prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

Shurnold- Completing s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 35818948aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
24. 08. 200125 rokov 2 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Shurnold- Completing s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
35818948
daňové identifikačné číslo
2020260341
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Sedmokráskova 6, 82101 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
24. 08. 2001
V registri
25 rokov 2 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 24798/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
936785
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti,24. 08. 2001—
kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti,24. 08. 2001—
sprostredkovateľská činnosť,24. 08. 2001—
predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, vína, piva a destilátov,24. 08. 2001—
predaj na priamu konzumáciu zmrzliny, ak sa na jej prípravu použijú priemyselne vyrábané koncentráty a mrazené krémy,24. 08. 2001—
predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál, ak na ich priamu konzumáciu nie je k dispozícii viac ako 8 miest,24. 08. 2001—
predaj na priamu konzumáciu jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok,24. 08. 2001—
organizovanie kurzov, seminárov a školení,24. 08. 2001—
prieskum trhu,24. 08. 2001—
reklamná, propagačná a inzertná činnosť v rozsahu voľnej živnosti,24. 08. 2001—
sprostredkovanie nákupu, predaja a prenájmu nehnuteľností,24. 08. 2001—
prevádzkovanie skladových priestorov, okrem prevádzkovania verejných skladov,24. 08. 2001—
faktoring a forfaiting,24. 08. 2001—
vydavateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,24. 08. 2001—
výroba a predaj audiovizuálnych diel so súhlasom autora,24. 08. 2001—
montáž, opravy a údržba elektrických zariadení do 1000 V a bleskozvodov,24. 08. 2001—
montáž a opravy kancelárskej a reprodukčnej techniky,24. 08. 2001—
montáž počítačových rozvodov,24. 08. 2001—
výroba, inštalácia, opravy elektrických strojov a prístrojov,24. 08. 2001—
výroba, montáž a opravy výrobkov a zariadení spotrebnej elektroniky,24. 08. 2001—
výroba, inštalácia a opravy ústredného vykurovania a vetrania,24. 08. 2001—
výroba a opravy elektrických šijacích strojov a elektrických prístrojov pre domácnosť,24. 08. 2001—
montáž a opravy meracej a regulačnej techniky,24. 08. 2001—
montáž, údržba a oprava telekomunikačných zariadení,24. 08. 2001—
montáž, servis a odborné prehliadky zariadení elektrickej požiarnej signalizácie,24. 08. 2001—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020260341: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020260341Obdobia daňových registráciíDIČ 2020260341: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020260341Obdobia daňových registráciíDIČ 2020260341: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020260341
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202026034110. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 zisk bez zmeny na 0 € a bez tržieb.

