Súhrn
- Vznik
- 12. 12. 200124 rokov 10 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2018
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- MS CONTRACT s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 35827122
- daňové identifikačné číslo
- 2020205605
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Černyševského 10, 85101 Bratislava - Petržalka, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Petržalkaokres Bratislava VBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 12. 12. 2001
- V registri
- 24 rokov 10 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 25617/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 356111
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti, | 12. 12. 2001 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnek živnosti, | 12. 12. 2001 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti, | 12. 12. 2001 | — |
| maliarske a natieračské práce, | 12. 12. 2001 | — |
| povrchové úpravy kovov, | 12. 12. 2001 | — |
| poradenská činnosť v oblasti obchodu a služieb, | 12. 12. 2001 | — |
| demolačné práce na stavbách, | 12. 12. 2001 | — |
| práce vo výškach s použitím horolezeckej techniky - umývanie okien, čistiace práce, maliarske a natieračské práce, | 01. 07. 2006 | — |
| organizovanie kurzov a školení v rozsahu voľnej živnosti, | 01. 07. 2006 | — |
| organizovanie seminárov, prednášok, športových a kultúrnych podujatí v rozsahu voľnej živnosti, | 01. 07. 2006 | — |
| reklamná a propagačná činnosť, | 01. 07. 2006 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 tony vrátane prípojného vozidla, | 01. 07. 2006 | — |
| osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktorých celková obsaditeľnosť nepresahuje 9 miest vrátane vodiča, | 01. 07. 2006 | — |
| čistiace a upratovacie práce, | 01. 07. 2006 | — |
| prenájom hnuteľných vecí, | 08. 01. 2010 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- už nie je partnerom · bol zapísaný od 01. 02. 2017 do 25. 09. 2017 · z úradnej moci
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2020205605 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 02. 12. 2019 (rok porušenia 2019).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2018 sa zo straty dostalo na zisk 3 875 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.
Tržby
0 €
▼ 100,0 %Výsledok hospodárenia
3 875 €
▲ 116,2 %Aktíva
841 876 €
▼ 6,2 %Vlastné imanie
838 699 €
▼ 5,4 %Zadlženosť
0,4 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1,37 mil. | 1,93 mil. | 578,5 tis. | 165,2 tis. | 0 |
| Výsledok hospodárenia | 84,7 tis. | 73,2 tis. | −37,9 tis. | −24 tis. | 3,9 tis. |
| Aktíva | 1,39 mil. | 1,26 mil. | 1,35 mil. | 897,1 tis. | 841,9 tis. |
| Vlastné imanie | 1,03 mil. | 948,7 tis. | 910,9 tis. | 886,9 tis. | 838,7 tis. |
| Daň z príjmu | 23,9 tis. | 21,3 tis. | 4,3 tis. | 1,4 tis. | 953 |
| Zadlženosť | 25,7 % | 24,9 % | 32,5 % | 1,1 % | 0,4 % |
2018
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 3,9 tis.
- Aktíva
- 841,9 tis.
- Vlastné imanie
- 838,7 tis.
- Daň z príjmu
- 953
- Zadlženosť
- 0,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 165,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −24 tis.
- Aktíva
- 897,1 tis.
- Vlastné imanie
- 886,9 tis.
- Daň z príjmu
- 1,4 tis.
- Zadlženosť
- 1,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 578,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −37,9 tis.
- Aktíva
- 1,35 mil.
- Vlastné imanie
- 910,9 tis.
- Daň z príjmu
- 4,3 tis.
- Zadlženosť
- 32,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 1,93 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 73,2 tis.
- Aktíva
- 1,26 mil.
- Vlastné imanie
- 948,7 tis.
- Daň z príjmu
- 21,3 tis.
- Zadlženosť
- 24,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 1,37 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 84,7 tis.
- Aktíva
- 1,39 mil.
- Vlastné imanie
- 1,03 mil.
- Daň z príjmu
- 23,9 tis.
- Zadlženosť
- 25,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.