prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

LARKO s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 35835851aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
30. 04. 200224 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
72 992 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
LARKO s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
35835851
daňové identifikačné číslo
2020287148
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2020287148
Sídlo
Studenohorská 2073/20, 84103 Bratislava - mestská časť Lamač, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
30. 04. 2002
V registri
24 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 26503/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
289082
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod),30. 04. 2002—
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),30. 04. 2002—
sprostredkovateľská činnosť,30. 04. 2002—
montáž a oprava telekomunikačných zariadení,30. 04. 2002—
inžinierska činnosť, okrem vybraných činností vo výstavbe,30. 04. 2002—
elektroinštalatérstvo,30. 04. 2002—
projektovanie, inštalovanie, oprava a vykonávanie revízií elektrickej požiarnej signalizácie,30. 04. 2002—
poskytovanie technických služieb na ochranu majetku a osôb - vývoj, výroba, predaj, montáž, údržba, oprava, revízie zabezpečovacích alebo poplachových systémov služiacich na ochranu majetku alebo osoby pred neoprávnenými zásahmi, vrátane systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a prejavu osoby v objekte a v jeho okolí,14. 11. 2003—
poradenská činnosť v oblasti poskytovania technických služieb na ochranu osôb a majetku,14. 11. 2003—
počítačové služby,04. 04. 2009—
služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov,04. 04. 2009—
reklamné a marketingové služby,04. 04. 2009—
organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,04. 04. 2009—
prenájom hnuteľných vecí,04. 04. 2009—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu,04. 04. 2009—
administratívne služby,04. 04. 2009—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,04. 04. 2009—
vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,04. 04. 2009—
prevádzkovanie garáží alebo odstavných plôch pre motorové vozidlá, ak garáže, prípadne odstavné plochy slúžia na umiestnenie najmenej piatich vozidiel patriacich iným osobám než majiteľovi alebo nájomcovi nehnuteľnosti,04. 04. 2009—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020287148: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020287148: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020287148IČ DPH SK2020287148Obdobia daňových registráciíDIČ 2020287148: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020287148: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020287148IČ DPH SK2020287148Obdobia daňových registráciíDIČ 2020287148: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020287148: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020287148IČ DPH SK2020287148
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202028714811. 09. 2026—07. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 07. 2002
daňové identifikačné číslo202028714810. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 02. 10. 2019 (rok porušenia 2015).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 4 570 € a zvýšila tržby o ▲54 % na 73 tisíc eur.

