Súhrn
- Vznik
- 08. 04. 200224 rokov 6 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 18 332 €2024
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- PROKAST-EU s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 35834340
- daňové identifikačné číslo
- 2021642986
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Svätoplukova 947/25, 90026 Slovenský Grob, Slovenská republika
- Územie
- Slovenský Grobokres PezinokBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 08. 04. 2002
- V registri
- 24 rokov 6 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 26352/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 783717
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| pravádzkovanie reštauračných zariadení, bez ubytovacích zariadení, | 08. 04. 2002 | — |
| prevádzkovanie internetových reštauračných zariadení, | 08. 04. 2002 | — |
| nákup, predaj a sprostredkovanie predaja priemyselných, spotrebných, potravinárskych výrobkov a tovarov každého druhu v rozsahu voľnej živnosti,u | 08. 04. 2002 | — |
| sprostredkovateľská činnosť /s výnimkou činností vylúčených z pôsobností živnostenského zákona/, | 08. 04. 2002 | — |
| výskum trhu a verejnej mienky, | 08. 04. 2002 | — |
| prenájom motorových vozidiel a motorových člnov, | 08. 04. 2002 | — |
| prenájom strojov a prístrojov bez obsluhujúceho personálu, | 08. 04. 2002 | — |
| prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov, vrátane poskytovania základných služieb a doplnkových činností / prenájom strojov, prístrojov a zariadení /, | 08. 04. 2002 | — |
| prevádzkovanie garáži a odstavných plôch, | 08. 04. 2002 | — |
| reklamná, inzertná a propagačná činnosť, | 08. 04. 2002 | — |
| leasing všetkých druhov tovarov, na ktoré sa nevyžaduje osobitné povolenie, | 08. 04. 2002 | — |
| finančný leasing, | 08. 04. 2002 | — |
| organizovanie výstav a spoločenských podujatí, | 08. 04. 2002 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) v rozsahu voľnej živnosti, | 08. 04. 2002 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti, | 08. 04. 2002 | — |
| Mimoškolská vzdelávacia činnosť | 07. 06. 2025 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2021642986 | 11. 09. 2026 | 01. 11. 2026 | 31. 10. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 03. 2009 |
| daňové identifikačné číslo | 2021642986 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 11. 2026 (rok porušenia 2026).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 06. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2024 prehĺbila stratu na −56 505 € a znížila tržby o ▼48 % na 18,3 tisíc eur.
Tržby
18 332 €
▼ 47,8 %Výsledok hospodárenia
−56 505 €
▼ 19,7 %Aktíva
704 €
▼ 95,8 %Vlastné imanie
−44 893 €
▼ 486,6 %Zadlženosť
6 476,8 %
Hrubá marža
−306,4 %
Čistá marža
−308,2 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 46,1 tis. | 18,2 tis. | 33 tis. | 35,1 tis. | 18,3 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −59,1 tis. | −35,6 tis. | −45 tis. | −47,2 tis. | −56,5 tis. |
| Aktíva | 6,6 tis. | 8,9 tis. | 7,2 tis. | 16,7 tis. | 704 |
| Vlastné imanie | 344 | 4,9 tis. | 1,4 tis. | 11,6 tis. | −44,9 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 0 | 340 |
| Zadlženosť | 94,8 % | 44,7 % | 80,9 % | 30,3 % | 6 476,8 % |
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
2024
- Tržby
- 18,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −56,5 tis.
- Aktíva
- 704
- Vlastné imanie
- −44,9 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 6 476,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 35,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −47,2 tis.
- Aktíva
- 16,7 tis.
- Vlastné imanie
- 11,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 30,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 33 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −45 tis.
- Aktíva
- 7,2 tis.
- Vlastné imanie
- 1,4 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 80,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 18,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −35,6 tis.
- Aktíva
- 8,9 tis.
- Vlastné imanie
- 4,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 44,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 46,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −59,1 tis.
- Aktíva
- 6,6 tis.
- Vlastné imanie
- 344
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 94,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 07. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.