Súhrn
- Vznik
- 23. 10. 200125 rokov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 137 568 €2019
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- GLOBAL CONTRACT s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 35822864
- daňové identifikačné číslo
- 2020285575
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Vodárenská 646/6, 04001 Košice - sever, Slovenská republika
- Územie
- Košice - mestská časť Severokres Košice IKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 23. 10. 2001
- V registri
- 25 rokov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 44275/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 620078
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/, | 23. 10. 2001 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/, | 23. 10. 2001 | — |
| reklamná činnosť, | 23. 10. 2001 | — |
| sprostredkovateľská činnosť, | 23. 10. 2001 | — |
| vydavateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti, | 23. 10. 2001 | — |
| výroba a vydávanie nahraných nosičov záznamu zvuku, | 23. 10. 2001 | — |
| rozmnožovanie nahraných nosičov zvukovo-obrazových záznamov, | 23. 10. 2001 | — |
| požičiavanie videa, | 23. 10. 2001 | — |
| nakladanie s výsledkami tvorivej činnosti so súhlasom autora, | 23. 10. 2001 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky, | 23. 10. 2001 | — |
| organizovanie a usporadúvanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí, konferencií, výstav, | 23. 10. 2001 | — |
| prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu, | 23. 10. 2001 | — |
| preklady a tlmočenie, | 23. 10. 2001 | — |
| faktoring a forfaiting, | 23. 10. 2001 | — |
| činnosť miesta uloženia písomností /záznamov/ nearchívnej povahy, | 23. 10. 2001 | — |
| - prevádzkovanie cestovnej agentúry, | 16. 07. 2004 | — |
| - poradenská činnosť v oblasti cestovného ruchu, | 16. 07. 2004 | — |
| - sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť), | 16. 07. 2004 | — |
| - ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadeniach, | 16. 07. 2004 | — |
| organizovanie a usporadúvanie kurzov, školení a seminárov a vzdelávacích podujatí v rozsahu voľnej živnosti, | 17. 02. 2006 | — |
| sprostredkovanie zamestnania za úhradu, | 17. 02. 2006 | — |
| vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania, | 21. 12. 2007 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby, | 01. 06. 2008 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien, | 01. 06. 2008 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov, | 01. 06. 2008 | — |
| čistiace a upratovacie práce, | 01. 06. 2008 | — |
| vyučovanie v odbore cudzích jazykov – anglický jazyk, | 11. 09. 2009 | — |
| prekladateľské a tlmočnícke služby – anglický jazyk, | 11. 09. 2009 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov, | 11. 09. 2009 | — |
| poradenská činnosť pri spracovaní projektov na čerpanie finančných zdrojov z EÚ pre Štrukturálne fondy a Kohézny fond, | 01. 07. 2010 | — |
| spracovanie ekonomických projektov na čerpanie zdrojov z EÚ pre Štrukturálne fondy a Kohézny fond, | 01. 07. 2010 | — |
| technicko - organizačná pomoc pri realizácii projektov na čerpanie finančných zdrojov z EÚ pre Štrukturálne fondy a Kohézny fond, | 01. 07. 2010 | — |
| výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied, | 18. 04. 2015 | — |
| výskum a vývoj oblasti spoločenských a humanitných vied, | 18. 04. 2015 | — |
| panské, dámske a detské kaderníctvo, | 08. 07. 2015 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 01. 02. 2017
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2020285575 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 07. 2021 (rok porušenia 2020).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 26. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2019 znížila stratu na −13 253 € a znížila tržby o ▼40 % na 137,6 tisíc eur.
Tržby
137 568 €
▼ 40,4 %Výsledok hospodárenia
−13 253 €
▲ 67,9 %Aktíva
5 664 €
▼ 93,7 %Vlastné imanie
−140 920 €
▼ 10,4 %Zadlženosť
2 588,0 %
Hrubá marža
−9,6 %
Čistá marža
−9,6 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1 mil. | 298,3 tis. | 228,6 tis. | 230,7 tis. | 137,6 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 30 tis. | −29,1 tis. | −79,1 tis. | −41,3 tis. | −13,3 tis. |
| Aktíva | 298 tis. | 40,4 tis. | 72,8 tis. | 89,4 tis. | 5,7 tis. |
| Vlastné imanie | 31,4 tis. | 2 tis. | −77 tis. | −127,7 tis. | −140,9 tis. |
| Daň z príjmu | 11 tis. | 960 | 960 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 82,3 % | 94,9 % | 177,0 % | 242,9 % | 2 588,0 % |
aj 2014 — v pláne Štandard
2019
- Tržby
- 137,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −13,3 tis.
- Aktíva
- 5,7 tis.
- Vlastné imanie
- −140,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 2 588,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 230,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −41,3 tis.
- Aktíva
- 89,4 tis.
- Vlastné imanie
- −127,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 242,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 228,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −79,1 tis.
- Aktíva
- 72,8 tis.
- Vlastné imanie
- −77 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 177,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 298,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −29,1 tis.
- Aktíva
- 40,4 tis.
- Vlastné imanie
- 2 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 94,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 1 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 30 tis.
- Aktíva
- 298 tis.
- Vlastné imanie
- 31,4 tis.
- Daň z príjmu
- 11 tis.
- Zadlženosť
- 82,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).