prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

CONSULT MEDIA s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 35831162aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
15. 02. 200224 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
4 031 847 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
CONSULT MEDIA s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
35831162
daňové identifikačné číslo
2020215813
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Cintorínska 2365/7, 97405 Banská Bystrica, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
15. 02. 2002
V registri
24 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 52517/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
581069
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti,15. 02. 2002—
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti,15. 02. 2002—
reklamná a propagačná činnosť v rozsahu voľnej živnosti,15. 02. 2002—
marketing v oblasti reklamy a public relations,15. 02. 2002—
prenájom reklamných plôch,15. 02. 2002—
počítačová grafika,15. 02. 2002—
sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,15. 02. 2002—
poradenská činnosť v oblasti obchodu, služieb, reklamy,15. 02. 2002—
faktoring a forfaiting,15. 02. 2002—
poskytovanie software - predaj hotových programov na základe dohody s autorom,15. 02. 2002—
prieskum trhu a verejnej mienky,15. 02. 2002—
činnosť organizačných a ekonomických poradcov,15. 02. 2002—
inzertná činnosť,15. 02. 2002—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla05. 04. 2018—
Čistiace a upratovacie služby02. 07. 2022—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020215813: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020215813Obdobia daňových registráciíDIČ 2020215813: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020215813Obdobia daňových registráciíDIČ 2020215813: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020215813
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202021581310. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 05. 02. 2026 (rok porušenia 2025).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 znížila zisk o ▼27 % na 14 910 € a zvýšila tržby o ▲265 % na 4,03 mil. €.

