Súhrn
- Vznik
- 31. 10. 200125 rokov v registri
- Právna forma
- Akciová spoločnosťkód 121
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 1 800 €2023
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- ISOMI, a.s.
- identifikačné číslo organizácie
- 35823526
- daňové identifikačné číslo
- 2020285608
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Šoltésovej 14, 81108 Bratislava, Slovenská republika
- Územie
- okres Bratislava IBratislavský kraj
- Právna forma
- Akciová spoločnosť (121)
- Vznik
- 31. 10. 2001
- V registri
- 25 rokov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sa, vložka č. 2849/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 1011906
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom, | 31. 10. 2001 | — |
| návrh a realizácia informačných systémov, | 31. 10. 2001 | — |
| automatizované spracovanie dát a poskytovanie dátových služieb, | 31. 10. 2001 | — |
| zhotovovanie tlačiarenských predlôh a grafických návrhov, | 31. 10. 2001 | — |
| projektovanie, návrh, realizácia a predaj počítačových sietí a ich častí, | 31. 10. 2001 | — |
| výskum a vývoj v oblasti výpočtovej techniky a programového vybavenia, | 31. 10. 2001 | — |
| predaj, rozmnožovanie a požičiavanie nahraných zvukových, zvukovo-obrazových a dátových záznamov, | 31. 10. 2001 | — |
| prenájom a leasing výpočtovej techniky, elektroniky a softwaru, | 31. 10. 2001 | — |
| konzultačná a poradenská činnosť v oblasti výpočtovej techniky, elektroniky a programového vybavenia, | 31. 10. 2001 | — |
| vydávanie periodických a neperiodických publikácií, | 31. 10. 2001 | — |
| reklamná činnosť - konzultačná a poradenská činnosť v tejto oblasti, | 31. 10. 2001 | — |
| marketingové poradenstvo a analýzy, | 31. 10. 2001 | — |
| sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti, | 31. 10. 2001 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod), | 31. 10. 2001 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod), | 31. 10. 2001 | — |
| kúpa a predaj výpočtovej techniky, | 31. 10. 2001 | — |
| vzdelávacia a školiaca činnosť v oblasti informačných systémov a verejnej správy, | 31. 10. 2001 | — |
| výskum trhu a verejnej mienky, | 31. 10. 2001 | — |
| poradenská činnosť v oblasti vzdelávania, | 31. 10. 2001 | — |
| organizovanie seminárov, kongresov, konferencií a výstav, | 31. 10. 2001 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- už nie je partnerom · bol zapísaný od 01. 02. 2017 do 25. 09. 2017 · z úradnej moci
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2020285608 | 10. 09. 2026 | — | 07. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 18. 09. 2024 (rok porušenia 2017).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2023 prehĺbila stratu na −2 357 € a znížila tržby o ▼58 % na 1,8 tisíc eur.
Tržby
1 800 €
▼ 58,2 %Výsledok hospodárenia
−2 357 €
▼ 3 042,7 %Aktíva
138 984 €
▼ 0,3 %Vlastné imanie
41 434 €
▼ 5,4 %Zadlženosť
70,2 %
Hrubá marža
−130,9 %
Čistá marža
−130,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 326,4 tis. | 313,7 tis. | 143 tis. | 4,3 tis. | 1,8 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 1,8 tis. | 20,3 tis. | −2,6 tis. | −75 | −2,4 tis. |
| Aktíva | 144,4 tis. | 160,4 tis. | 143,4 tis. | 139,4 tis. | 139 tis. |
| Vlastné imanie | 26,1 tis. | 46,4 tis. | 43,9 tis. | 43,8 tis. | 41,4 tis. |
| Daň z príjmu | 2,1 tis. | 7,5 tis. | 1,3 tis. | 165 | 0 |
| Zadlženosť | 81,9 % | 71,0 % | 69,4 % | 68,6 % | 70,2 % |
aj 2014–2018 — v pláne Štandard
2023
- Tržby
- 1,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −2,4 tis.
- Aktíva
- 139 tis.
- Vlastné imanie
- 41,4 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 70,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 4,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −75
- Aktíva
- 139,4 tis.
- Vlastné imanie
- 43,8 tis.
- Daň z príjmu
- 165
- Zadlženosť
- 68,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 143 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −2,6 tis.
- Aktíva
- 143,4 tis.
- Vlastné imanie
- 43,9 tis.
- Daň z príjmu
- 1,3 tis.
- Zadlženosť
- 69,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 313,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 20,3 tis.
- Aktíva
- 160,4 tis.
- Vlastné imanie
- 46,4 tis.
- Daň z príjmu
- 7,5 tis.
- Zadlženosť
- 71,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 326,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,8 tis.
- Aktíva
- 144,4 tis.
- Vlastné imanie
- 26,1 tis.
- Daň z príjmu
- 2,1 tis.
- Zadlženosť
- 81,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2018 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 08. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.