 4 425 €, krátkodobé záväzky 638 678 €. 2019: vlastné imanie −579 750 €, dlhodobé záväzky 4 425 €, krátkodobé záväzky 639 145 €. 2020: vlastné imanie −582 297 €, dlhodobé záväzky 4 425 €, krátkodobé záväzky 639 149 €. 2021: vlastné imanie −582 464 €, dlhodobé záväzky 4 425 €, krátkodobé záväzky 639 128 €. 2022: vlastné imanie −582 630 €, dlhodobé záväzky 4 425 €, krátkodobé záväzky 639 128 €.1 mil.0−1 mil.20182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.1100000020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.1100000020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.1100000020182019202020212022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby00000
Výsledok hospodárenia−10,5 tis.−981−2,5 tis.−167−167
Aktíva64,3 tis.63,8 tis.61,3 tis.61,1 tis.60,9 tis.
Vlastné imanie−578,8 tis.−579,8 tis.−582,3 tis.−582,5 tis.−582,6 tis.
Daň z príjmu00000
Zadlženosť999,6 %1 008,4 %1 050,3 %1 053,5 %1 056,3 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−167
Aktíva
60,9 tis.
Vlastné imanie
−582,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
1 056,3 %

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−167
Aktíva
61,1 tis.
Vlastné imanie
−582,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
1 053,5 %

2020

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−2,5 tis.
Aktíva
61,3 tis.
Vlastné imanie
−582,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
1 050,3 %

2019

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−981
Aktíva
63,8 tis.
Vlastné imanie
−579,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
1 008,4 %

2018

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−10,5 tis.
Aktíva
64,3 tis.
Vlastné imanie
−578,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
999,6 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API