Tržby

4 031 847 €

▲ 265,4 %

Výsledok hospodárenia

14 910 €

▼ 27,4 %

Aktíva

770 566 €

▲ 110,0 %

Vlastné imanie

111 363 €

▲ 15,5 %

Zadlženosť

85,5 %

Hrubá marža

0,5 %

Čistá marža

0,4 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 84 647 €. 2021: tržby 703 506 €. 2022: tržby 1 064 950 €. 2023: tržby 1 103 330 €. 2024: tržby 4 031 847 €.5 mil.2,5 mil.084,6 tis.703,5 tis.1,06 mil.1,1 mil.4,03 mil.20202021202220232024Tržby2020: tržby 84 647 €. 2021: tržby 703 506 €. 2022: tržby 1 064 950 €. 2023: tržby 1 103 330 €. 2024: tržby 4 031 847 €.5 mil.2,5 mil.084,6 tis.703,5 tis.1,06 mil.1,1 mil.4,03 mil.20202021202220232024Tržby2020: tržby 84 647 €. 2021: tržby 703 506 €. 2022: tržby 1 064 950 €. 2023: tržby 1 103 330 €. 2024: tržby 4 031 847 €.5 mil.2,5 mil.0202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −21 941 €. 2021: výsledok hospodárenia 56 503 €. 2022: výsledok hospodárenia 30 705 €. 2023: výsledok hospodárenia 20 550 €. 2024: výsledok hospodárenia 14 910 €.100 tis.0−25 tis.−21,9 tis.+56,5 tis.+30,7 tis.+20,6 tis.+14,9 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −21 941 €. 2021: výsledok hospodárenia 56 503 €. 2022: výsledok hospodárenia 30 705 €. 2023: výsledok hospodárenia 20 550 €. 2024: výsledok hospodárenia 14 910 €.100 tis.0−25 tis.−21,9 tis.+56,5 tis.+30,7 tis.+20,6 tis.+14,9 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −21 941 €. 2021: výsledok hospodárenia 56 503 €. 2022: výsledok hospodárenia 30 705 €. 2023: výsledok hospodárenia 20 550 €. 2024: výsledok hospodárenia 14 910 €.100 tis.0−25 tis.202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 108 807 €, vlastné imanie −15 026 €. 2021: aktíva 195 977 €, vlastné imanie 41 865 €. 2022: aktíva 249 942 €, vlastné imanie 72 569 €. 2023: aktíva 366 868 €, vlastné imanie 96 454 €. 2024: aktíva 770 566 €, vlastné imanie 111 363 €.1 mil.0−20 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 108 807 €, vlastné imanie −15 026 €. 2021: aktíva 195 977 €, vlastné imanie 41 865 €. 2022: aktíva 249 942 €, vlastné imanie 72 569 €. 2023: aktíva 366 868 €, vlastné imanie 96 454 €. 2024: aktíva 770 566 €, vlastné imanie 111 363 €.1 mil.0−20 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 108 807 €, vlastné imanie −15 026 €. 2021: aktíva 195 977 €, vlastné imanie 41 865 €. 2022: aktíva 249 942 €, vlastné imanie 72 569 €. 2023: aktíva 366 868 €, vlastné imanie 96 454 €. 2024: aktíva 770 566 €, vlastné imanie 111 363 €.1 mil.0−20 tis.20202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 33 994 €, zásoby 0 €, pohľadávky 19 590 €, finančné účty 55 223 €. 2021: dlhodobý majetok 72 296 €, zásoby 0 €, pohľadávky 113 800 €, finančné účty 9 881 €. 2022: dlhodobý majetok 71 245 €, zásoby 0 €, pohľadávky 110 746 €, finančné účty 67 951 €. 2023: dlhodobý majetok 128 650 €, zásoby 0 €, pohľadávky 149 401 €, finančné účty 88 817 €. 2024: dlhodobý majetok 5 660 €, zásoby 0 €, pohľadávky 655 831 €, finančné účty 109 075 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 33 994 €, zásoby 0 €, pohľadávky 19 590 €, finančné účty 55 223 €. 2021: dlhodobý majetok 72 296 €, zásoby 0 €, pohľadávky 113 800 €, finančné účty 9 881 €. 2022: dlhodobý majetok 71 245 €, zásoby 0 €, pohľadávky 110 746 €, finančné účty 67 951 €. 2023: dlhodobý majetok 128 650 €, zásoby 0 €, pohľadávky 149 401 €, finančné účty 88 817 €. 2024: dlhodobý majetok 5 660 €, zásoby 0 €, pohľadávky 655 831 €, finančné účty 109 075 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 33 994 €, zásoby 0 €, pohľadávky 19 590 €, finančné účty 55 223 €. 2021: dlhodobý majetok 72 296 €, zásoby 0 €, pohľadávky 113 800 €, finančné účty 9 881 €. 2022: dlhodobý majetok 71 245 €, zásoby 0 €, pohľadávky 110 746 €, finančné účty 67 951 €. 2023: dlhodobý majetok 128 650 €, zásoby 0 €, pohľadávky 149 401 €, finančné účty 88 817 €. 2024: dlhodobý majetok 5 660 €, zásoby 0 €, pohľadávky 655 831 €, finančné účty 109 075 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie −15 026 €, dlhodobé záväzky 11 730 €, krátkodobé záväzky 112 103 €. 2021: vlastné imanie 41 865 €, dlhodobé záväzky 7 619 €, krátkodobé záväzky 146 493 €. 2022: vlastné imanie 72 569 €, dlhodobé záväzky 15 855 €, krátkodobé záväzky 161 518 €. 2023: vlastné imanie 96 454 €, dlhodobé záväzky 1 308 €, krátkodobé záväzky 269 106 €. 2024: vlastné imanie 111 363 €, dlhodobé záväzky 16 488 €, krátkodobé záväzky 642 715 €.1 mil.0−20 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie −15 026 €, dlhodobé záväzky 11 730 €, krátkodobé záväzky 112 103 €. 2021: vlastné imanie 41 865 €, dlhodobé záväzky 7 619 €, krátkodobé záväzky 146 493 €. 2022: vlastné imanie 72 569 €, dlhodobé záväzky 15 855 €, krátkodobé záväzky 161 518 €. 2023: vlastné imanie 96 454 €, dlhodobé záväzky 1 308 €, krátkodobé záväzky 269 106 €. 2024: vlastné imanie 111 363 €, dlhodobé záväzky 16 488 €, krátkodobé záväzky 642 715 €.1 mil.0−20 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie −15 026 €, dlhodobé záväzky 11 730 €, krátkodobé záväzky 112 103 €. 2021: vlastné imanie 41 865 €, dlhodobé záväzky 7 619 €, krátkodobé záväzky 146 493 €. 2022: vlastné imanie 72 569 €, dlhodobé záväzky 15 855 €, krátkodobé záväzky 161 518 €. 2023: vlastné imanie 96 454 €, dlhodobé záväzky 1 308 €, krátkodobé záväzky 269 106 €. 2024: vlastné imanie 111 363 €, dlhodobé záväzky 16 488 €, krátkodobé záväzky 642 715 €.1 mil.0−20 tis.20202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 9 039 €. 2022: daň z príjmu 9 314 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 3 964 €.10 tis.5 tis.009 tis.9,3 tis.04 tis.20202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 9 039 €. 2022: daň z príjmu 9 314 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 3 964 €.10 tis.5 tis.009 tis.9,3 tis.04 tis.20202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 9 039 €. 2022: daň z príjmu 9 314 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 3 964 €.10 tis.5 tis.00202020222024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby84,6 tis.703,5 tis.1,06 mil.1,1 mil.4,03 mil.
Výsledok hospodárenia−21,9 tis.56,5 tis.30,7 tis.20,6 tis.14,9 tis.
Aktíva108,8 tis.196 tis.249,9 tis.366,9 tis.770,6 tis.
Vlastné imanie−15 tis.41,9 tis.72,6 tis.96,5 tis.111,4 tis.
Daň z príjmu09 tis.9,3 tis.04 tis.
Zadlženosť113,8 %78,6 %71,0 %73,7 %85,5 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
4,03 mil.
Výsledok hospodárenia
14,9 tis.
Aktíva
770,6 tis.
Vlastné imanie
111,4 tis.
Daň z príjmu
4 tis.
Zadlženosť
85,5 %

2023

Tržby
1,1 mil.
Výsledok hospodárenia
20,6 tis.
Aktíva
366,9 tis.
Vlastné imanie
96,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
73,7 %

2022

Tržby
1,06 mil.
Výsledok hospodárenia
30,7 tis.
Aktíva
249,9 tis.
Vlastné imanie
72,6 tis.
Daň z príjmu
9,3 tis.
Zadlženosť
71,0 %

2021

Tržby
703,5 tis.
Výsledok hospodárenia
56,5 tis.
Aktíva
196 tis.
Vlastné imanie
41,9 tis.
Daň z príjmu
9 tis.
Zadlženosť
78,6 %

2020

Tržby
84,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−21,9 tis.
Aktíva
108,8 tis.
Vlastné imanie
−15 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
113,8 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API