Tržby

0 €

Výsledok hospodárenia

0 €

Aktíva

141 212 €

bez zmeny

Vlastné imanie

114 791 €

bez zmeny

Zadlženosť

18,7 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 136 035 €. 2019: tržby 216 269 €. 2020: tržby 216 269 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €.250 tis.125 tis.0136 tis.216,3 tis.216,3 tis.0020182019202020212022Tržby2018: tržby 136 035 €. 2019: tržby 216 269 €. 2020: tržby 216 269 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €.250 tis.125 tis.0136 tis.216,3 tis.216,3 tis.0020182019202020212022Tržby2018: tržby 136 035 €. 2019: tržby 216 269 €. 2020: tržby 216 269 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €.250 tis.125 tis.00201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 6 656 €. 2019: výsledok hospodárenia 323 €. 2020: výsledok hospodárenia 323 €. 2021: výsledok hospodárenia 0 €. 2022: výsledok hospodárenia 0 €.10 tis.5 tis.0+6,7 tis.+323+3230020182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 6 656 €. 2019: výsledok hospodárenia 323 €. 2020: výsledok hospodárenia 323 €. 2021: výsledok hospodárenia 0 €. 2022: výsledok hospodárenia 0 €.10 tis.5 tis.0+6,7 tis.+323+3230020182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 6 656 €. 2019: výsledok hospodárenia 323 €. 2020: výsledok hospodárenia 323 €. 2021: výsledok hospodárenia 0 €. 2022: výsledok hospodárenia 0 €.10 tis.5 tis.0+3230201820202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 138 872 €, vlastné imanie 114 468 €. 2019: aktíva 141 212 €, vlastné imanie 114 791 €. 2020: aktíva 141 212 €, vlastné imanie 114 791 €. 2021: aktíva 141 212 €, vlastné imanie 114 791 €. 2022: aktíva 141 212 €, vlastné imanie 114 791 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 138 872 €, vlastné imanie 114 468 €. 2019: aktíva 141 212 €, vlastné imanie 114 791 €. 2020: aktíva 141 212 €, vlastné imanie 114 791 €. 2021: aktíva 141 212 €, vlastné imanie 114 791 €. 2022: aktíva 141 212 €, vlastné imanie 114 791 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 138 872 €, vlastné imanie 114 468 €. 2019: aktíva 141 212 €, vlastné imanie 114 791 €. 2020: aktíva 141 212 €, vlastné imanie 114 791 €. 2021: aktíva 141 212 €, vlastné imanie 114 791 €. 2022: aktíva 141 212 €, vlastné imanie 114 791 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 28 853 €, zásoby 4 593 €, pohľadávky 70 330 €, finančné účty 35 096 €. 2019: dlhodobý majetok 39 319 €, zásoby 14 870 €, pohľadávky 62 800 €, finančné účty 24 223 €. 2020: dlhodobý majetok 39 319 €, zásoby 14 870 €, pohľadávky 62 800 €, finančné účty 24 223 €. 2021: dlhodobý majetok 39 319 €, zásoby 14 870 €, pohľadávky 62 800 €, finančné účty 24 223 €. 2022: dlhodobý majetok 39 319 €, zásoby 14 870 €, pohľadávky 62 800 €, finančné účty 24 223 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 28 853 €, zásoby 4 593 €, pohľadávky 70 330 €, finančné účty 35 096 €. 2019: dlhodobý majetok 39 319 €, zásoby 14 870 €, pohľadávky 62 800 €, finančné účty 24 223 €. 2020: dlhodobý majetok 39 319 €, zásoby 14 870 €, pohľadávky 62 800 €, finančné účty 24 223 €. 2021: dlhodobý majetok 39 319 €, zásoby 14 870 €, pohľadávky 62 800 €, finančné účty 24 223 €. 2022: dlhodobý majetok 39 319 €, zásoby 14 870 €, pohľadávky 62 800 €, finančné účty 24 223 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 28 853 €, zásoby 4 593 €, pohľadávky 70 330 €, finančné účty 35 096 €. 2019: dlhodobý majetok 39 319 €, zásoby 14 870 €, pohľadávky 62 800 €, finančné účty 24 223 €. 2020: dlhodobý majetok 39 319 €, zásoby 14 870 €, pohľadávky 62 800 €, finančné účty 24 223 €. 2021: dlhodobý majetok 39 319 €, zásoby 14 870 €, pohľadávky 62 800 €, finančné účty 24 223 €. 2022: dlhodobý majetok 39 319 €, zásoby 14 870 €, pohľadávky 62 800 €, finančné účty 24 223 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 114 468 €, dlhodobé záväzky 3 423 €, krátkodobé záväzky 20 981 €. 2019: vlastné imanie 114 791 €, dlhodobé záväzky 9 915 €, krátkodobé záväzky 16 506 €. 2020: vlastné imanie 114 791 €, dlhodobé záväzky 9 915 €, krátkodobé záväzky 16 506 €. 2021: vlastné imanie 114 791 €, dlhodobé záväzky 9 915 €, krátkodobé záväzky 16 506 €. 2022: vlastné imanie 114 791 €, dlhodobé záväzky 9 915 €, krátkodobé záväzky 16 506 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 114 468 €, dlhodobé záväzky 3 423 €, krátkodobé záväzky 20 981 €. 2019: vlastné imanie 114 791 €, dlhodobé záväzky 9 915 €, krátkodobé záväzky 16 506 €. 2020: vlastné imanie 114 791 €, dlhodobé záväzky 9 915 €, krátkodobé záväzky 16 506 €. 2021: vlastné imanie 114 791 €, dlhodobé záväzky 9 915 €, krátkodobé záväzky 16 506 €. 2022: vlastné imanie 114 791 €, dlhodobé záväzky 9 915 €, krátkodobé záväzky 16 506 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 114 468 €, dlhodobé záväzky 3 423 €, krátkodobé záväzky 20 981 €. 2019: vlastné imanie 114 791 €, dlhodobé záväzky 9 915 €, krátkodobé záväzky 16 506 €. 2020: vlastné imanie 114 791 €, dlhodobé záväzky 9 915 €, krátkodobé záväzky 16 506 €. 2021: vlastné imanie 114 791 €, dlhodobé záväzky 9 915 €, krátkodobé záväzky 16 506 €. 2022: vlastné imanie 114 791 €, dlhodobé záväzky 9 915 €, krátkodobé záväzky 16 506 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 1 252 €. 2019: daň z príjmu 306 €. 2020: daň z príjmu 306 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.01,3 tis.3063060020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 1 252 €. 2019: daň z príjmu 306 €. 2020: daň z príjmu 306 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.01,3 tis.3063060020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 1 252 €. 2019: daň z príjmu 306 €. 2020: daň z príjmu 306 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.03060201820202022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby136 tis.216,3 tis.216,3 tis.00
Výsledok hospodárenia6,7 tis.32332300
Aktíva138,9 tis.141,2 tis.141,2 tis.141,2 tis.141,2 tis.
Vlastné imanie114,5 tis.114,8 tis.114,8 tis.114,8 tis.114,8 tis.
Daň z príjmu1,3 tis.30630600
Zadlženosť17,6 %18,7 %18,7 %18,7 %18,7 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
141,2 tis.
Vlastné imanie
114,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
18,7 %

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
141,2 tis.
Vlastné imanie
114,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
18,7 %

2020

Tržby
216,3 tis.
Výsledok hospodárenia
323
Aktíva
141,2 tis.
Vlastné imanie
114,8 tis.
Daň z príjmu
306
Zadlženosť
18,7 %

2019

Tržby
216,3 tis.
Výsledok hospodárenia
323
Aktíva
141,2 tis.
Vlastné imanie
114,8 tis.
Daň z príjmu
306
Zadlženosť
18,7 %

2018

Tržby
136 tis.
Výsledok hospodárenia
6,7 tis.
Aktíva
138,9 tis.
Vlastné imanie
114,5 tis.
Daň z príjmu
1,3 tis.
Zadlženosť
17,6 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API