Súhrn
- Vznik
- 17. 06. 200224 rokov 4 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 113 091 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- TMT MARKET s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 35838361
- daňové identifikačné číslo
- 2020247922
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2020247922
- Sídlo
- Hrachová ul. 4, 82105 Bratislava, Slovenská republika
- Územie
- okres Bratislava IIBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 17. 06. 2002
- V registri
- 24 rokov 4 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 26779/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 223618
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti, | 17. 06. 2002 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti, | 17. 06. 2002 | — |
| sprostredkovanie činnosti v oblasti obchodu, služieb, výroby a dopravy v rozsahu voľnej živnosti, | 17. 06. 2002 | — |
| nepravidelná neverejná osobná cestná doprava, | 17. 06. 2002 | — |
| poradenská činnosť v predmete podnikania, | 17. 06. 2002 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky, | 17. 06. 2002 | — |
| čistiace a upratovacie práce okrem dezinfekcie, deratizácie a dezinsekcie, | 17. 06. 2002 | — |
| prenájom strojov a prístrojov bez obsluhujúceho personálu, | 17. 06. 2002 | — |
| tlmočnícka a prekladateľská činnosť z jazyka francúzskeho, nemeckého a anglického, | 17. 06. 2002 | — |
| vydávanie nahraných nosičov zvuku so súhlasom autora, | 17. 06. 2002 | — |
| reklamné činnosti v rozsahu voľnej živnosti, | 17. 06. 2002 | — |
| oprava a úprava mechanických vozíkov a kočíkov pre telesne postihnutých, | 31. 10. 2012 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby, | 31. 10. 2012 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien, | 31. 10. 2012 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov, | 31. 10. 2012 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom, | 31. 10. 2012 | — |
| prenájom hnuteľných vecí, | 31. 10. 2012 | — |
| ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností, | 31. 10. 2012 | — |
| vydavateľská činnosť, | 31. 10. 2012 | — |
| prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení, | 31. 10. 2012 | — |
| organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí, | 31. 10. 2012 | — |
| služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov, | 31. 10. 2012 | — |
| oprava a úprava autosedačiek a stoličiek pre postihnuté deti v rozsahu voľnej živnosti, | 01. 08. 2013 | — |
| poradenská činnosť v oblasti zdravého životného štýlu a zdravej výživy, | 01. 08. 2013 | — |
| prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regenráciu a rekondíciu, | 01. 08. 2013 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2020247922 | 11. 09. 2026 | — | 08. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 04. 2003 |
| daňové identifikačné číslo | 2020247922 | 10. 09. 2026 | — | 07. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR Union zdravotná poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Union zdravotná poisťovňa | 25. 09. 2026 – 27. 10. 2026 ukončené | 26. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 26. 10. 2026.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prepadlo do straty −4 391 € a znížila tržby o ▼1 % na 113,1 tisíc eur.
Tržby
113 091 €
▼ 0,5 %Výsledok hospodárenia
−4 391 €
▼ 189,7 %Aktíva
35 202 €
▲ 2,8 %Vlastné imanie
−3 584 €
▼ 544,1 %Zadlženosť
110,2 %
Hrubá marža
−3,0 %
Čistá marža
−3,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 80,2 tis. | 101 tis. | 71,5 tis. | 113,7 tis. | 113,1 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −6,2 tis. | −9,4 tis. | −1,4 tis. | 4,9 tis. | −4,4 tis. |
| Aktíva | 67,7 tis. | 53,7 tis. | 44,2 tis. | 34,2 tis. | 35,2 tis. |
| Vlastné imanie | 6,7 tis. | −2,7 tis. | −4,1 tis. | 807 | −3,6 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 960 | 960 |
| Zadlženosť | 90,1 % | 105,0 % | 109,3 % | 97,6 % | 110,2 % |
aj 2015–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 113,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −4,4 tis.
- Aktíva
- 35,2 tis.
- Vlastné imanie
- −3,6 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 110,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 113,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,9 tis.
- Aktíva
- 34,2 tis.
- Vlastné imanie
- 807
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 97,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 71,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −1,4 tis.
- Aktíva
- 44,2 tis.
- Vlastné imanie
- −4,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 109,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 101 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −9,4 tis.
- Aktíva
- 53,7 tis.
- Vlastné imanie
- −2,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 105,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 80,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −6,2 tis.
- Aktíva
- 67,7 tis.
- Vlastné imanie
- 6,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 90,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2015–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 08. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Union zdravotná poisťovňa | Dlhy | § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúcia | union.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 26. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.