Tržby

72 992 €

▲ 54,4 %

Výsledok hospodárenia

4 570 €

▲ 129,8 %

Aktíva

45 455 €

▼ 2,6 %

Vlastné imanie

14 119 €

▲ 47,9 %

Zadlženosť

68,9 %

Hrubá marža

7,6 %

Čistá marža

6,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 48 331 €. 2022: tržby 78 921 €. 2023: tržby 79 944 €. 2024: tržby 47 264 €. 2025: tržby 72 992 €.100 tis.50 tis.048,3 tis.78,9 tis.79,9 tis.47,3 tis.73 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 48 331 €. 2022: tržby 78 921 €. 2023: tržby 79 944 €. 2024: tržby 47 264 €. 2025: tržby 72 992 €.100 tis.50 tis.048,3 tis.78,9 tis.79,9 tis.47,3 tis.73 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 48 331 €. 2022: tržby 78 921 €. 2023: tržby 79 944 €. 2024: tržby 47 264 €. 2025: tržby 72 992 €.100 tis.50 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −10 152 €. 2022: výsledok hospodárenia −16 254 €. 2023: výsledok hospodárenia 11 567 €. 2024: výsledok hospodárenia −15 347 €. 2025: výsledok hospodárenia 4 570 €.20 tis.0−20 tis.−10,2 tis.−16,3 tis.+11,6 tis.−15,3 tis.+4,6 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −10 152 €. 2022: výsledok hospodárenia −16 254 €. 2023: výsledok hospodárenia 11 567 €. 2024: výsledok hospodárenia −15 347 €. 2025: výsledok hospodárenia 4 570 €.20 tis.0−20 tis.−10,2 tis.−16,3 tis.+11,6 tis.−15,3 tis.+4,6 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −10 152 €. 2022: výsledok hospodárenia −16 254 €. 2023: výsledok hospodárenia 11 567 €. 2024: výsledok hospodárenia −15 347 €. 2025: výsledok hospodárenia 4 570 €.20 tis.0−20 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 77 985 €, vlastné imanie 29 583 €. 2022: aktíva 70 887 €, vlastné imanie 13 329 €. 2023: aktíva 58 054 €, vlastné imanie 24 896 €. 2024: aktíva 46 667 €, vlastné imanie 9 549 €. 2025: aktíva 45 455 €, vlastné imanie 14 119 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 77 985 €, vlastné imanie 29 583 €. 2022: aktíva 70 887 €, vlastné imanie 13 329 €. 2023: aktíva 58 054 €, vlastné imanie 24 896 €. 2024: aktíva 46 667 €, vlastné imanie 9 549 €. 2025: aktíva 45 455 €, vlastné imanie 14 119 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 77 985 €, vlastné imanie 29 583 €. 2022: aktíva 70 887 €, vlastné imanie 13 329 €. 2023: aktíva 58 054 €, vlastné imanie 24 896 €. 2024: aktíva 46 667 €, vlastné imanie 9 549 €. 2025: aktíva 45 455 €, vlastné imanie 14 119 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 22 026 €, zásoby 0 €, pohľadávky 54 997 €, finančné účty 962 €. 2022: dlhodobý majetok 15 352 €, zásoby 0 €, pohľadávky 52 909 €, finančné účty 2 626 €. 2023: dlhodobý majetok 7 212 €, zásoby 0 €, pohľadávky 41 238 €, finančné účty 9 604 €. 2024: dlhodobý majetok 19 029 €, zásoby 0 €, pohľadávky 24 597 €, finančné účty 3 041 €. 2025: dlhodobý majetok 14 206 €, zásoby 0 €, pohľadávky 24 212 €, finančné účty 7 037 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 22 026 €, zásoby 0 €, pohľadávky 54 997 €, finančné účty 962 €. 2022: dlhodobý majetok 15 352 €, zásoby 0 €, pohľadávky 52 909 €, finančné účty 2 626 €. 2023: dlhodobý majetok 7 212 €, zásoby 0 €, pohľadávky 41 238 €, finančné účty 9 604 €. 2024: dlhodobý majetok 19 029 €, zásoby 0 €, pohľadávky 24 597 €, finančné účty 3 041 €. 2025: dlhodobý majetok 14 206 €, zásoby 0 €, pohľadávky 24 212 €, finančné účty 7 037 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 22 026 €, zásoby 0 €, pohľadávky 54 997 €, finančné účty 962 €. 2022: dlhodobý majetok 15 352 €, zásoby 0 €, pohľadávky 52 909 €, finančné účty 2 626 €. 2023: dlhodobý majetok 7 212 €, zásoby 0 €, pohľadávky 41 238 €, finančné účty 9 604 €. 2024: dlhodobý majetok 19 029 €, zásoby 0 €, pohľadávky 24 597 €, finančné účty 3 041 €. 2025: dlhodobý majetok 14 206 €, zásoby 0 €, pohľadávky 24 212 €, finančné účty 7 037 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 29 583 €, dlhodobé záväzky 18 918 €, krátkodobé záväzky 29 484 €. 2022: vlastné imanie 13 329 €, dlhodobé záväzky 14 512 €, krátkodobé záväzky 43 046 €. 2023: vlastné imanie 24 896 €, dlhodobé záväzky 9 885 €, krátkodobé záväzky 23 273 €. 2024: vlastné imanie 9 549 €, dlhodobé záväzky 12 642 €, krátkodobé záväzky 24 476 €. 2025: vlastné imanie 14 119 €, dlhodobé záväzky 1 394 €, krátkodobé záväzky 29 942 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 29 583 €, dlhodobé záväzky 18 918 €, krátkodobé záväzky 29 484 €. 2022: vlastné imanie 13 329 €, dlhodobé záväzky 14 512 €, krátkodobé záväzky 43 046 €. 2023: vlastné imanie 24 896 €, dlhodobé záväzky 9 885 €, krátkodobé záväzky 23 273 €. 2024: vlastné imanie 9 549 €, dlhodobé záväzky 12 642 €, krátkodobé záväzky 24 476 €. 2025: vlastné imanie 14 119 €, dlhodobé záväzky 1 394 €, krátkodobé záväzky 29 942 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 29 583 €, dlhodobé záväzky 18 918 €, krátkodobé záväzky 29 484 €. 2022: vlastné imanie 13 329 €, dlhodobé záväzky 14 512 €, krátkodobé záväzky 43 046 €. 2023: vlastné imanie 24 896 €, dlhodobé záväzky 9 885 €, krátkodobé záväzky 23 273 €. 2024: vlastné imanie 9 549 €, dlhodobé záväzky 12 642 €, krátkodobé záväzky 24 476 €. 2025: vlastné imanie 14 119 €, dlhodobé záväzky 1 394 €, krátkodobé záväzky 29 942 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.500000034096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.500000034096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.500000034096020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby48,3 tis.78,9 tis.79,9 tis.47,3 tis.73 tis.
Výsledok hospodárenia−10,2 tis.−16,3 tis.11,6 tis.−15,3 tis.4,6 tis.
Aktíva78 tis.70,9 tis.58,1 tis.46,7 tis.45,5 tis.
Vlastné imanie29,6 tis.13,3 tis.24,9 tis.9,5 tis.14,1 tis.
Daň z príjmu000340960
Zadlženosť62,1 %81,2 %57,1 %79,5 %68,9 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
73 tis.
Výsledok hospodárenia
4,6 tis.
Aktíva
45,5 tis.
Vlastné imanie
14,1 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
68,9 %

2024

Tržby
47,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−15,3 tis.
Aktíva
46,7 tis.
Vlastné imanie
9,5 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
79,5 %

2023

Tržby
79,9 tis.
Výsledok hospodárenia
11,6 tis.
Aktíva
58,1 tis.
Vlastné imanie
24,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
57,1 %

2022

Tržby
78,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−16,3 tis.
Aktíva
70,9 tis.
Vlastné imanie
13,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
81,2 %

2021

Tržby
48,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−10,2 tis.
Aktíva
78 tis.
Vlastné imanie
29,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
62,1 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API