Súhrn
- Vznik
- 10. 04. 200224 rokov 6 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 176 390 €2017
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Macropulos s.r.o. v likvidácii
- identifikačné číslo organizácie
- 35834749
- daňové identifikačné číslo
- 2021643613
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Sedmokrásková 6, 82101 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Ružinovokres Bratislava IIBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 10. 04. 2002
- V registri
- 24 rokov 6 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 26393/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 610930
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti, | 10. 04. 2002 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti, | 10. 04. 2002 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti, | 10. 04. 2002 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2021643613 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2017 prepadlo do straty −25 261 € a zvýšila tržby o ▲8 % na 176,4 tisíc eur.
Tržby
176 390 €
▲ 7,8 %Výsledok hospodárenia
−25 261 €
▼ 1 058,7 %Aktíva
225 621 €
▲ 0,2 %Vlastné imanie
147 820 €
▼ 14,6 %Zadlženosť
34,5 %
Hrubá marža
−13,8 %
Čistá marža
−14,3 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | 89,4 tis. | 126,8 tis. | 163,6 tis. | 176,4 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 1,4 tis. | 32,1 tis. | 2,6 tis. | −25,3 tis. |
| Aktíva | 173,2 tis. | 194,8 tis. | 225,3 tis. | 225,6 tis. |
| Vlastné imanie | 138,4 tis. | 170,4 tis. | 173,1 tis. | 147,8 tis. |
| Daň z príjmu | 960 | 960 | 960 | 960 |
| Zadlženosť | 20,1 % | 12,5 % | 23,2 % | 34,5 % |
2017
- Tržby
- 176,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −25,3 tis.
- Aktíva
- 225,6 tis.
- Vlastné imanie
- 147,8 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 34,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 163,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,6 tis.
- Aktíva
- 225,3 tis.
- Vlastné imanie
- 173,1 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 23,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 126,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 32,1 tis.
- Aktíva
- 194,8 tis.
- Vlastné imanie
- 170,4 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 12,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 89,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,4 tis.
- Aktíva
- 173,2 tis.
- Vlastné imanie
- 138,4 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 20,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 06. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.